Плача, ама много плача

  • 2 780
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Мече, присъединявам се към казаното от всички момичета тук, а именно - че нямаш абсолютно никакви основания за сълзи! Замисли се, че не си видяла и грам доказателство за проблеми. А и, колкото и грубо да звучи - и за радост нямаш все още основания. Хайде дано да е прав този доктор и да си успешно бременна, и ако е така - ще му се отблагодариш подобаващо като се потвърди, но в момента достоверността на диагнозата му е колкото е достоверна диагнозата на кварталната врачка! Разбирам вълнението ти, но за момента трябва да "изтрезнееш" и да осъзнаеш, че всичко за сега е само думи. Поеми дълбоко въздух и забрави за сега за доктора - както е казала Ва!

# 16
  • София
  • Мнения: 96
Meche,

Пожелавам ти твоя ирисолог да е познал, ако не: няма страшно. Преди месец и на мен ми откриха огромно образование в матка, което се оказа полип. Премахнаха го с хистероскопия и сега всичко е наред. Горе главата и дано се похвалиш!

# 17
  • Мнения: 7 430
Мече, пожелавам ти късмет и не си мисли за най-лошото Peace
Дано всичко е наред мила  bouquet

Прегръщам те  Hug

# 18
Здравейте момичета вече се чувствам длъжна за това че ви ангажирах с проблема си и затова е редно да ви известя за това какво се случи от вчера на сам. И така преди да отида при д-р Нецов на ехография и хоп ей на бялото течение се оцвети леко кафеникаво, бока в кръста и подръпваща в тръбите Rolling Eyes,
. На прегледа той установява наличие на киста 6 см. ???? За да изключи предполагаема извънматочна бременност и  едно Бета ЧХГ, ПКК и пролактин заради секрета от гърдите. Попитах го дали има намерение за евентуална схема и провеждане на лечение за планиране на бременност,той ми каза че докато възпроизвеждам кисти няма как да стане и първо трябва да се справим стова., т.е. след резултатите от изследването ако е отрицателно Бета ЧХГ-то, ще ми предпише лекарство което да предизвика М ( предполакам прогестерон) и ако не се пукне кистата ще правим лапароскопия Close, е естествено той предпочитал да не се стигне до там  и това беше при него. Рано сутринта се запътих към ендокринологията пое ме Милчева - разказах за проблемите, разгледа документите направи ми рутинен преглед на които установи леко увеличена и уплатена щитовидна жлеза. Пусна ми за изследване няколко хормона, в петък трябва да отида на ехограф и ми каза че ще има доста работа с мен, като предположи че всичко би могло да произлиза от щитовидната жлеза newsm78. Е това е за сега. Чакам резултати и продължавам напред, пък какво ще стане ????..... Само дано Бета ЧХГ да е отрицателно и М. си дойде от само, дано всичко е било от тази киста а и дано всъщност е киста Praynig 

Да да и за тези резултати ще пиша но чак утре.

Само господ ми е свидетел колко е голямо желанието ми, мъките на всички жени тук е да приключат и то по най благоприятния начин за всяка, така както самата тя си го желае  Praynig. Дано ръцете ви са пълни с бебоци и мокри памперси дано  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
браво, това е сериозния подход.
Сега да не се самонавиеш, че ирисодиагностика е видял точно кистата Naughty
Бих те посъветвала да не ходиш повече при такива лекари!!!!

# 20
Не не няма да се самонавивам.Сега тичам за резултата и утре ще имам вести.
  bouquet Надявам се добри.

# 21
  • Мнения: 303
Попитах го дали има намерение за евентуална схема и провеждане на лечение за планиране на бременност,той ми каза че докато възпроизвеждам кисти няма как да стане и първо трябва да се справим стова.
А аз мислех че кистите не пречат на забременяването или съм в грешка?

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Клия, нейната е 6 см и аз доколкото знам пречат

Последна редакция: чт, 10 ное 2005, 07:29 от Ва

# 23
  • Мнения: 3 010
Пречат, пречат и още как иначе за какво пия противозачатъчни..........?!

# 24
Момичета всичко свърши. Бета ЧХГ е отрицателно и тази сутрин ми проби чиста кръв Grinning Grinning, нямате и предства колко съм щастлива Joy. Обадих се на Нецов и се разбрахме 5-6 ден след М. да отида при него за да види дали кистата се е пукнала и да продължим на татък. Според мен ДА - пукнала се е защото коремчето страшно ме боли, а има и нещо слузесто като ципа. Ох хаиде стига с гадостите. Хей за мен настъпва нов месец, нови графики и схеми. Пожелавам на себеси и всички тук хубавки овулации и новогодишни изненади. Благодаря на всички за подкрепата момента за мен беше изключително труден и изпълнен с терзания, но сегаааааа.... Joy

# 25
  • Мнения: 2 524
Цитат: Според мен ДА - пукнала се е защото коремчето страшно ме боли, а има и нещо слузесто като ципа

За разни "охлюви" не разбрах /в друг постинг/, но  "нещо слузесто като ципа" ми е до болка познато и е знак за пукане на функционална киста.

Общи условия

Активация на акаунт