Кашичка или пюре, Юнче малко ще яде? - Тема 7

  • 23 675
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39
Само да се запиша .
Реших да по чета малко , докато приспивам Емката в столчето за кола и слушам как Вики си говори. По въпроса за събирането в колата мога да кажа, че намерих начина едната седалка под наклон и става таман немогат да се плъзнат настрани. Въпроса е , че сме 6 човека и си търсим мини ван, но трябва да продадем едната кола. За в момента като тръгваме на някъде или го няма тати или кака.
За наспиването става трудно , но по рано от 10-10,30 часа , че понякога и 11 и нещо не ставам ама до него време съм ги нахранила по веднъж. Като нахраня едно и лягам докато не се обади следващото , че е гладно , може да мине и половин час. Забелязах , че откакто ги има дребните заспивам много бързо, а преди минаваше и цял час докато заспя. Куклата заспа ще я слагам в кревата и ще видя господина спря да си гука дали е заспал? От мен лека нощ ! ! ! ! ! ! ! ! !


 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 family6
А каката е при нас до петък , че е болна ама първо постоя  при баба ми няколко дена , чак другата седмица ще е на градина. Ч А О   ! ! ! ! . . . . . . . . . . . . . . .

# 721
  • Мнения: 50
Добър вечер записвам се на бързо и си лягам...Днес се прибрахме в Стара Загора при татито
Диди24как  е Ивко, може да се видим тези дни, ама сигурно към края на седмицата, юе още подсмърчаме с Габриелка
честита месечинка и от мен  Hug Веско ми е слабост, брат ми се казва така и много харесвам това име..някакси ми гали душичката  Joy
Мама по три  Joy сигурно е много забавно при вас  Laughing
Анджелина ние сме с чорапогащник от както захладня времето, наистина съм много доволна, дано малчо свикне с него, за да му топли  Peace

 newsm78 Май имаше и друго за коментиране, ама нещо много ми се доспинка  newsm46...хайде лекинка от мен   
 smile3524

# 722
  • Мнения: 13
Добро утроооо!  Mr. Green
Моят син твърдо е решил да ми разкаже играта. Нали се оплаквах, че цяла нощ се буди - е вече спи непробудно до 3-4 и след това денят за него започва - гука, смее се, вика, бръмчи.... Ей сега чак взе да клюма, ама аз няма за кога да лягам.  Tired Та да знаете - винаги има по-лошо!  Joy

Анелия, и аз го карах това, и на мен кърмата ми значително намаля, но с повече течности, препечени филийки със сиренце и т.н. ще се оправиш!  Peace
За стерилизацията - нямам какво да изварявам.
Мама Мони, за подсечено съм чувала, че хумата много помага, но не съм пробвала.

# 723
  • Мнения: X
Здравейте  Hug Днес закуската е от мен Да ви е сладко. Желая на всички усмихнат ден и хубава седмица!

Някъде четох че при никнене на зъбките често се подсича дупето, май се свързва с променения състав на акото от слюнката, може и това да е причината.
И ние сме с пъпчици по лицето от лигавене, изтривам с термална вода на Авен и тоалетно мляко.

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 07:22 от Анонимен

# 724
  • Мнения: 96
Имам едно въпросче снимката за първа станица аз ли да я сложа?

# 725
  • Мнения: 5
Добро утро и от нас! Супер закусчица мммммм!

# 726
  • Мнения: 8
Добро утро и от нас!

Днес сме отново ранобудни, но пък вчера си легнахме рано (имах да си наваксвам сън за 2 дни Tired).
Крис спа доста по-спокойно, пръскахме му нослето и през нощта. И най-важното е, че татко ни се прибра! Heart Eyes
Днес продължавам схемата с витамина, калция и сиропа и се надявам да оздравее по-бързичко, милото! Praynig

# 727
  • Мнения: 105
Добро утро!

Честита месечинка на Веско baloni!
*Eliza*, дано Крис бързо се оправи! Hug
Cecile, мерси за разкошната закуска! Hug
Това, че имало връзка между подсечено дупе и никнещи зъбки и аз съм го чувала.
AnGeLcHeTyYy, коя снимка имаш предвид? Ако става въпрос за нова тема, тя вече е готова, само да изпишем 50 стр. на тази!

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 08:31 от _BLUE BIRD_

# 728
  • Мнения: 5
Елиза - ДАНО!
Деската събуди Веско в 4.30 и той като се ококори та до 5.30 Tired Tired Tired Cry .

# 729
  • Мнения: 8
AnGeLcHeTyYy, ако става въпрос за колажа за първа страница - снимка се праща на мен на имейл: za.personal@gmail.com
Аз вече го подготвям, твърдо реших, че няма да използвам готов софтуер и ще си поиграя малко повече с Фотошопа, но ще бъдем красиви Flutter

Датата, която съм обявила - 07.11. остава - събирам снимки до тогава! Peace

# 730
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас Simple Smile

Cecile, мерси за закусчицата Simple Smile  Hug
В събота бяхме на консултация - малката лигла е станала 6,800 кг Simple Smile Сложиха й Пентаксим и Синфлорикс, маалеееее, голям рев удари милата... тъкмо се поокопити от първато боцкане и веднага другата ваксина й сложиха, съдра се да реве... после заспа в момента, в който излязохме от поликлиниката... не вдигна температура, но спа ужасно неспокойно, буди се с рев през половин час... голяма мъка са тия ваксинации Sad Тази нощ пък заспа в 9:30 и до 6 сутринта не гъкна... после закусва с нас и пак заспа Simple Smile Е, тоя сън продължо половин час, колкото да се изкъпя, но и това е нещо Simple Smile
За изваряването - все още го правя поне през ден, но пък шишетата ги мия с изключително гореща вода и детския препарат за съдове на Бочко... както и другите мацки преди мен са казали, вече слага всичко в устата и няма как да я опазя...
Засега е това от нас...

Слънчево-усмихнат ден ви пожелавам, момичета  Hug

# 731
  • Мнения: 525
Добро утро, настроението ми е направо пролетно с това слънчице навън, дано и температурите ме радват така днес. Макар, че това време си е коварно, болно и пълно с вируси и май единственно студа ще ги умори.
Честита месечинка на Веско   bouquet
Малката пак се дави от сополки и направо  #Crazy Пак започвам с адреналиновите капки.
За изваряването, право го поне 1 път на ден, иначе и аз като Етка мия с Бочко и вряла вода.
Хубав ден момичета!

# 732
  • Мнения: 2 891
За подсечено дупе помага и оставянето на дупето голо без памперс за 10-15 мин. Мятате някаква пелена отгоре и така няма да му е студено на детето. Я си прдтсвете вие да ходите 1-2 г. непрестанно с дамски превръзки и ще разберетте какво им е на дечицата  Laughing

# 733
  • Мнения: 96
AnGeLcHeTyYy, ако става въпрос за колажа за първа страница - снимка се праща на мен на имейл: za.personal@gmail.com
Аз вече го подготвям, твърдо реших, че няма да използвам готов софтуер и ще си поиграя малко повече с Фотошопа, но ще бъдем красиви Flutter

Датата, която съм обявила - 07.11. остава - събирам снимки до тогава! Peace
Мерси много.

# 734
  • Мнения: 7
Добро утрооо! Уау, каква вкусна, обилна и питателна закусчица си имаме днес, ммм.

*Eliza* дано бебчо се оправя бързичко. Друго си е с тати  Wink След малко пращам и наша снимчица.

JJ как мина кръщенето?

... Я си прдтсвете вие да ходите 1-2 г. непрестанно с дамски превръзки и ще разберетте какво им е на дечицата  Laughing

Ходих два месеца след като родих и чувството беше кошмарно, та на дечицата ли какво им е!?

Едит: всички ли желаещи се записаха за коледните картички?

Общи условия

Активация на акаунт