Скорпионките ...прекрасни...-2

  • 27 038
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 181
Споря до дупка, но само когато съм сигурна, че съм права.
Peace И аз така, докрай... Даже след време ако се окаже , че съм била права не пропускам да припомня, та макар и спорещият да е забравил за спора.
Peace Joy
Стрелец ми е асцендента, за това се заблуди, но съм си чист Скорпион. Ако ме и видиш, едва ли ще се съмняваш Heart Eyes
Не споря за спорта, дори ми е досадно, само когато нещата ме вълнуват.

# 721
  • Мнения: 3 181
"Напоследък и всякакви празни приказки много ме дразнят, такива разговори, в които всеки се надпреварва да вземе думата и да каже за себе си кое как прави, защо го прави ... Разговори без смисъл, ей така да си приказваме. Изпадам в някакво състояние - не ги чувам и нямам никакво желание да се включвам."
 Peace
 Аз трудно се плаша Mr. Green
Скорпитата сме си готини, но трудно могат да ни разберат, за това се плашат от нас.

# 722
  • Мнения: 17 407
При мен си е нещо нормално, страшно ме дразнят персони, които непрекъснато се опитват да ме занимават със себе си, децата, мъжете, манджите, свекървите или пък постиженията си в професията. Ако ме интерсува нещо, ще задам въпроси, ама без да питам, да ми мелят глупости- не понасям. Това е една от причините трудно да харесвам хората. И на форумски срещи се отказах да ходя поради горе- долу същото.

# 723
  • Мнения: 635
При мен си е нещо нормално, страшно ме дразнят персони, които непрекъснато се опитват да ме занимават със себе си, децата, мъжете, манджите, свекървите или пък постиженията си в професията. Ако ме интерсува нещо, ще задам въпроси, ама без да питам, да ми мелят глупости- не понасям. Това е една от причините трудно да харесвам хората. И на форумски срещи се отказах да ходя поради горе- долу същото.

Ей, Дренка, благодаря!
Мразя да ми говорят глупости и аз мразя да говоря глупости. То за това изглеждам дръпната сигурно  Simple Smile

# 724

Общи условия

Активация на акаунт