Скорпионките ...прекрасни...-2

  • 27 048
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 202
simplyaven наистина съм много непросветена...ама като си въведа данните и това е факт!

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 21:02 от _KIARA_

# 676
  • Мнения: 3 181
_KIARA_, направо си кажи данните9ако искаш, естествено0, мен лично ме обърка!
Не съм родена в Сф. Асцендента ми е Стрелец, родена съм преди 12.00.

# 677
  • Мнения: 202
Ани, не ми е цел да знаимавам всички със себе си...ами ей така,  да си обсъждаме аспектите...вие споделяте, че имате определени съвпади, които ви правят бунтари...

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 21:03 от _KIARA_

# 678
  • Мнения: 2 149
Привет момичета.
Еха,хубави тоалети мернах Wink При мен са задължителни Joy Черно и бяло обичам Wink
Аз доколкото си спомням съм с акцедент скорпион,каквото и да значи това Rolling Eyes
За шумотевицата на града,наистина я предпочитам пред някое спокойно градче.Обичам да наблюдавам живота пред себе си,харесвам забързания стил. Обожавам да готвя и да угаждам на семейството си.Почти всеки ден правя по 2 ястия,на малката и по -повече понякога Laughing

# 679
  • Мнения: 3 034
KIARA, щом ти дава съвпад, значи е така, но Слънцето ти просто не е в Телец, защото ти си Скорпион.  Wink И тогава е въпросът в кой дом е Слънцето и в кой - Венера? Някоя от тези програми трябва да ти дава и самата натална карта, там ще има цифричка да покзава в кой дом са.

П.С. С тези съвпади - на Юпитер, Венера и Меркурий със Слънцето, не знам как изобщо някой може да ти вири носле, ако ти сама нещо не си се посмалила. Това са много силни позиции!

mery_79 , ами ти си Скорпион на квадрат, всичко по две.  Laughing Значи за теб е онова в черното и бялото за след 12 часа.  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 202
simplyaven,това за нослето съм аз  Embarassed аз обичам да си виря нослето... Crazy затова и не забелязвам дали както казваш съм магнит за мъжете..., а и да си призная никога не ми е вървяло особено в любовта Confused
Гледай сега само какви глупости ще напиша...Венера е както казах 3 и 8 /3ти дом в Телец;8ми дом във Везни/ , 6ти дом в Лъв/т.е Слънцето/ или имам жестока грешка в разбиранията...

mery_79 , да, скорпионка на квадрат  Hug

# 681
  • Мнения: 3 034
 Grinning  Виж сега, Слънцето определя зодията. Значи твоето е в Скорпион, няма как да е в Лъв. Домовете имат един управител по дифолт, но в момента на твоето раждане те не са били в този ред, тъй като тортата се върти постоянно. Венера е управител на Телец и Везни, но това е по дифолт. В момента на твоето раждане тя е била някъде другаде. А по прнцип управител на 8-ми дом е Скорпион и съответно Плутон, но това не значи, че Венерата ти задължително е била там. В кой сайт ги правиш тези? Няма начин да не ти изписва и дома и планетата, която го е владеела в момента на раждането ти. Но Слънцето ти е 100% в Скорпион, иначе нямаше да ти е това зодията. Въпросът е в кой дом е било тогава.

Вкарай си ако искаш данните тук http://astro.cafeastrology.com/cgi-bin/astro/natal , сайтът дава изключително подробна карта с разяснения, даже да не знаеш английски, не е проблем да видиш приерно Sun in Scorpio, Sun in 9th house - Слънце в Скорпион, Слънце в 9-ти дом. И ще пуснеш после какво ти е изписало за Sun, Venus, Mars, Mercure  Grinning

Ти имаш много силна натура, това рядко предполага типичното щастие в любовта, но не значи, че за теб няма подходящ човек. Да бъдем честни обаче - малко са мъжете, които имат топки за жени като теб.  Peace Дерзай, имаш за какво да си вириш нослето, обичай се ти самата, другото ще дойде. Не знам и какви са ти аспектите на 7-ми дом примерно - партньорства.  newsm78


Ако досега съм пропуснала, сега признавам друга моя страст - бонбони с алкохол.  Crazy Досега съм изяла шест и ми се яде още. Ужас. Ама толкова да обичам!  Joy

# 682
  • Мнения: 2 883
Този сайт ми казва, че асцедент Водолей, а до сега мислех, че съм Дева  Crazy

# 683
  • Мнения: 909
Zodiac in degrees 0.00                              Placidus Orb:0
Sun   Scorpio   28.49                             Ascendant   Pisces   20.20
Moon   Leo   13.44                                II   Taurus   5.42
Mercury   Sagittarius   20.15                  III   Gemini   3.47
Venus   Scorpio   8.22 R                             IV   Gemini   25.11
Mars   Sagittarius   14.09                             V   Cancer   15.46
Jupiter   Leo   9.02                                              VI   Leo   10.46
Saturn   Virgo   12.56                                  VII   Virgo   20.20
Uranus   Scorpio   17.28                              VIII   Scorpio   5.42
Neptune   Sagittarius   17.20                           IX   Sagittarius   3.47
Pluto   Libra   18.11                                      Midheaven   Sagittarius   25.11
Lilith   Leo   4.19                                                             XI   Capricorn   15.46
Asc node   Virgo   24.28                              XII   Aquarius   10.46


Хайде някой сега да ми обясни какво е това точно...,защото моят преводач н езнае толкова много... Joy

А това... Thinking

# 684
  • Мнения: 202
simplyaven, Благодаря ти за старанието и отделеното време...  bouquet

merydit , ако разбирах нещо досега да съм ти спретнала един хороскоп...ама виж ме за срам на зодията ми обясняват като първолак и аз пак не вдявам...ама карай...
надявам се да ми простите по скорпионски, т.е. не съвсем 
Joy

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 21:04 от _KIARA_

# 685
  • Мнения: 87


По въпроса къде предпочитам да живея: родена съм в голям град и там съм израснала. Сега живея в малък/там съм омъжена/, но предпочитам големия град..харесва ми тълпата, хауса,напрежението, но предпочитам и една виличка на затънтено и тихо, спокойно място/за релакс/.

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 14:05 от djona

# 686
  • Мнения: 3 181
KIARA_,
имаш ги съвпадите, както ни беше написала, но не те разбрах ме, имаш не само съвпад, твоето си е цял стелиум, т.е. съвпад на няколко планети. simplyaven ти е написала какво значи/ това отговаря с пълна сила и за мен, много се забавлявах на описанието, което  тя беше дала, точно описва и мен, и аз си виря нослето, и ако сама не реша да се снижа, на друг трудно ще му се отдаде да го направи.
Сега нещата с картата са по-ясни.
Отстъпвам на simplyaven, тълкуването, защото не смятам, че съм толкова компетентна и знаеща по въпроса, за да го правя. Ако се сетя нещо ще д
обавям. Интересното е, че стелиумът е не само в Скорпион, но и в 8дом, домът на Скорпиона.

# 687
  • Мнения: 202
Ани, щом и ти имаш същите съвпади, напиши ни какво ти е казала за тях Адриана Вотей Crazy Мисля, че ще бъде интересно на всички нас...

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 14:17 от _KIARA_

# 688
  • Мнения: 1 252
Е , моля ви и на мен някоя от вас да ми направи нещо такова...
Моля ви се...
Ако някоя се съгласи родена съм на 08.11. между 12.30 и 13 ...

А къде бих искала да живеч - където се чуствам добре , с точните хора- това не изключва и някое красиво селце, но да е близо до града , голям...

ПП Сега видях и сайта , направих , мам нищо не разбирам...
: simplyaven
 Peace Жестоки тоалети!

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 15:13 от Рòса

# 689
  • Мнения: 202
Рòса , а, коя година? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт