Бебешка близнашка тема XIX

  • 35 343
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 312
Нинче, съжалявам че си била изправена пред такъв труден избор!  Hug


По темата със спането - снощи ги оставям да се приспиват тримата с татко им. Аз се отдадох на забавления - чинии, гладене и т.н. По едно време отивам в банята и ми се стори, че някой кашля. Влизам, девойката в кошарата, поглеждам долу на земята викам си "А одеалото на мъжа ми е паднало!". В един момент се усещам, че тва одеало е младежа и докато са се гушкали на спалнята, той се е търкулил долу. И си спи душата на земята.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 203
Нина, съжалявам за това, което си преживяла. Confused Hug

Моите пък тази нощ са забавлявали баща си м/у 2.30ч. и 5.00ч. Whistling

# 722
  • София
  • Мнения: 5 760
Нинче,съжалявам,че така са се стелки нещата при теб! Hug Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 849
Нина, съжалявам за тежкото преживяване, което си имала. Но станалото станало, не го преживявай повече. Бъди спокойна, усмихната, радвай се на слънцата вкъщи, в крайна сметка не си имала друг адекватен избор...   Hug.

# 724
# 725
  • Мнения: 227
Нинче, съжалявам.Мисли си , че е за добро/до колкото може така да се каже/   Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 148
ех благодаря на всички ви,незнам какво бих правила без вас.аз не пиша често,но пък ви чета редовно.а докато бях бременна с двамата калпазани изчетох всичко което бяхте писали. Hug
ще мине малко време докато забравя но пък наистина знам че това бе по доброто решение.споделям го за да се пазят мамите родили скоро,защото наистина е гадно когато се плучи така.аз си бях купила спирала и щях да я сложа като ми дойде,ама то пък взе че не дойде ...

наистина ви благодаря на всички  Hug

# 727
  • Мнения: 4 589
Ох, не знам кога ви остава време за секс...при мен това е вече нещо "непознато"  Joy
Сега като че ли изцяло съм заета с малките, да им се радвам, да ги храня и секса ми е на много заден план. Но пък мъжа си е мъж и си има нужди.

# 728
  • София
  • Мнения: 12 298
  Аз винаги намирам време, но по-често таткото се дърпа..... Sad

# 729
  • София
  • Мнения: 5 760
И на мен не ми остава много време за  това Simple Smile
Е.... уважаваме си се де  Mr. Green ама много рядко то или той засп преди мен или аз..... и така!

Нинче,аз искам да си сложа спирала точно заради оспасенията от забраменяване но май няма да мога защото имам малко гинекологични проблеми и сега следва да ми правят биопсия и може и да няма как да я сложим Confused Praynig

# 730
  • Мнения: 148
aila много се посмях на поста ти.ами ние си намираме доста време за секс.поне на 2 дни задължително,ама като стана гафа,мъжо се изпусна и аз пих това хапчето дето е 30кинта за да не забременееш ама уви не подействало.
димяни почвай противозачатъчните мила,или презервативи де  Mr. Green моя хич не ги обича  Mr. Green
а ние бяхме много болни,коледа я изкарахме в педиатрията с бронхиолит,излязохме точно се закрепиха и се преместихме в албания и на другия ден пак,че бяха инжекции инхалации,ужас.сега пък единия дето е по болничък е и с разстройство.поне каката ми е здрава и хоги вече в нова детска градина.готиното е че на гърба на блока ни и я виждам от терасата дори,ама учителката казала на мъжа ми вчера да и запишем някои думички какво означават че не я разбират.иначе пък мънинкото изненадващо бързо учи албански думички и приказва яката,не можем да и затворим устата Simple Smile  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 650
Аз пък имам едно усещане за сухота (вероятно е от кърменето, така каза док) и направо ми е болезнено, та изобщо не ми е до секс.... Embarassed боли ме адски, но само в началото де...просто става трудно и болезнено, иначе време има....

# 732
  • София
  • Мнения: 6 203
  Аз винаги намирам време, но по-често таткото се дърпа..... Sad

И при нас така. Crossing Arms В началото го бъзиках, че е в следродилна депресия, ама вече не ми е смешно даже. Whistling

# 733
  • Мнения: 227
Аз  даже не съм помисляла още.Още като разбрахме, че съм бременна и край, пък и близнаци......... та до сега. Grinning
Хич не ми е до това, толкова ми е трудна сама с тия деца , че само това ми остава, само гледам вечерта да легна да се по наспя и така.
Мъжа не знам кво прави по въпроса си  Joy хихихихи
Сега най-важни са ми малките буби, за това има време винаги.

# 734
  • Мнения: 3 638
Е, момичета, то затова има лубрификанти Peace Те точно затова хората са ги измислили тези неща  Wink
На мен въобще не ми пречеше кърменето, гонеше ме едно либидо след раждането...Blush Даже наскоро се смяхме с таткото на едно предаване по телевизията, в което се опитваха да изкарат, че мъжете, които присъствали на раждането после можело да се травматизират в сескуално отношение, че и жените също. Да знаете, че не е вярно!  Mr. Green

nina.petani , гуш и от мен!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт