Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 38

  • 44 134
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Здравейте, може ли да помоля ако някой от София пуска поръчка от Некст да ме включи с две неща - ще си разделим доставката.
Да ми пише на лични.

# 31
  • Мнения: 2
Здравейте, аз да си преместя питането в новата тема  Simple Smile  някой има ли гумени ботушки на Mothercare  размер 7 или 8, моля да ми измери стелка ако може    Peace
 

# 32
# 33
  • Мнения: 2
За Коледа съм решила вече и сега се оглеждам за изгодно предложение от някъде.
На баткото - Лего Бен10 + костюм Бен 10, а на малкия - плюшена играчка, която пее и се движи. Банално, но ще се радват много. Играчката ще взема от тук - моите не пазят и надали ще доживее и 1 месец. Легото обаче - грешка няма! Имаме хвърляни от терасата парченца - нищо им няма. След едногодишно мятане, удряне и всякакъв род издевателства - Легото е като ново! Така че - ако някой види някъде намаление на Лего да свирка  Laughing
В ЛаРедут(френския) в момента кодове хващат 30% намаление на играчки, което става много рядко. Онзи ден поръчахме Лего Star Wars за 102 лв, а в каталог тук в Бг било 290 Shocked. Не съм сигурна обаче дали има Бен10, може да разгледаш - http://www.laredoute.fr/achat-jouet-jeux-de-construction-lego.as … 28794&nop=100

# 34
  • Мнения: 1 479
Dettelina, благодаря!   bouquet Френския ми е ужасен /да не кажа непознат/ и не знам дали ще мога да се справя, но не пречи да пробвам все пак  Laughing

Бен10 го няма - току-що разгледах раздела на Лего ...

# 35
  • Мнения: 66
 Аз да се оплача: от поръчката ми от Асда имах комплект 7 бодита , но вътре бяха само 6бр. Пликът нямаше следи да е отварян, така че превозвача не е пипал вътре. Остава топката в Асда. На някой случвало ли се е нещо подобно? Не, че е болка за умиране. Като цяло съм доволна и не смятам да се оплаквам никъде.

# 36
  • Мнения: 167
Dettelina, благодаря!   bouquet Френския ми е ужасен /да не кажа непознат/ и не знам дали ще мога да се справя, но не пречи да пробвам все пак  Laughing

Бен10 го няма - току-що разгледах раздела на Лего ...
Queen L, ето от тук поръчах Лего Ben 10, но не съм сравнявала с други сайтове как са цените:

http://direct.tesco.com/q/R.207-5770.aspx

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 14:16 от selina

# 37
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Здравейте, аз да си преместя питането в новата тема  Simple Smile  някой има ли гумени ботушки на Mothercare  размер 7 или 8, моля да ми измери стелка ако може    Peace
  

Вчера поръчах 8-ца,но когато ми ги доставят ще мога да ти отговоря на въпроса.

За подаръците за Коледа-супер съм улеснена,защото баткото си написа 3 листа с желания + тези на сестра си,майка си и баща си.Разбрахме се да ги сведем до по 2,защото джуджетата имат много работа и трябва да има подаръци и за другите деца. Grinning Малката дори предложи да се откаже от 1-я си подарък за да може той да получи 3  Crazy,но това няма да стане.
за него - костюм +меч на Дарт Вейдър и багер
за нея - плюшено котенце/ще взема интерактивно/ и Лего конструктор
Вече ги поръчах на Бритс,сега чакам потвърждение,че ще ми изпълнят поръчката.И така от рано да съм подготвена за Коледата.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 13:55 от Вилиан

# 38
  • Мнения: 101
здравейте,някой да чака нещо от ГАБ КО ,от 3 дни им пиша няма отговор...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 370
здравейте,някой да чака нещо от ГАБ КО ,от 3 дни им пиша няма отговор...
Вчера си получих нещата от тях.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 370
И аз съм в чуденка за коледа, но като гледам цените на играчките и в Англия не са по-ниски от нашите, но ще поразгледам.

# 41
  • Мнения: 1 479
здравейте,някой да чака нещо от ГАБ КО ,от 3 дни им пиша няма отговор...
Аз чакам, но понеже за първи път ползвам техните услуги - не знам дали да се обаждам и въобще как процедират...
Благодаря на всички за Бен Теновските предложения   bouquet

# 42
  • Мнения: 43
искам да ви питам ботушки на ессо може ли да се поръчат от някъде он лайн...благодаря ви

# 43
  • Мнения: 4
Dettelina, благодаря!   bouquet Френския ми е ужасен /да не кажа непознат/ и не знам дали ще мога да се справя, но не пречи да пробвам все пак  Laughing
 

Отвори сайта в браузер гугъл хром и му дай translate и така се разбира френският  Wink

# 44
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
И аз съм в чуденка за коледа, но като гледам цените на играчките и в Англия не са по-ниски от нашите, но ще поразгледам.

Зависи какво търсиш.Аз миналата седмица пообиколих доста магазини и да ти кажа честно меч на Вейдър видях само на 1 място/електронен-със светлини и звук/,който струваше 89 лева.В Англия е 19,97 лири.Костюм изобщо не намерих,а за цените на Легото няма да коментирам,защото направо ми се реве.Тук конструктора,който съм харесала е около 145 лева,а аз го вземам за 30 лири.

Общи условия

Активация на акаунт