Кашичка или пюре, Юнче малко ще яде? - Тема 7

  • 23 703
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 293
Добро утро!
Аз тази сутрин се чудя какво става и не мога да открия темите Crazy
Елиза, бьрзичко да оздравявате Hug не се обвинявай,че ти си го заразила така ще е и за в бьдеще ти него той теб.Мен много често баткото ме заразява с болестите ,които носи от градината.Да чукна на дьрво Ивето още не е боледувала.
Аз след малко се оправям и слизам кьм морската с децата ако има някой самотен да звьнка.
Maya как забравих вчера да ти взема телефона може днес пак случайно да се срещнам.
Хубав ден от мен:)

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 14:12 от Nataliiiiiii

# 691
  • Мнения: 277
Добро утро ! При нас времето е много хубаво.Тази нощ малката поигра цяла нощ.Елиса Има ринолекс за мазане който и за бебета и големи. Hug

# 692
  • Мнения: 8
Педката ми изписа една камара лекарства - калциев глюконат,  вит. С, Стодал и Панадол. Само се чудя дали да му давам Панадол-а сега Tired

# 693
  • Мнения: 105
Ами, който ще пуска новата темичка да се ориентира отсега, че то не остана ...  Wink

Темичката е готова! Скоро ще пусна линк! Peace
Две от заглавията в анкетата са с еднакъв брой гласове, така че гласувайте моля! Laughing

# 694
  • Мнения: 2 891
Момичета, моля да ползвате малко повече пунктуацията, която има в българския език. Много е трудно е за четене без запетаи и точки.

Добре че се намери някой да го каже. Имало е случаи, в които чета постове по три пъти докато схвана за какво иде реч.  Grinning

Днес са кръщенетата. Стискайте палци да мине по план и да не съм забравила нещо в последния момент.

Да се похваля, в компанията чакаме още едно бебе с термин също като Ивчовия. Много ми е драго пак да има бременни около мен.

# 695
  • Мнения: 7
JJ имаш ги от мене fingerscrossed и дано не плачат от  bishop .

# 696
  • Мнения: 67
Elisa, бързо да се оправяте! Крис ще се оправи бързо, той и сега може да си е здравичък, но е нормално като ти си болна да се притесняваш!  Hug Пиши как са нещата при вас!

Натали, аз днес няма да слизам към Морската. Нещо ми е много мързеливо и криво  Tired

JJ, хубав празник Ви пожелавам!   balloon

Обривът по вратлето го няма, явно е бил от претопляне.  Praynig

Днес ще давам тиква (послучай Хелолуин  Mr. Green). Шегувам се, просто така се получи " по график". Дано я хареса повече от картофа и кашата (която така и не й давах повече от 2 пъти).  Crazy

# 697
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас  Hug
 
Днес и на мен нещо ми е мързеливо, а имам толкова много работа и незнам от къде да я захвана Sad м
Гледам слънцето се мъчи да изгрее, но все още е облачно и студено.
От вчера малкия пак е със запушен нос. Чудя се дали е от разходката вечра или от климатиците. Имам чувството, че зле му влияят.
Капвам физиологичен разтвор-отпушва се нослето, но след час, два пак същата история.
 
Елизка, и на нас педито ни беше изписала същите лекарства преди 3 седмици( тъй като бяхме хремави), но не ни помогнаха. След 5 дена лечение започнахме капки Коларгол (мисля, че така се казваха) и от тях се оправихме, но чак към 5-6-тия ден.
Да те питам, педито по телефона ли ти изписа лечението? Много ми е странно как лекуват по телефона тези лекари  Thinking
 Дано по-скоро се прибере мъжа ти, че да се поуспокоиш малко. Знам какво е и искреноти съчувствам.

Майче, и Гого имаше пъпчици на местата , които казваш. Педито ни каза, че се от претопляне.

Айде, аз ставам, че работа ме чака , а довечера съм на рожден ден. Дано само не лепна нещо, че ще има много хора.Много се чудих дали да отида, но така ми се излиза, че желанието е по-силно  Grinning

Чао!!! Хубав и усмихнат уикенд от нас!!!!  Hug 

# 698
  • Мнения: 8
Ох, успях да намеря някой да ми купи лекарствата. Crazy Натъпках го детето с всичко изписано, много плака, хич не му хареса този витам Ц ooooh!  И Панадол му дадох половин доза, защото беше почнала да се покачва Т и беше ужасно кисел.
Сдобих се със сребърната вода. Бихте ли ме посъветвали как да я прилагам, знам че вече е обсъждано милион пъти... Blush

Катерини, да - по телефон. Tired Но ме покани утре на преглед, все пак днес е неделя. Мъжа ми го чакам след 4-5 часа Crazy  Той по принцип е от вашия край и преди малко са тръгнали насам ooooh!

# 699
  • Мнения: 4 217
По принцип може да влизате в темата, както и във всички теми, в които сте писали, като натиснете "Нови отговори на моите публикации" горе вляво, в секцията "Инфо център". Така си съкращавате бая път през подфорумите.

Поли
, подкрепям.

Мая, не искам да се бъркам, но щом ще даваш нещо ново, а имате пресен обрив, не е ли по-добре да изчакаш 2-3 дни, за да наблюдаваш развитието на обрива?
Една информация, която научих, когато претоплих Рая през лятото, и която ми беше полезна - ако обривът е от претопляне, когато разпънеш леко с палец и показалец, пъпките изчезват.

Блубърд
, изчакай да изпишем тази. Имаме още 3 стр до 50-та.

Елиза, има ли Т над 38,5, че да даваш Панадол?

А за коларгола - те са на практика колоидно сребро, на голямата им дъщеря много й помагаха. Най-добре действат в началната фаза, докато секретът е бистър.

# 700
  • Мнения: 67
мартеа,  Hug Това как да се проверява дали обривът е от претопляне не го знаех.  Peace Както вече писах, нашият изчезна.  Thinking Ще го видим как ще е днес!

# 701
  • Мнения: 4 217
Мая, извини ме, пропуснала съм точно изречението ти за обрива Embarassed
А щом е изчезнал толкова бързо, 100% е претопляне.
Рая се е научила да прави "абрррр", голямо плюнчене пада, прави го включително и докато я кърмя. В резултат на непрекъснатото плюнчене и на нея нон стоп й се появяват обривообразни петна - по бузите или докъдето е успяла да се намокри. Трябва да се науча да слагам лигавници, с Теа не ми се е налагало с тази цел, ползвала съм само при хранене по-късно.

# 702
  • Мнения: 277
Момичета аз много харесвам КОЛАРГОЛА понеже нее само за хрема ,а и за гърло. Peace

# 703
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
Момичета дайте съвет.Дупето на малкият е огън червено.Не знам дали е подсечено или е някакъв обрив  newsm78.Мазах с Судокрем,едно кремче на мустела ,но няма никакъв ефект.Така е от петък вечерта.Утре ще го заведа при лекарката да го погледне,но до тогава не мога да стоя безучастна.Иначе много го мъчат тези зъбки.Ако е така със всичките зъби ще ме поболее.От една седмица иска да е непрекъснато на гърда.Нощем яде на един час,а това ми стопява силите.Зъбчето не е пробило ,обаче като го пипна се усеща оформено под венеца.Дано бързо да излиза,че ми изтормози детето.Мислех утре да започна захранването с картофено пюре/между другото споделете как го приготвяте/,но сега заради този обрив се разколебах.

# 704
  • Мнения: 1
Здравей, мама Мони!
При зачервено и обринато дупе аз правя промивки със смрадлика( тетра) При всяка смяна на памперс промивам с този разтвор и на следващия ден, дупето е ок! Ако решиш пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт