Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 38

  • 44 139
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 962
Вчера си взех поръчката от М&С от намалението им. Бяха ми написали мейл, че някои от артикулите не са в наличност и за тях ще ми възстановят сумата. Обаче всичко поръчано си беше в пакета, нямаще нищо липсващо!
А нещата /гащички, чорапки, сиучър, тениски/ са страхотни.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 135
харесала съм 2 якенца от теско , но не ми приема картата. ако някой иска да се комбинираме тъкмо да хванем отстъпката от 10 лири, може да ми пише на лични.

# 18
  • Мнения: 252
Танче, благодаря!

# 19
# 20
  • Мнения: 131
Като гледам вече се заглеждате по играчки,намислили ли сте какво ще купувате на дечицата си за Коледа Rolling Eyes на мен всяка година ми става по трудно,тъй като децата ни са затрупани със всичко каквото видят и вече не знам с какво да ги изненадам,предложения за момиченца/момченца/ако може да споделите кой какво мисли да купи ,за да можем да почерпим и ние от идеите на другите  bouquet

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Блгодаря за темата!
И аз вече започвам да се оглеждам за Коледни подаръци, че и рожден ден има дъщеря ми преди това, и изборът става много труден.

# 22
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
  bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 158
Здравейте момичета
отдавна не съм поръчвала нищо и малко съм назад със случващото се Simple Smile
искам да ви попитам дали някоя от вас ползва услугите на Детство мое и дали цените посочени за услугата са актуални?коректни ли са  или да се ориентирам към друг от изброените на първа страница?
Благодаря ви Peace

# 25
  • Мнения: 1 053
Да се запиша и аз   Hug  Hug

# 26
  • into the blue
  • Мнения: 771
Здравейте не съм много редовна по записването,повече чета.
Направих първата си успешна поръчка от Теско и сега я очаквам.
Та искам дА ПОПИТАМ  нали след като вече имам имейл че е изпратена няма вероятност да я откажат?

Ами след,като е изпратена,няма логика да я откажат.  Peace
В акаунта в сайта можеш да видиш тракинг номера и кога ще пристигне на адреса. 

# 27
  • Мнения: 4 204
Танче,   bouquet!

Queen L  ,Благодаря за включването за часовници Бен 10. Нямам си идея какво има на пазара. А и малкия май не знае какво иска, стига да е зелено на ръката! Laughing

# 28
  • Мнения: 1 674
И аз тук!   bouquet
Да споделя , че този пуловер от Теско е повече от страхотен.Наситен цвят,плътна и стегната плетка, много ни хареса!

http://www.clothingattesco.com/menswear/F+F-Striped-jumper/invt/fw021042

# 29
  • Мнения: 1 485
За Коледа съм решила вече и сега се оглеждам за изгодно предложение от някъде.
На баткото - Лего Бен10 + костюм Бен 10, а на малкия - плюшена играчка, която пее и се движи. Банално, но ще се радват много. Играчката ще взема от тук - моите не пазят и надали ще доживее и 1 месец. Легото обаче - грешка няма! Имаме хвърляни от терасата парченца - нищо им няма. След едногодишно мятане, удряне и всякакъв род издевателства - Легото е като ново! Така че - ако някой види някъде намаление на Лего да свирка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт