Клончета цъфтят ,птички пеят - децата на ВАРНА лудеят!!!

  • 36 362
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
Dani,da ti e jiw i zdraw myjaaaa!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Mnogo da te slusha !!! i s gordost da si nosi imeto!!  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 554
Дани,честит ти именник Hug

# 77
  • Мнения: 5 776
Bluebell O'Smallheaven ,daninka  да са ви живи и здрави половинките,много да ви радват,глезят и обичат   bouquet
Честито и на всички останали,които празнуват днес

Варна е най-хубавия град  Peace

# 78
  • Мнения: 845
Да са живи и здрави всички именици днес! Да носят с гордост името си и да им върви по вода с него! Наздраве  cook

# 79
  • Мнения: 860

Честит празник на всички именници, много здраве и щастие им пожелавам Simple Smile   bouquet
Данинка да ти е жив и здрав именника   bouquet


Искам да попитам, днес ми попадна една брошура за един център"  Родители и деца", някои да има наблюдения? Или детето ви да ходи там?  Rolling Eyes

Ето това е сайта им http://parents-kids.eu/index.html
Търсих доста из интернет за тях, и нищо?! И в форума има само на едно място споменато, но по скоро за метода Монтесори в Карин дом, а не за този център.

Иска ми се да ходим някъде, не само в тези детски кътове, там той играе да, но в един такъв център ще научава нещо ново....след като не сме приети в ясла, ще търсим други алтернативи.

# 80
  • Мнения: 109
имате ли кабелна от кейбълтел??район- под чаталджа??

# 81
  • Варна
  • Мнения: 391
Danu-Anu, за този център нищо не съм чувала, но има други за деца под 3 г. Вчера попаднах на това : http://www.zamakat.eu/ . В тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499595.60
има информация за частна ясла "Мамината къща".
За други, които взимат по-малки деца, не се сещам...

# 82
# 83
  • Мнения: 860

 Shocked Каква е тази безумна ситуация?!  #Crazy Този родител сега има да доказва, психическото си състояние... #Crazy

# 84
  • Мнения: 180
 ooooh! това е нашето училище. За съжаление  присъствах неволно и на 26 и днес по обед(с малката взимаме кака от там ), когато таткото крещеше. Гледах да си тръгнем бързо-не исках да подлагам децата си на тази разпра. Беше грозна гледка, но разбирам таткото. Не може в училище , учениците да имат  такова поведение, но не е виновно детето...а родителите Sad
А относно това да измести децата си от училището...нима премахването на проблема е решението му?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Той доколкото разбирам не иска да си мести децата, а да има радикална промяна в отношението на учителите към децата.

# 86
# 87
  • Мнения: 860
Добро утро!

Никои няма тук ....да сложа по едно капучино, може да ви събудя Simple Smile




Пишете как сте в това време? Как занимавате мъниците в къщи? Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 180
 Добро утро и от нас Simple Smile
Danu-Ani ,мерси за ободряващата напитка- тази сутрин така ме боли глава Sad
А за занимавките  ooooh! сложна работа. Кога си играе сама,кога редим малки играчки (нейните бебета), рисуваме (опитвам се да я науча на цветове, но не ги запомня още като наименования). А иначе в програмата ни е включено- цялостно разхвърляне на къщата  Crazy- прави си къщи, като нейното разбиране за това е да скупчва на различни места из стаите играчки, възглавници, олекотени и всякакви други вещи. Та схемата е: аз чистя от единия край- тя разрежда от другия...и така всеки ден  Grinning

# 89
  • Варна
  • Мнения: 777
Добро утро и от мен! Дъщеря ми вече ходи на ДГ и я занимавам само вечер, но ми е много тъжно - докато се видим за малко и я слагам да спи, нямам време да й се порадвам...Така ми липсва времето с нея, а като се сетя как се ядосвах като разхвърляше и цапаше навсякъде из къщи...Добре поне, че бързо свикна в ДГ - плака само 2 дни (но първия ден си е било страшна истерия с търкаляне по земята, ритане, блъскане и т.н.). Иначе вкъщи рисува, реди разни елементи, играе с кукли. От "Крокотак" разпечатвам разни картинки за оцветяване и драска по тях.

Общи условия

Активация на акаунт