Хелоуин наближава МАЙчето се пременява - 4 тема

  • 20 691
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 817
klukarkata, аз пих едновременно с но-шпа, папаверин - поради същата причина.

# 676
  • Мнения: 567
Къде е тази Даная в София? Не мога да включа?  newsm78

# 677
  • Мнения: 331
Къде е тази Даная в София? Не мога да включа?  newsm78
Имаше една точно на Солунска и Графа, на ъгъла и в мола на Оборище (не помня как точно се казваше улицата) към Ситняково съм виждала.

# 678
  • Мнения: 10
 Hug мами
Хера хич да не съм те видяла тук до утре следобед поне  Naughty пазиш леглото и толкова, аз при всеки удобен случай и гледам да полегна и да поспя  Simple Smile
клюки и аз съм така с връхните дрехи, преди седмица ходих да зяпам палта и като модел си харесах едни, които се закопчават само до корема и то не с копчета, ами с едни такива големи като рогчета и илиците им са отвън оплетени и се разтягат, а на корема е като перелинка и може да събира и много и малко  newsm78 не знам и аз дали добре се изразих...не си взех нищо, защото все ми се струва че е рано  Laughing
Мамаринка и на мен Емио не ми допада, звучи ми недовършено, липсва му нещо..Емо е много сладурско и свежо и калпазанско  Joy мисля си от чуждите имена Ерик дали не ти допада, но ти май си привърженик на традиционните бг имена
аз също знам, че на починали хора не е хубаво да се кръщават бебета и за това моето любимо Калоян ще си остане за някой друг живот  Confused иначе женското име е готово, но ако е момче ще си стои безименно до 18тата си година сигурно  Joy никакви имена не ни идват и на двамата  newsm78 мислим за Павел, но пък това Павка, което използват на галено направо ми бърка в мозъка  #Cussing out

# 679
  • Мнения: 299
Леле,това ранно ставане ще ме побърка.Ококорвам се и край!А съм си легнала след 1....
Добро утро МАЙчета! Hug
Хубав и слънчев ден ви пожелавам!

П.П.Да...Даная има в мол Сердика.Днес ще се разходя да видя какво е положението

# 680
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро на всички, лека седмица и честит празник!

# 681
  • Мнения: 137
Добро утро момичета:)

Как сте днес:)?

Пожелавам Ви слънчев и спокоен ден:)

# 682
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,честит празник и от мен Simple Smile
Имам едно въпросче само-как сте с повращането-аз съм в 12 сед не съм повръщала почти през цялото време,но последните 10 дни повръщам всеки ден  newsm78
Мисля че е от лекарствата,които взимам3 по2 но шпа,бусколизин и дуфастон,също и утрогестан,естрофем,феро фолгама,еутирокс,прегнакер и тромбо ацц.
Пия толкова лекарства по лек препоръка,защото съм след ин витро Simple Smile
Всеки съвет ще ми е от полза
Поздрави и слънчев ден

# 683
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.Имам час за четвъртък за БХС и 3Д в 20-та поликлиника(д-р Янкова).Мислех да не ходя но сега рещих да отида.Казаха ми че взимане на кръв струва 40лв ,а ехографията -80лв.
Много ми се вижда.Ама както и да е.Но искам да съм спокойна.

# 684
  • Мнения: 15

Мисля че е от лекарствата,които взимам3 по2 но шпа,бусколизин и дуфастон,също и утрогестан,естрофем,феро фолгама,еутирокс,прегнакер и тромбо ацц.

Едновременно дуфастон и утрогестан? Нали и двете са прогестерон, както и но шпа-то и бусколизинът са спазмолитици! Леле, здраво се презастраховат тия лекари. Аз след ин витрото бях само на утрогестан и аспирин протект.

Но може и да не е от тях повръщането. Аз съм в 14-та седмица и както не бях повръщала кой знае колко, напоследък ми се случва почти всеки ден. Наблюдавай се дали не е обвързано с нещо. Аз например открих, че ако сутрин ям овесени ядки с мляко, след 2 часа задължително повръщам. Както и след фрешове. И ако повръщаш горе-долу по едно и също време, гледай да има разстояние от приема на лекарствата.

# 685
  • Мнения: 2 172

Добро утро и от мен!



Здравейте.Имам час за четвъртък за БХС и 3Д в 20-та поликлиника(д-р Янкова).Мислех да не ходя но сега рещих да отида.Казаха ми че взимане на кръв струва 40лв ,а ехографията -80лв.
Много ми се вижда.Ама както и да е.Но искам да съм спокойна.

Ами и в Пловдив БХС беше 40 лв /през 2007г поне/.Представлява взимане на кръв,като се отива със снимка от ехограф и някакво обяснение на нея направена най-късно предния ден.

80 лв за 3д е приблизително нормална цена,ако ще ти правят ФЕтална морфология.Може и за 60 да с енамери,но да кажем ,че 80 е най-разпространената цена. Ако ще е само ехография на 3д без фетална,80 лв е наистина много  Peace

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 104
Аз съм записана при същата лекарка и на мен ми казаха, че се прави първата фетална ( между 11 и 13) така, че може би цената е нормална.

# 687
  • Мнения: 498

Добро утро! Flutter
Да не мислите, че сега съм станала, но бях обещала нещо и сега ме боли дупето от седена, но след толкова лежане, друго не съм и очаквала.
Хера леж си, за пола има време.
Клю пиши после, какво и по колко са ти изписали за контракциите. Аз още съм на 3х1 нош-па, но не помага  Tired. Много съжалявам, че няма кой да гледа детенце  Hug, моето го взеха докато се оправя и ми е и мъчно и спокойно.
Мимоза ти не чакаше ли близначета, доколкото знам с тях е възможно да се повръща по-продължително/ моя позната каза, че до 18г.с. е  Sick/, а и на мен дуфастона ми действа, много зле на стомаха, всичко ми се обръща, но няма как, ще се трае Mr. Green.
Марина не ме кефи името, а може и една Ема да изскочи.
Моя мъж ме поряза със сладкото вчера "понеже съм щяла да стана 100 кила пак и на него съм щяла да се сърдя"  Joy hahaha Joy.
А сега нали съм вързана за леглото, на него само мога да разчитам да пазарува, но то не е работа по цял ден да гледаш телевизионни реклами  Mr. Green.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Добро утро, мамчета!
Нещо хич не мога да се настроя на работна вълна. Въпреки, че е студено това слънце навън все ме влече към разходки.  Grinning
Ох, да ви се оплача, аз имам чувството, че моя корем се смалява, като че ли миналата седмица беше по вирнат, а сега хич го няма.  Sad
Кога ли ще спрем да се притесняваме, не знам.........  Sad
Лека и спорна седмица на всички.

# 689
  • Мнения: 1 681
Здравейте момичета:)
Искам само набързо да се похваля,че си видях бебето след цял мецец:) Наваксало е разликата и вече си отговаря напълно на седмиците:) Голямо е 5,6 см. В началото плува, помаха ми с ръка и после заспа. Няма такъв кеф:)

Общи условия

Активация на акаунт