НОЕМВРИЙСКА тема 15

  • 20 273
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 154
Е Каприз това са изпит ли беше? Дай да видим колко сте подготвени  Joy Сега за главата, за тялото -подробности Wink, идеята е една и съща, бебето да не може да се завърти и задуши. Тук продават подобни неща, но са си за цялото тяло, в смисъл с дължината на тялото на бебока, че и главата.

# 736
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Виждам ги аз неспящите шпионки горе, ама си траят Simple Smile
Като говорим за тези възглавници, не че ще си взема такава, но се чудя - коя е най-подходящата позиция за спане на новороденото? На една страна ли? Така, че ако случайно повърне, да не се задуши?  newsm78

kapri_z, дано се пребориш за 16.11. На мен терминът ми е тогава  Peace

# 737
  • Мнения: 293
Те тамън там при вас го видях преди няколко години , но ми беше неудобно да питам с каква цел го ползва жената.Знам ли , може и с медицинска цел да е някаква. Днес се сетих за него и за това питам. Инак знаем,  че при вас има всичко , знаем , не се притеснявай  Joy

Смърфи , имах го това за повръщането едно на ум...отивам да разпитам чичо гугъл за подробности Wink

# 738
  • Мнения: 18
Тц , ползава се като  тялото на бебето се поставя между двете възглавнички , обаче с каква цел не ми е ясно.
И аз будувам   Party  А целта на това нещо е тялото на бебето да се поставя на една страна, като преградите му пречат да се завърти по корем или гръб и да се задуши например. Което си е доста безсмислено според мен, тъй като бебето в самото начало не може само да се обърне и накъдето го сложиш там си стои. Аз на Вико в последствие му подпирах с възглавничка гръбчето.
Защо ли така повръща бебчето на Дъгичка, че чак на антибиотик са я сложили  newsm78 Дано всичко е наред скоро  Praynig
коя е най-подходящата позиция за спане на новороденото? На една страна ли? Така, че ако случайно повърне, да не се задуши?  newsm78
Peace

# 739
  • Мнения: 293
Ауууууу ..... 50 страници ooooh! Ей тоя път вече ни заключиха посред нощ  smile3532

Някой от будуващите да има идея как се пуска нова тема  newsm78

# 740
  • Мнения: 293
Момичета , така и така съм си заплюла числото 16 , та ....


ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА 16 !

Общи условия

Активация на акаунт