НОЕМВРИЙСКА тема 15

  • 20 287
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 280
Раши, честита ви дъщеричка   bouquet да ви е жива и здрава и само радост да ви носи.
Значи сме се засекли с теб в МД , само че на различни етажи  Wink Иначе верно на 12я е много по-добре , баня и тоалетна във всяка стая, хладилник , телевизор , леглата са твърди и удобни за секцио родилите.
Междудругото има и две стаи с по 3 легла и са безплатни , пак със санитарен възел , ама все са заети ... не знам кой и как се урежда за там.

# 721
  • Мнения: 220
Рашина2, Честито за малката ти принцеса Никол!
Да ти е жива и здрава, много обичана и с много късмет!



*Beboslava*
, Честита годишнина! Пожелавам ви дълги години да се много влюбени един в друг!  txtloves  loveuuu txtloves


Момичета, моят дребосък е страшно активен - прави си разни акробатични номера по няколко пъти на ден и явно му е много добре, аз да му мисля newsm47, но не се оплаквам, чувството е супер!

Вчера като се шашнах, че бебешока ще идва - като започна една силна болка отзад на таза до опашката - не мога да ходя, да седна или стана, имах и малко спонтанно изтичане на течност от влагалището. А и отдолу ми е доста дискомфортно от 3-4 дни. Гледам си корема и реших, че доста се е смъкнал.  Мъжа ми само ме гледа и вика - корема ти е същия и малко ми се накара - хич не съм се спирала, все съм търчала напред-назад, не съм почивала и т.н., затова така ставало. Днес се събудих без грам болки, но дискомфорта отдолу си остана  Sad. Мъжа ми се прибира преди малко ухилен до уши ме гледа и вика - къде ти е днес корема - горе или долу?  newsm62 И той решил да се забавлява явно.

И да ви разкажа какво сънувах преди 2 вечери - родила съм и искам да ми дадат бебето да го накърмя. Дават ми го и аз много старателно го поставям, според всички практики и указания, които получих. Бебето отваря уста и виждам 2 реда зъби и в следващия момент като ме захапа - ужас, адска болка! Казвам си - то си е нормално, ще търпя. После си се гушкаме и изведнъж осъзнавам, че се е родило маймунче, от тези с малките муцунки с косми по лицето. И се започва едно чудене - нали му видях лицето на 4 Д-то  newsm78, не беше такова, а и защо АГ не го е видяла  newsm78.  След което решавам, че с мъжа ми ще си направим истинско бебче - но тогава нова изненада и пречка - съгласила съм се да стана сурогатна майка и нося нечии близнаци, но не си спомням на кого. И се ядосвам - какво да го правя това маймунче, а толкова исках бебенце, а пък и трябва да родя близнаците и да ги дам на тяхната си майка и чак после ще мога да забременея и да си имам бебе.
Абе шантав сън - 3 пъти се събуждах и все продължавах да го досънувам, направо сутринта не бях на себе си. От суеверие го разказах на мъжа ми чак след 12 на обяд, направо го оставих без думи. Дано да не лош знак Praynig.

Сори за дългия пост. Лека вечер на всички!  Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 23
Корали, направо ме разби с това "маймунче"  Joy Особено за 2-те реда зъби.. не ти завиждам  Joy

# 723
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Корали направо голям сън си сънувала  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 38
Момичета сетих се да питам тези,които родиха и преди това правиха 3-4D.Дали бебчетата са със същите муцунки като на снимките и като се родят.Или приличат ли си?

Диде, изглежда при всички е различно, а и най-вероятно зависи в коя седмица е гледано и снимано на 3-4Д! Аз миналата година гледах снимка на бебето на една моя приятелка преди да роди, и беше супер добре хванато в личицето, и веднага изкоментирах, че много ми прилича на мъжа и, и то наистина като се роди, бях абсолютно изумена, колко също изглежда бебето както от снимчицата, и наистина си приличаше на мъжа и  Peace  А ти как така се сети за това?! Simple Smile

Корали, аман бе душа, и аз сънувам често откачени сънища, ама този твоя направо е изтрещял  Joy    И не е на лошо, не се притеснявай, просто сега всички мислим за същи неща, и се тревожим за бебетата, за раждането, за кърменето, и най-нормално е да си сънуваме всякакви откачени сънища свързани с тези неща  Wink

# 725
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ще се видим колко весели ще сме - ще има помощ колики и помощ през ноща плачка Simple Smile

# 726
  • Мнения: 154
Ох Корали, сълзи ми текат от смях, не мога да спра да се кискам  Joy Хахахаххахаха два реда зъби.................оелееее
Бубу'с мама, аз съм си добре чат пат имам киселини, които супер много ме дразнят, но отминават и после два дена нищо. Жива контракция нямам и според мен хич няма да родя скоро.
В момента слушам Чайковски, че казват че бебетата, чиито майки слушали класическа музика били по-интелигентни, пък тук висшето образование е супер скъпо и аз се надявам моето да хване някоя стипендия Grinning.
При теб как е, нищо а? Споко и в другата тема нищо, нищо и ей ги две бебета имаме този уикенд Simple Smile)) Аз се опитвам да се настройвам позитивно, обаче като си помисля...леле кой знае какво шубе ще ме хване, като започне всичко.
Да ви кажа, сестра ми ме инструктира да не лежа по гръб по възможност, много повече боляло.
Честита годнишнина Бебослава  smile3525

# 727
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Кога да не лежиш по гръб?

# 728
  • Мнения: 11 569
По принцип не е препоръчително да се лежи по гръб, нещо си се притискало. Най- добре било на лява страна да лежим, не знам защо.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА РАШИНА!!!  ylinfant
Бебослава- още дълги години семеен живот ти желая! 1dating

# 729
  • Мнения: 425
korali ти изби рибата с тоя сън. Определено заслужаваш приз за най-откачен сън  Joy

Аз от днес  до петък ще си имам гости - на милото сестра му с дребния (той е на 9 месеца). Много е забавен, хвърчи с една проходилка из нас и си навира в устата каквото докопа. За 20 секунди не го гледахме и той милия се кротна до една саксия и си рови в земята и си похапва  Joy  Joy После мъжа ми цял ден му вика, че е червей, щото яде земя  Joy После ми гали корема  Heart Eyes Много е забавен и миличк. И е един кротушко, дано и нашето да е такова кротко и добро детенце  Blush

Катенце аз правих торта, ама утре ще ти пусна рецептата, че сега ме мързи да я търся.

Хайде лека нощ, аз ще лягам, че утре ме чакат нови приключения  Mr. Green

Честити бебета на новите мами.

# 730
  • Мнения: 154
Изабел, извинявай че не уточних. По време на раждането-не при самото излизане, но там докато почне да излиза Simple Smile, а и по принцип ми каза (тя е раждала във втора градска), че ти позволяват да ставаш да се разхождаш, това много помагало. С две думи, идеята е да не седиш мирно по гръб и да виеш от болка, ами да се опиташ да си намериш удобна позиция, ако ще и да клечиш, да се навеждаш и всякакви такива.
Между другото, те гледам че много си се стресирала Simple Smile Спокооооооойно! (както казва мама) Най-важното било да не те е страх и в общи линии да си по-активна в процеса на раждане, т.е. да не легнеш с краката нагоре и да го чакаш да излезе(то че ще излезе, ще излезе), особено ако ще си без упойка, а и позитивна нагласа. Между другото не се плаши от разкази за 20 часа раждане, то тия 20 часа ти даже можеш да си поспиш Wink

# 731
  • Мнения: 293
Честити слънчица на мама Танта86 и на мама Рашина!!!

korali, не  ти знам професията , но ако не си сценарист или режисьор , то определено си си сбъркала попрището  Hug  newsm62

Момичета , някой да има идея с каква точно цел се използва това чудо Thinking



Заплюла съм си дата 16-ти.С термин 20-ти и планово секцио дали имам някакъв шанс да се спазаря с доктора newsm78 Естествено ако мишленце не тръгне по рано самичко  Wink

Оная хаймана Kölsches ми се губи от обяд .... Whistling

# 732
  • Мнения: 154
Кьолшес мае торти Wink (предполагам)
Това чудо на снимката не съм много сигурна, обаче май главата на бебето се слага между двете неща, за да не се върти...май. Аз имам нещо подобно в столчето за кола и май съм гледала подобни неща, ако ще слагаш беебто да спи с теб, но пак казвам-не съм сигурна.

# 733
  • Дъблин
  • Мнения: 331
kapri_z, това май е нещо като възглавница, в която слагаш бебето, за да не се обръща. Не съм сигурна, че само главата му слагаш там, гледах нещо подобно в Джъмбо и като че ли цялото бебе беше напъхано вътре  newsm78

А за секциото - предполагам зависи и как се развива бебето. Стандартно май насрочват дата 7-10 дни преди термин. На мен обаче ми дадоха дата 13 дни по-рано, с уговорката да изчакаме още, ако всичко е наред.

Други неспящи има ли в този час? На мен очите ми са така  Shocked

# 734
  • Мнения: 293
Кьолшес мае торти Wink (предполагам)
Това чудо на снимката не съм много сигурна, обаче май главата на бебето се слага между двете неща, за да не се върти...май. Аз имам нещо подобно в столчето за кола и май съм гледала подобни неща, ако ще слагаш беебто да спи с теб, но пак казвам-не съм сигурна.

Тц , ползава се като  тялото на бебето се поставя между двете възглавнички , обаче с каква цел не ми е ясно.


Смърфи , има и други будни 100 % , но само ни шпионират  Wink Утре на закуска всичко ще си кажат  Joy Joy Joy Аз съм решила да се боря с нокти и зъби за 16-ти пък ще видим  Whistling Милото знае , че като се запъна за нещо си умирам на ината , та каза "Е ся ше видим кой кого ...ти ли , мишленце ли..." Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт