Любители на кучета-16

  • 58 962
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 983
Цоп и аз тук, ама с оплакване..
Заварих кухнята с порция от всичко - и пиш и ако и малко повърнато.. Shocked
 ooooh!
 #Crazy
Много се ядосах - голяма е вече и отдавна не прави такива работи.
Не е прекрачен часът за разходката й - в 19 си бяхме в къщи.. newsm78
Има ли някакво обяснение?
Ми със сигурност има обяснение, дано го разбереш по-бързо. Grinning

# 16
  • Мнения: 2 175
Сори, Блонди съм. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 247
magarcho, може просто да не й е било добре на стомахчето.Може и да й се е приходило по нужда по-рано и да не се е устискала, само повръщането ме озадачи  Thinking . Чувства ли се добре? Моята ми го беше направила веднъж този номер и беше повърнала...мои косми от косата  Shocked .

# 18
  • Мнения: 850
  Опаа , и ние с Рошко тук ... гледали ли сте новата реклама на Зелмер  Joy hahaha много се смях и то сама ... какво ли си мислят съседите , кучето лае а аз  Joy Joy
  Целувки на всички  Hug

ПП Деси  Hug , сега прочетох за зъбчето , браво на малката  Heart Eyes , нашия доки каза , че ако се клатят е добре и може да ги почакаме още малко ... да паднат сами  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 983
Уфффф, ще полудея вече. Нашата лудетина изяде едно крайче от луканка сега, нали се сещате. Има малко нещо, май е метално, накрая, където връзват края. И сега се чудя какво да я правя. newsm78

# 20
  • Мнения: 2 175
magarcho, може просто да не й е било добре на стомахчето.Може и да й се е приходило по нужда по-рано и да не се е устискала, само повръщането ме озадачи  Thinking . Чувства ли се добре? Моята ми го беше направила веднъж този номер и беше повърнала...мои косми от косата  Shocked .
Нищо й нямаше. Повърнатото беше съвсем муничко - част от кокалче и парче от кухненска гъба, която беше сръфала вчера.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Уфффф, ще полудея вече. Нашата лудетина изяде едно крайче от луканка сега, нали се сещате. Има малко нещо, май е метално, накрая, където връзват края. И сега се чудя какво да я правя. newsm78

Лакомията не води до добро  Hug Направи й малко пюре, нека хапне, за да може да го изкара по-лесно. И все пак утре проверявай, дали го е изкарала

Шуши, аз точно това си помислих, когато написа, че ви се клатят. Дано ги изкара самичък  Hug

# 22
  • Мнения: 1 983
Уфффф, ще полудея вече. Нашата лудетина изяде едно крайче от луканка сега, нали се сещате. Има малко нещо, май е метално, накрая, където връзват края. И сега се чудя какво да я правя. newsm78

Лакомията не води до добро  Hug Направи й малко пюре, нека хапне, за да може да го изкара по-лесно. И все пак утре проверявай, дали го е изкарала

Шуши, аз точно това си помислих, когато написа, че ви се клатят. Дано ги изкара самичък  Hug
Ще й направя аз нея...пришки на дупето. Twisted Evil
То все гладно, види ли навън да яде някой, цирковете започват. То са едни погледи, следене на човека, всички номера си показва. И понеже я уча с награди, та сега цялото ми яке мирише на кренвирши. Имам си яко почитатели вече. Crossing Arms

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 339
Поздрави от мен и моята дружинка Hug Еrota темата е чудесна   bouquet И аз да се похваля, Арон е вече по добре иска да яде, акото му се е повтвърдило и отново лае безумно кака си Айра когато и се радвам Laughing Дано ми се оправи милото, че доста се измъчи и много е отслабнал, но е пораснал на височина и си е сменил предните зъбки Mr. Green

# 24
  • Мнения: 11 566
  bouquet за страхотната темичка. И нас ни има в колажчето. Blush
Момичета, показвате страхотни дрешки и пътъчки- не съм разглеждала подробно, но има ли размери за по- големи кучовци?
Ние вече си имаме ограда на двора, утре ще се къпем, ще ходим при чичко доктор за 3-а ваксина, и лека- полека ще свикваме да живеем навън. Много ми е мъчно, но няма как...
Дзвера много е дебел, ама така е като всеки му дава манджа и не казва на другия, понякога хапва по 2 порции.
Оня ден стана на 3 месеца, а вече проявява признаци, че иска гадже. Simple Smile
Толкова от нас.
Гуш на всички любимци и стопанките им. Hug

# 25
  • Мнения: 459
erota, благодаря за хубавата тема! Страхотна си, както винаги  Hug

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 97
 И аз благодаря за хубавата тема и да спомена ,че нашите госпожици вече са навън.Имат си малка къщичка и Голяма къща ,заградени но с достатъчно място да си тичат.Яд ме е ,че нямам снимка на двете сгушени в малката къща,защото явно там им по харесва.
Малко имаме проблеми ,когато ги храним ,защото голямата е много лакома ,но винаги сме при тях и корегираме това поведение.Щом вече и съседската котка ходи при тях....е голям цирк при нас.
И още нещо тая събота май ще ходим при едно момченце ...незнам дали ще им харесаме...ама може и това да стане.Така ,че стискайте палци.
Може да се случи да снимаме филм с името пълна къща с кучета Simple Smile ,защото ще правим услуга и на един приятел и зимата ще му гледаме хъскито,че милия с това студентство няма къде да го остави. И така много новини от мен но и вас гледам ,страхотни снимки и най-вече обувки Simple Smile хехе   bouquet

# 27
  • Мнения: 0
Хоп и ние сме тука!Благодаря за новата къщурка/тема/!

# 28
  • Мнения: 1 335
Ще й направя аз нея...пришки на дупето. Twisted Evil
То все гладно, види ли навън да яде някой, цирковете започват...

 hahaha Това за пришките ми хареса!
Ммдамм и ние го удряме на просия по улиците. Голяма излагация - голямо, страшно черно куче,по презумпция зло, с едни такива голееееми очи, жална физиономия, "щот' ме държат гладна!", видите ли и маха не с опашка, а с цяло дупе ... "Дай хлЕб (баница/геврек/кифла/кренвирш ...бе к'вот имаш)!" Предлагали са ни баничка, докато чакаме на светофара. Имам и един съсед, дето само ме гони да купел на Ата 20 кебапчета, че била кльощава. Кльощава! 40 кила тежи  ooooh!

daryl hana и останалите, не се оливайте с тия дрешки. Повечето кучета изобщо нямат нужда от това. Хеле па по-големите!

havaiskoto_dupe, при какво момченце ще ходите, че не разбрах? Проекто татко или ще взимаш още едно? Пълна къща ... с питбули! Перфектно!  Grinning

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 97
Още едно ,още едно...ама само то ще е при нас зимата,че ще е много мъничко. Ами за мен и моя приятел голям кеф....той много се кефи на породата,а аз на всякакво куче се кефя ,че и коте...ама съседското е малко нахално Simple Smile
Този път ще покажа ,чак като взема...че предния път се прецакаха работите .

Общи условия

Активация на акаунт