Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 38

  • 47 153
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 167
Кодът за намалениие в Теско само за дрехите ли е? Хваща ли играчките и др.стоки от гросърито?
Теsko direct e отделно, там трябва нова регистрация и кодовете за дрехите не важат  Peace
А за там някой няма ли да сподели кодче за намаление Praynig
В теско директ в момента тече промоция 50% отстъпка на някои играчки и безплатна доставка над 50 лири.В гросърито има код за 10% отстъпка за нови клиенти - XXAFFT  Hug

# 496
  • Мнения: 1 848
Selina, благодаря Hug За съжаление току-що получих имейл че ми отказват поръчката с дрешките. За първи път пазарувам от там и се чудя дали да повторя поръчката или да променя нещо в регистрацията ...  newsm78 Какво ще ме посъветвате? В имейла пише, че нещата са изчерпани, но е очевадно че не е така ... Моля, помагайте

# 497
  • Мнения: 307
Selina, благодаря Hug За съжаление току-що получих имейл че ми отказват поръчката с дрешките. За първи път пазарувам от там и се чудя дали да повторя поръчката или да променя нещо в регистрацията ...  newsm78 Какво ще ме посъветвате? В имейла пише, че нещата са изчерпани, но е очевадно че не е така ... Моля, помагайте

Meйла ти в абв ли е , аз имам две отказани поръчки с мейл в абв , после си направих поща в gmail и имам една успешна поръчка със същата карта  Peace

За номерата на обувките коментирате , аз нося 37 номер и си купувам УК 4 , точни са ми , имам обувки , сандали , ботуши , само маратонките ми са УК 4 1/2  Peace

# 498
  • Мнения: 296
Здравейте момичете.
С риск някой да ме наругае,може ли да попитам как стои въпроса с поръчките от Теско.Четох на 1-ва страница но няма много информация.С посредник ли се поръчва ,взимат ли БГ карта и колко излиза доставката.Ако е с посредник да ми препоръчате някой който носи до Варна че там ми е по близо да си взема нещата.
Благодаря

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Зравейте , да попитам някой от Пловдив поръчвал ли е с посредника The Win Company фирмата. Моля да ми пише на лични.

# 500
  • София
  • Мнения: 82
Момичета имам едно питане за тези от вас, които са пазарували от Mothercare - и по-специално продукрите, които са на половин цена. Харесала съм си няколко неща - едното е бодита с къс ръкав на Дисни. В условията за поръчка на "buy 1 get 1 half price" е описано :

To receive the discount:

Add both products to your Shopping Basket

The discount will be reflected on the final order checkout page.

Това означава, че ще получа 2 комплекта за цената на един или ще получа 1 комплект на половин цена.

Моля за помощ, че съвсем се обърках вече.  newsm78

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 155
Това означава, че ако вземеш два комплекта, вторият ще е на половин цена.

# 502
  • Мнения: 1 848
Моля ви, напишете ми англ.телефон на Габко. Имаше го назад в темата, но не го намирам...

# 503
  • Мнения: 2 047
Queen L, пробвай с  друга карта. На ЦКБ Визата просто не я искат. Така по наблююдения в темата. Имейл не съм сменяла, просто пробвах с Виза на Булбанк и вече трета поръчка ми минава така.

pipi_rz, наистина на първа страница не е много актулна информацията - приемат бг карти, но не на всяка банка. Ако не ти се занимава с посредници, пробвай сама да си направиш поръчката до адрес на доставчик. 3,95 лири е доставката.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 799
Моля ви, напишете ми англ.телефон на Габко. Имаше го назад в темата, но не го намирам...

02082455445  Peace

преди 2-3 дни ми трябваше и писах на скайп с Ани ... този ми даде

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 12:24 от ninnann

# 505
  • Мнения: 1 848
Благодаря момичета  bouquet За съжаление другата ми карта е Маестро на ОББ  Sad нея май никъде не я харесват...

# 506
  • София
  • Мнения: 1 234
Queen L, пробвай с  друга карта. На ЦКБ Визата просто не я искат. Така по наблююдения в темата. 
И при мен така, всъщност Визата на ЦКБ само в Теско не ми я приеха. Може би е решение да си извадиш друга карта.
Кодче за Tesco Direct - XXCATS1 (намалява 10паунда от 50), валидно до 30 ноември 2010  Simple Smile Не съм го пробвала, защото имам регистрация само в Tesco Clothing.

# 507
  • Мнения: 3 453
Момичета,
от къде купувате шалове за децата? В Некст има само шапки и ръкавици.  Rolling Eyes

Получих отговор от немската фирма, производител на шейни. Имали шейната, обаче да се свържа с дистрибутора за България /съответно, подробно са написали данните му/. Милите, то всичко чудесно, ама никога няма да дам 50лв горница на чудния им дистрибутор.  Mr. Green
Ще си я поръчам в ибей на доста по-ниската цена.

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 11:50 от _Hope_

# 508
  • Мнения: 28
Queen L,имам направена и получена поръчка от Tesco на адреса на Габко,с дебитна карта на ЦКБ-Visa Electron.
Телефона,който вписах при регистрацията-
Home telephone: в първото квадратче 00442,във второто 083687(по съвет на Didka_b).

# 509
  • Мнения: X
Момичета,
от къде купувате шалове за децата? В Некст има само шапки и ръкавици.  Rolling Eyes

Получих отговор от немската фирма, производител на шейни. Имали шейната, обаче да се свържа с дистрибутора за България /съответно, подробно са написали данните му/. Милите, то всичко чудесно, ама никога няма да дам 50лв горница на чудния им дистрибутор.  Mr. Green
Ще си я поръчам в ибей на доста по-ниската цена.


Не е лошо да им върнеш отговор и им напиши защо няма да я купиш от дистрибутора им в България. Може и да имам ефект. Въпреки всичко продължавам да вярвам в чудеса.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт