Как да постъпя?

  • 3 145
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 173
Seanon,  има ли развитие по темата?
И аз искам да знам.

# 31
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Извинявайте за забавянето, сега видях...Говорих с госпожата, каза, че няма да му пише оценката в бележника, искала да го стресне. Като цяло била доволна, но много питал...Не можела да си предаде урока. Въздържах се от коментар, заради него, казах че е любознателен и се интересува. Като цяло не съм доволна от разговора, ако се наложи ще говоря и с директора.

# 32
  • Мнения: 425
Като цяло била доволна, но много питал...Не можела да си предаде урока. Въздържах се от коментар, заради него, казах че е любознателен и се интересува.

Възможно е да задава въпрос веднага след като тя е обяснила нещо и това да се повтаря многократно или пък да задава въпроси, които учителката предстои да изясни след като първо даде и друго разяснение, така че да е рано да отговори на въпроса на детето. Такива въпроси наистина пречат. Сигурно ти се е случвало и с възрастен човек, докато му обясняваш нещо, той да те прекъсне насред изречение с въпрос за нещо, което тъкмо си му казала. При възрастния човек очевидно, че не внимава в това, което му говориш, или пък иска да се изтъкне. Често активността на човек да задава куп въпроси е проява на желание човекът да покаже колко е "любознателен". Помогни на детето си да се научи кога да задава въпросите си. Много е добре да е любознателен, но това, че не знае как да задоволи любознателността си, го прави досаден. Дъщеря ми е в седми клас и продължава да се оплаква от един такъв съученик - така че подобно поведение дразни не само учителите, но и съучениците.

Общи условия

Активация на акаунт