Декупаж-38 есенна

  • 60 202
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 440
Привет на всички вълшебни ръчички  Hug
Благодаря на всички за похвалите и подкрепата ,надявам се да заслужа доверието и вниманието Ви и занапред да Ви изненадвам положително Hug Hug
Най-вече искам да искажа искрената си благодарност на savina_h за добрината и отзивчивостта,която ми помогна с напътствията си и затова,че се грижи за темичката ни досега   bouquet.Да благодаря на момичетата,които са отзоваха на молбите ми за снимковия материял на срещите  newsm51 newsm51 . Ако съм ощетила по някакъв начин някого не е било нарочно,за което се извинявам.Тъй като бях притисната от времето,а албумите от срещите са доста трябваше да действам бързо и помолих хората,които сварих на линия в момента за помощ/нямам представа от коя среща на кого са оригиналите и нямах лукса да проучвам/-не е проблем да ги махна ако трябва.Също така имената не са надписани и бих помолила който има желание и познава момичетата от определена среща да ми пише,за да ги сложа.По въпроса за индивидуален албум също приемам критиката/моята идея беше същата,но поради по-горе споменатите причини временно се наложи да ги сложа в албума си в снимка.бг/.В най-скоро време ще направя отделен неутрален албум с тях omm .
Надявам се в темата ни да се запази добрият тон и да цари творческа,топла и уютна атмосфера както е било досега-да си помагаме взаимно,да се мотивираме и да се обичаме.

Пипелолита панера е очарователен ,липсваха ни твоите творби в последно време   smile3501
rosy_koleva  Wink  Hug
Джули,Маринап всичко сътворено от вас е толкова стилно и изпипано
Дадуся много ефектна чиния,нямаш равна с мрамориращите бои

Топъл весел и приятен

# 31
  • Мнения: 167
Миражчеее, ПИРФЕКТНО СИ СИ СПРАВИЛА с оформлението на темичката. Щом времето те е притискало и си се справила така  великолепно - не знам как щеше да бъде ,ако имаше още  време. Ми то човек нямаше да смее да покаже нищо.
Пипелото   bouquet   bouquet за страхотната фруктиера.
Антомчето ме зарази с коледния грип и аз започнах от единия край да се приготвям за базарите.
ето първите ми пана
http://www.album.bg/katito70/images/25514782/
http://www.album.bg/katito70/images/25514782/
  http://www.album.bg/katito70/images/25514756/
Още веднъж благодаря Мираж!  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 0
Момичета, само от два дни има нова тема и я напълнихте с красоти! Толкова ми хареса панера на Пипелолита! Чудесен е. И тези хубави пукнатини .... предполагам, че е двуфазно кракле??
Джулис, браво за албума, да го напълните с прекрасни спомени и емоции!
И паната на Kkaatt много ми харесват! Особено първото, с този чудесен зимен пейзаж. А на каква основа са? Не си личи? Теракот? Порцелан???
Утре и аз ще ви покажа нещо от мен, че днес не ми остана време да снимам  Laughing

Лека и спокойна вечер!

# 33
  • Мнения: 38
Браво бе момичета, кога успяхте да изпишете 3 страници Simple Smile от вчера не съм влизала и изведнъж нова тема, много страници хихихи
Миражче Благодарим ти за новата тема, много добро начало и много хубави уроци в началото на темата.
Вал77 аз нямам 3Д пана  newsm78 или поне не се сещам да съм правила такива ... ако имаш предвид картините ми те са от салфетка на която попаднах случайно в магазин Слънчоглед, но за съжаление беше останала само 1 която естествено много бързо стана моя  Wink след което я залепих направих си паспарту и си поръчах рамката...
Много ми е трудно да изброявам всички, които са показали творбите си, но ще опитам, ако пропусна някой да ме извинява  #Crazy
ккааттмного хубави зимни творби надявам се на базара да продадеш всичко до 1 и да получиш поръчки за още
дадусячинийката ти е невероятно красива и много стилна
маринап много хубави бутилки, но тази с калинките ме плени, създава чувство за лекота и пролетна свежест ...
роси колева оригинална шеби кутия , брависимо

Като става въпрос за шеби стила бих искала да попитам имам една кутия за ключове в нас, тя е кафява, дали ще стане нещо ако върху кафявото мина със свещ и след това боядисам в по светъл тон да речем пармезан цвят ... после да изтрия с шкурката и да се покаже кафявото  newsm78    Какво мислите по въпроса, дали е възможно?

И нека да покажа нещо което вчера ми отне най малко 4 часа, но лепеното на яйчени черупки се оказа доста трудоемко  Joy
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059320
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059342
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059424
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059453
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059461
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059465
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059473
http://papia22.snimka.bg/hobby/dekupajni-izmislici-premislici.541389.21059478

Ааааааааааааааааааааааа Вал77 сега след като качих снимките разбрах за какво говориш  Joy ами блондинка кво да се прави такива сме ние  Wink Да рамките за 3Д си ги купувам от Икея малките мисля че са 4 или 4,50 евро, а големите 5,50 или 6 евро. Малко скъпичко, но пък картините стават страхотни Simple Smile

Лека вечер на всички   bouquet

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 20:55 от zlati22

# 34
  • Мнения: 1
Привет, мили момичета!

Не мога да не изкажа възхищението си от чинията на Дадуся, прелестна е!

Пипелолита, панерчето е много интересно, приложила си различни техники!

Ккатт, страхотни пана! Много ми допадна идеята с клончетата, вградени в паното!

Злати, изпробва я тази яйчена терапия, а? Много добре си се справила!

Аз засега съм на друга вълна, но скоро ще превключа на тема "декупаж" и ще видите тогава Mr. Green Laughing Hug

# 35
  • Мнения: 38


Злати, изпробва я тази яйчена терапия, а? Много добре си се справила!


Ха ха ха добре казано яйчена терапия  Joy точно така си беше ... как се каляваше стоманата   Mr. Green Благодаря ти еллинна успя да ме разсмееш с тази терапия   bouquet едно цветенце за смеха той също е вид терапия

# 36
  • София
  • Мнения: 0
Злати, мисля че кутията за ключове ще стане. Точно в стил "шаби шик". Характерното за стила е тъмна основа /и каквото съм гледала - основно е тъмно кафяво/ и отгоре нещо светло. Аз моята закачалка я направих в тъмно синьо и слонова кост, но главно защото синьото отива на подредбата ми вкъщи. Натриваш свещ там, където искаш да е изтъркано /главно по краищата/, после светъл цвят и после с шкурката  Laughing

# 37
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ето ме за малко по дълга разходка из темичката  Mr. Green
zlati22   Hands Clap изключително красиво се е получило с разноцветни черупки, браво! Мнооого ми харесва! Да знаеш, когато си позавърна нервната система в разумни граници  Mr. Green ще ти крадна идеята и ще нашара и аз нещо  Peace
kkaatt аз съм долен, гаден бацил  Twisted Evil ВирусоКоледеноЛудикос и като ти гледам прекрасните пана, голям кеф, че съм те заразила  Joy
Леле, ако знаех че Миражчето , ще оформи темата толкова хубаво, отдавна щях да съм се отказала да я правя аз  Embarassed
savina_h  обичам те за всяка тема, която си създала и ако още веднъж си позволиш подобно изказване  newsm29   341uu  #Sniper
Ох, dadusq с прекрасните си чинии всеки път ме караш да въздишам.... толкова нежност, толкова красота, толкова завършеност....  omm
JuliS книгата е страхотна, а кога е датата на голямото събитие , искаме снимки  , не знам за другите, ама аз съм една любопиткааааааа  Joy , а и обичам сватбиииииии, та да не забравиш да ни покажеш  Hug
  Поздравления за красотите - да ви следя!  newsm51
katri ще ти издам една голяма тайна ..... в нашата тема, удовоствието се крие в лепенето, а не в следенето  Wink тъй, че запрятай ръкави и чакаме снимки  Peace
Esin нещо не схванах проблема със снимките от срещите Thinking нали се снимахме, точно за да се видим и запознаем... не сме тайно общество, не съм се и сърдила, че не са ме питали дали да ме снимат и ако го направят дали да публикуват снимка на която съм и аз .... и ако пък решите да питате - давам пълно право да бъда публикувана в чийто и да е албум със снимки таКваЗ кРасАвица като моя милост бива ли да липсва / най малкото за тежест   Joy /
ПиПеЛолита отлично нахлуване в темата   Hands Clap подноса е страхотен  Peace
Натуся лично на мен с еднофазното кракле ми беше трудно  Embarassed така и не успях да се преборя, но пък с двуфазното на Креал нямам никакъв проблем. Бих ти предложила да пробваш и двата вариянта и да намериш своя, но краклетата са скъпички и.... решението си остава твое  Hug
marinap много весели шампански, особенно това с калинките  Peace
rosy_koleva отлично си се справила с "Шебби шик"  има и още нещо което ми харесва в кутийката ти. Решението да не почистиш "пантичките" и закопчалката от боята, някак ми стои още по интересно, по "състарено" така да се каже, каквато е и идеята на стила  thumbsup
Илиева   Shocked че осемгодишните ти синове, са се справили на светлинни години по добре от моите първи опити  Crazy Браво! Да продължават все така !
dida_dimitrova този тинейджър ако е от моята кръвна група да обича белотчето, бутилката сигурно го е оставила без дъх  от щастие  Peace
Анe това не е наговаряне, това си е Голям заговор  Mr. Green На единия ден ти да ги изтормозиш със сладичко и точно да си поемат дъх и... щрак още  Mr. Green Ха да ги видим тези кльощавките със диетите  Joy
pavlin4eto много интересна е станала бутилката  thumbsup здраво лепене е паднало, но си заслужава  Peace
виванова  с тези прозорчета, бутилките са станали уникални   Hands Clap страхотно хрумване и прекрасно изпълнение  Peace
Край момичета, мога само до тук  Embarassed Сигурно съм пропуснала да коментирам много показани неща, но сега си имам на главата едно очарователно "бебе" Едни приятелки ми подариха за РД едно мопсче на 40 дни и сега... през 3 часа хапваме, през половин чишкаме.... купон  Mr. Green , но днес успях да грундирам малко крушки и ако този разбойник ми отпусне малко време, скоро освен писаници, ще приложа и снимков материал  Joy
Розови сънища!
 lovekiss

# 38
  • Мнения: 0
Привет на всички, които все още не спят... smile3507
Пипелолита появявай се по-често - панерчето е много красиво!
Джулс ти си майстор на книгите, от нея струят нежност и любов!!!  bouquet
Дадуся и тази чиния е направо разкош! Перфектна изработка!
Кат Паната са невероятни! Това по рамката силикон ли е? Ако е силикон как го оцветяваш? Питам, защото веднъж се опитах да оцветя силикон, но не ми хвана боята.... Thinking
Злати дългото лепене на черупките си е заслужавало.... Peace

Ето от мен едно пано, не е лакирано, но така снимката ми е по-добра...:

http://didilefterova.snimka.bg/arts/dekupaj-3.523214.21061166

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета Simple Smile
Не мога и аз да не се възхитя на прекрасната тема   bouquet за теб ,Миражче.
Нямах възможност една седмица да творя нищо и сега влизам и .....чудеса.Няма да коментирам ,за да не пропусна някой,но всички творби са прекрасни   bouquet
Имам само едно питане към Дадуся.И аз си купих боички с мрамориращ ефект,но още не съм ги ползвала http://dbalinova.multiply.com/photos/album/119/MATERIALI_ZA_DEKU … RISUVANE#photo=46
Как точно ги нанасяш върху чинията,защото на мен в магазина ми обясниха как се капе от тях във вода и предмета се потапя.
newsm78  или пък аз не съм разбрала нещо

# 40
  • Мнения: 1 267
Мираж   bouquet

Благодаря за чудесната тема.

Натуся, отговарям ти.
Аз не предпочитам еднофазното кракле, някак си не е фино.
Ползвам го за дърво, за моите дъски,
но стъкло, керамика, чиния, по обичам да виждам и правя двуфазно.
Ама двуфазното иска тренинг, не при всички се получава.
аз нямам голям опит с това.

Дида, прекрасна композиция му викам аз. Идейно.

Дадуся, страшна си на чинийте Simple Smile

Каатт, зимна приказка.

Злати, доста труд си положила с черупките. Струвало си е.

Пипелолита, голям талант имаш,
предполагам и труд   Naughty  Grinning

Аз мисля за базара от ламинат коледни табелки да правя.
Дали някой е правил?

Елинна
, много си чаровна Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1
Елинна, много си чаровна Simple Smile

Хе-хе, Ане , Grinning  Embarassed Благодаря ти! Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 022
Миражче,много си се потрудила,браво    bouquet.За начинаещи като мен всичко написано кратко и ясно.
Благодаря на отговорили на моят въпрос.
Да ви кажа ,че в ХИТ-а продават порцелан на килограм(6лв./кг.),чисто бели чинийки , чашии,.чайничета от различни размери.

Пак въпросче.Искам за направя декупаж на стъклена ваза,трябва ли предварително да се нанася грунд(ако да ,то каквъв ползвате и от къде го взимате)?

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 15:29 от Натуся

# 43
  • Мнения: 106
дбалинова и моите боички са същите, и в магазина ти обясниха правилно, капиш във водата по няколко капки от няколко цвята, те ще са на повърхност,взимаш клечка,много внимателно разбъркваш боите с клечка, правейки узори, а после потапяш , а по-точно докосваш до боите чинията или друг предмет......надявам се, че ме разбрала, ако нещо не съм обяснила като хората,питай пак Wink Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 433
датата е 13 ноември! Mr. Green И със сигурност ще покажа много снимки!
част от подаръците за гости ще са декупаж... но още са на ниво - начало , затова няма да показвам!Като станат - тогава!
Истината е че наистина много се вълнувам... и искам всичко да е изпипано до най-малък детайл! Mr. Green
Благодаря ви момичета - радвам се че книгата ви хареса. Hug Както забелязахте.... отново е моятат страст розите... но този път в друг цвят! Joy JoyНепоправима съм!

Общи условия

Активация на акаунт