1-ВИ НОЕМВРИ ПОЧИВЕН ДЕН ЛИ Е?

  • 38 664
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
Кво значение има, след като по цял ден нищо не правите??

Абе има значение, след като яслите и градините ще почиват, а мама и тати ще са на работа....как да няма значение?
Градините и яслите не спадат към учебните заведения - ще си работят.

Винаги са почивали, щом и училищата почиват. Ще си говорим на 1-ви ...

# 16
  • Мнения: 4 434
Градините не почиват ли само когато има национални празници, тогава се съчетава и с работещия...на 1ви ако не работят, а ти си на работа...как ше стане... Thinking

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
а дали почиват на 25ти май?
не ми отговаряй.
работят детските градини и яслите. само за училищата е.

# 18
  • Мнения: 182
а дали почиват на 25ти май?
не ми отговаряй.
работят детските градини и яслите. само за училищата е.


Защо 25 май? Не е ли 24-ти?

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Кво значение има, след като по цял ден нищо не правите??
недей така, аз само на работа си почивам

# 20
  • София
  • Мнения: 8 932
Кво значение има, след като по цял ден нищо не правите??

Абе има значение, след като яслите и градините ще почиват, а мама и тати ще са на работа....как да няма значение?
Градините и яслите не спадат към учебните заведения - ще си работят.

Винаги са почивали, щом и училищата почиват. Ще си говорим на 1-ви ...
Kога е било това винаги? Защото моят опит е от последните 8 години и не съм забелязала такова нещо. Само драма да има.  ooooh!

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
защото 25ти е неучебен, но работен.

# 22
  • Мнения: 182
Кво значение има, след като по цял ден нищо не правите??

Абе има значение, след като яслите и градините ще почиват, а мама и тати ще са на работа....как да няма значение?
Градините и яслите не спадат към учебните заведения - ще си работят.

Винаги са почивали, щом и училищата почиват. Ще си говорим на 1-ви ...
Kога е било това винаги? Защото моят опит е от последните 8 години и не съм забелязала такова нещо. Само драма да има.  ooooh!

Абе...не знам ти къде си, но при нас се случва това. Със сигурност по Нова година, обявяват една ваканция от поне 10 дни, половината от които ние сме на работа, а може и повече от 10 дни да са....всяка година е различно. Сега за първи ноември ще видим....Да не говорим,че на 8-ми март в 15 часа ми го доведоха детето на работното място, защото останалите деца били взети и госпожите искали да се почувстват по-така.....

# 23
  • София
  • Мнения: 8 932
Абе...не знам ти къде си, но при нас се случва това. Със сигурност по Нова година, обявяват една ваканция от поне 10 дни, половината от които ние сме на работа, а може и повече от 10 дни да са....всяка година е различно. Сега за първи ноември ще видим....Да не говорим,че на 8-ми март в 15 часа ми го доведоха детето на работното място, защото останалите деца били взети и госпожите искали да се почувстват по-така.....
"Aбе" е едно от любимите ми обръщения. Явно проблема е при "вас", където и да е това.  Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
"1 ноември - Ден на народните будители - неприсъствен за всички учебни заведения"
Детските градини учебни заведения ли са? Отговор - не са, т.е. ще работят.

# 25
  • Мнения: 4 434
Това исках да чуя Нати.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
"1 ноември - Ден на народните будители - неприсъствен за всички учебни заведения"
Детските градини учебни заведения ли са? Отговор - не са, т.е. ще работят.
Ясен и изчерпателен отговор.
Но:
За да спазим дълбините на разсъжденията в темата е редно да обсъдим дали пък на 1ви няма да разпуснат подготвителните групи от детските градини, щото тези в училищата явно няма да имат занятия.
Трябва да има справедливост все пак  Mr. Green

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... дали пък на 1ви няма да разпуснат подготвителните групи от детските градини, щото тези в училищата явно няма да имат занятия.

не, категорично, ако детето посещава ПГ в ДГ.
Но на 99.9% мога да заявя, че ясли и дет. градини СИ работят на 01.11.
Сега чакам да видя, нашето школо какво ще измисли за 02.11.  Thinking

# 28
  • Мнения: 160
Днес в Дг на сина ми виси съобщение, че на 1 на първи ноември няма да работят, защото е официален празник за образованието. Опитах да поспоря, но ми казаха, че дори имало наказан директор затова че са работили. От Силистра съм и по думите на нашия директор, всички ДГ няма да работят. Така ли е при вас?

# 29
  • софия
  • Мнения: 757
И аз се чудя дали ще работят на 1.11. детските. Утре ще зная със сигурност Peace

Общи условия

Активация на акаунт