Скорпионките ...прекрасни...-2

  • 27 052
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 034
Венера ти е в 9-ти дом, нали го виждаш хороскопа на предишната страница.  newsm78

# 706
  • Мнения: 202
simplyaven да, така е Embarassed Благодаря ти от сърце за проявеното търпение спрямо мен

Да попитам: така ли изглежда един професионален хороскоп и дали според вас си струва да се прави...Аз за себе си разбрах,че имам някакви заложби  в правото,т.е избрала съм правилния за мен път и това ми е достатъчно...Не разбрах,обаче може ли по хороскоп да се разбере дали някой ще има деца Thinking

# 707
  • Мнения: 3 034
Zodiac in degrees 0.00                              Placidus Orb:0
Sun   Scorpio   28.49                             Ascendant   Pisces   20.20
Moon   Leo   13.44                                II   Taurus   5.42
Mercury   Sagittarius   20.15                  III   Gemini   3.47
Venus   Scorpio   8.22 R                             IV   Gemini   25.11
Mars   Sagittarius   14.09                             V   Cancer   15.46
Jupiter   Leo   9.02                                              VI   Leo   10.46
Saturn   Virgo   12.56                                  VII   Virgo   20.20
Uranus   Scorpio   17.28                              VIII   Scorpio   5.42
Neptune   Sagittarius   17.20                           IX   Sagittarius   3.47
Pluto   Libra   18.11                                      Midheaven   Sagittarius   25.11
Lilith   Leo   4.19                                                             XI   Capricorn   15.46
Asc node   Virgo   24.28                              XII   Aquarius   10.46


Хайде някой сега да ми обясни какво е това точно...,защото моят преводач н езнае толкова много... Joy

А това... Thinking


При теб интересното е, че си много чистокръвен Скорпион, защото Слънцето ти освен в Скорпион е и в родния дом на Скорпиона - 8-ми. Освен това няма никакво влияние от други планети, чисто е.

Освен това имаш три планети в съвпад две по две в 9-ти дом в Стрелец - Нептун, Марс и Меркурий. Това принципно означава, че за теб също пътуванията, чуждите култури и хора, разширяването на мирогледа и хоризонта са изключително важни, за да се чувстваш добре. Марс и Нептун в съвпад изискват да си по-реалистична и да не се поддаваш на много фантазиране, но ти дават възможност да реализираш мечтите си с енергията на Марс, имаш талант за изкуства, писане. Меркурий и Марс в съвпад пък прогнозират кариера ориентирана към медии, комуникации и тново пътуване, движение.

Венерата ти също е в 8-ми дом, виж какво писах за моята преди.

Уран в 8-ми дом - Уран е комфортен тук, не се плашиш от промените, можеш да се справиш и го знаеш. Обичаш изненадващото, понякога разтърсващо. Движиш се през живота на бързи обороти и това може да е предизвикателство за околните.

Уран в тригон с Асцендент - още една индикация, че си човек на промените и ги приемаш с усмивка на уста, усещаш ги като освежаващо влияние.

Венера в съвпад с Уран - много магнетична, напориста, интригуваща за околните. Много от вас отричат традиционното в отношенията - било то брак или роднински отношения, имат свое виждане за любовта и как да я изживеят. Макар и отворени и приятелски настроени, често сте малко хладни и сдържани в очите на околните. Не обичате претенциите, натрапването, навлизането в лична територия. В отрицателен аспект може да сте твърде спорещи, дръпнати понякога, индивидуалисти до степен на пренебрежение на околните. Имате вътрешна морална система и никак не обичате да я пречупвате в името на общоприети ценности. Често сте привлечени от други Уранови хора - независими, бунтари, дори бесотговорни понякога. Обвиняват ви, че сте непостоянни и се влюбвате твърде лесно.

Имаш и съвпад на Юпитер и Луна - щедри, веселяци, прощават лесно (тук малко смекчава характера на Скорпиона). Юпитер дава лекота на Луната, за да избегне депресии и затъване в твърде тежки емоционални състояния. Разбирате другите с лекота, съпреживявате, гостоприемни сте, любезни и ви харесват. Силно развито чувство за добро и лошо, до степен на спорове по темата, и то разгорещени. Добри приятели, силни защитници. ИМате чудесно чувство за хумор, тук също има индикация за силна интуиция и верни предчувствия, често сте късметлии в живота.

Луната ти е в 6-ти дом в Лъв - виж на Киара, същото е.

Юпитер в Лъв - това е джакпот.  Laughing Страхотен късмет носи тази позиция, планетата на късмета в един от най-щастливите знаци. Много силна позиция за Юпитер. Най-голям късемт ти носят щесдростта, раздаването, вдъхновението, опасност от егоизъм тук, успех в професии свързани с деца, театър/кино, танц, почивки/пътувания.

Юпитер в 5-ти дом - още една точка в полза на късмета, особено в изкуства, любов, развлечения, деца. Може да сше приеме като индикация за голямо семейство (твои собствени деца) или малко тип италианско - много сме и всички накуп.  Laughing

Плутон в 7-ми дом - това е особена позиция за Плутон и влияе на личните ти отношения/връзки. В общи линии предполага, че именно те са двигателят на трансформациите и промените в живота ти. ПОнеже Венера пък е в дома на Скорпиона (а ПЛутон е негов владетел), то тук е засилено влиянието както на Венера в 8-ми, така и на Плутон в 7-ми. Любовта е водеща сила в живота ти, но не просто ежедневна любов, а нещо по-дълбоко, някаква истина за любовта, която те кара да вървиш напред, разбиране на почти подсъзнателно ниво. Връзките ти би трябвало да са дълбоки и много интензивни. ПОнеже Плутон тук има само секстил с Меркурий и Нептун, а това е по-скоро благоприятен аспект, то връзките ти вероятно по някакъв начин са свързани или с творчество, или с лични успехи, или те учат на справяне с въображаемото/реалното. Също имат отношение към уроци, свързани с ползването и злоупотребата на власт в отношенията - кой е по-силен, доказване, и в този дух. Компликиран аспект на Плутон, но за щастие без негативни позиции с други планети.


Толкова засега, че стана късно вече.  Grinning

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 05:31 от simplyaven

# 708
  • Мнения: 3 034
KIARA , точно това щях да пиша сега.

Това не е професионален хороскоп по никакъв начин! Аз нямам физическата възможност дори да разгледам всички планетни положения в картите ви - тук съм писала само за съвпади, но имате тригони, квадратури, секстили и т.н. Това е съвсем отгоре-отгоре, колкото да видите как се прави, защото всеки може да се научи ако му е интересно. НО за да бъде професионален, такъв хороскоп се прави подробно, гледат се транзити ако е за сегашно време, и изобщо е много дълга история. Аз моят още не съм го докарала и до половина.  Crazy

Не бих се водила по никакви хороскопи по отношение на лични връзки, здраве и деца. Това са неща, които просто не бива да се оставят на нечия фантазия. На теория има начин да се разбере, но на практика ти сама виждаш споделяме колко неща са ни се случили по друг начин.  Peace

# 709
  • Мнения: 202
simplyaven съгласна съм с теб, че за важни неща не можем да се доверяваме на други хора...И може би си права, че всичко е в нашите ръце...дали ще развием или подтиснем определени черти, желания и т.н. И като се замисля май всеки сам направлява живота си... в смисъл какви решения взема, да действа или бездейства и т.н, влиянията на планетите в наталната ни карта просто може да подсилят решенията, които вече сме взели и да ни подпомогнат за осъществяване на набелязаната цел Thinking

Да ви почерпя с едно топло сутрешно кафе

# 710
  • Мнения: 3 181
"'Не бих се водила по никакви хороскопи по отношение на лични връзки, здраве и деца. Това са неща, които просто не бива да се оставят на нечия фантазия. На теория има начин да се разбере, но на практика ти сама виждаш споделяме колко неща са ни се случили по друг начин.  "'
С това не съм съгласна. Не смятам, че астрологията е фантазия, ако човекът е професионалист не отгатва нещата , а правилно ги разчита, има си инфото в хороскопа, въпросът е кой до колко е компетентен, за да го разчете.

# 711
  • Мнения: 3 181

   Слънце   3      32'   Слънце в Скорпион
   Луна   20      18'   Луна в Риби
   Меркурий   29      34' r   Меркурий във Везни
   Венера   0      57'   Венера в Скорпион
   Марс   29      22'   Марс във Везни
   Юпитер   8      05' r   Юпитер в Риби
   Сатурн   18      53'   Сатурн в Рак
   Уран   28      29'   Уран във Везни
   Нептун   8      04'   Нептун в Стрелец
   Плутон   7      43'   Плутон във Везни


Домова система (в процес на тестване)
1ви дом (ASC)   14      01'   1ви дом в Стрелец
2ри дом   19      33'   2ри дом в Козирог
3ти дом   0      33'   3ти дом в Риби
4ти дом (IC)   6      53'   4ти дом в Овен
5ти дом   4      19'   5ти дом в Телец
6ти дом   25      39'   6ти дом в Телец
7ми дом (DESC)   14      01'   7ми дом в Близнаци
8ми дом   19      33'   8ми дом в Рак
9ти дом   0      33'   9ти дом в Дева
10ти дом (MC)   6      53'   10ти дом във Везни
11ти дом   4      19'   11ти дом в Скорпион
12ти дом   25      39'   12ти дом в Скорпион


Аспекти на планетите във вашия личен хороскоп
         Слънце съвпад Меркурий   (орбис - 3° 58')
         Слънце съвпад Венера   (орбис - 2° 35')
         Слънце съвпад Марс   (орбис - 4° 09')
         Слънце тригон Юпитер   (орбис - 4° 32')
         Слънце съвпад Уран   (орбис - 5° 03')
         Луна тригон Сатурн   (орбис - 1° 25')
         Меркурий съвпад Венера   (орбис - 1° 22')
         Меркурий съвпад Марс   (орбис - 0° 11')
         Меркурий съвпад Уран   (орбис - 1° 05')
         Венера съвпад Марс   (орбис - 1° 34')
         Венера съвпад Уран   (орбис - 2° 28')
         Марс съвпад Уран   (орбис - 0° 53')
         Юпитер квадрат Нептун   (орбис - 0° 00')
         Нептун секстил Плутон   (орбис - 0° 20')

# 712
  • Мнения: 1 446
"'Не бих се водила по никакви хороскопи по отношение на лични връзки, здраве и деца. Това са неща, които просто не бива да се оставят на нечия фантазия. На теория има начин да се разбере, но на практика ти сама виждаш споделяме колко неща са ни се случили по друг начин.  "'
С това не съм съгласна. Не смятам, че астрологията е фантазия, ако човекът е професионалист не отгатва нещата , а правилно ги разчита, има си инфото в хороскопа, въпросът е кой до колко е компетентен, за да го разчете.


Пак захапваш много здраво Simple Smile

# 713
  • Мнения: 10 012
Добро утро!  В много интересни води сте навлезли. kaffeetrmker_2
Ето и моите данни, ако мога да помоля за вашите наблюдения.



Zodiac in degrees 0.00       Placidus Orb:0
Sun   Scorpio   14.43       Ascendant   Cancer   10.05
Moon   Capricorn   9.49       II   Cancer   28.44
Mercury   Scorpio   2.14       III   Leo   19.37
Venus   Virgo   28.10       IV   Virgo   16.05
Mars   Cancer   2.39 R       V   Libra   21.29
Jupiter   Aries   16.32 R       VI   Sagittarius   3.11
Saturn   Leo   2.55       VII   Capricorn   10.05
Uranus   Scorpio   3.34       VIII   Capricorn   28.44
Neptune   Sagittarius   10.33       IX   Aquarius   19.37
Pluto   Libra   10.29       Midheaven   Pisces   16.05
Lilith   Aries   0.42       XI   Aries   21.29
Asc node   Scorpio   21.50       XII   Gemini   3.11


Planet   Aspect   Planet   Orb/Value
Sun   Trine   Ascendant   4.38   42
Sun   Trine   Midheaven   1.22   83
Moon   Opposition   Mars   7.10   -21
Moon   Square   Pluto   0.39   -62
Moon   Opposition   Ascendant   0.16   -122
Mercury   Trine   Mars   0.25   66
Mercury   Square   Saturn   0.41   -74
Mercury   Conjunction   Uranus   1.20   382
Mercury   Trine   Ascendant   7.51   2
Venus   Square   Mars   4.30   -8
Mars   Trine   Uranus   0.55   40
Mars   Conjunction   Ascendant   7.26   31
Jupiter   Trine   Neptune   5.59   18
Jupiter   Opposition   Pluto   6.03   -39
Saturn   Square   Uranus   0.38   -44
Saturn   Trine   Neptune   7.37   2
Uranus   Trine   Ascendant   6.31   6
Neptune   Sextile   Pluto   0.04   59
Neptune   Square   Midheaven   5.32   -2
Pluto   Square   Ascendant   0.24   -9
    731   -381   350

 
 По въпроса за пазаруването, аз най-сетне открих коженото яке което от толкова време търсех. Невероятенен късмет! Бях подминала магазина, а изведнъж се завъртях на пета и влязох. Последна бройка беше, на всичкото отгоре и намалено, защото е извън сезона. От година поне го търсех, много му се радвам! Тъничко, с цвят коняк, късо, идеално за рокли с ботуши.  Heart Eyes
Аз всичко меря, защото не си отговарят на номерацията някои дрехи. Още не съм свикнала с новата си визия откакто отслабнах и не преценявам кое ще ми стои добре. Вчера не се познах в едно огледало и опитвайки да избегна "момичето" се блъснах в собственото си отражение. Crazy

Обожавам парфюми- зависима съм. Любими са ми Шалимар и Самсара на Герлен, Отровите на Диор, Ж'Адор ми беше подпис години наред, сега го нося по-рядко, но не оставам без него. Най-много похвали получавам за него. Тоалет за парти избирам бързо, но докато реша кой парфюм ще му отива най-много много се вълнувам.
Що се отнася за обувки съм като Киара- имам точна представа какво искам и трудно намирам според вкуса си. Не мога да си намеря черни високи ботуши от миналата зима, но не съм изгубила надежда.

Ани27, ти май си повече Стрелец, отколкото Скорпион. Стрелеца вади шпага лесно, за удоволствието от спорта.
Познатите ми Стрелци точно това правят и го намирам за изтощаващо. Много емоция и енергия, сякаш са с volume на максимум.
 Скорпитата го даваме по-лежерно и не ни се спори,  защото не ни пука толкова с какво другия не е съгласен. Споровете за мен са излишни и необясними. А да тръгна да обяснявам нещо на някого, да убеждавам...защо?
Я да видя дали ще сме на едно мнение. Grinning Или тук се обажда рачешкия ми асцедент или козирожката луна?

Как сте със споренето, Скорпионки?

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 10:35 от Deziderata

# 714
  • Мнения: 1 446
Споря до дупка, но само когато съм сигурна, че съм права.

# 715
  • Мнения: 1 252
Споря до дупка, но само когато съм сигурна, че съм права.
Peace И аз така, докрай... Даже след време ако се окаже , че съм била права не пропускам да припомня, та макар и спорещият да е забравил за спора.

# 716
  • Мнения: 1 446
Споря до дупка, но само когато съм сигурна, че съм права.
Peace И аз така, докрай... Даже след време ако се окаже , че съм била права не пропускам да припомня, та макар и спорещият да е забравил за спора.

И аз съм така. Но интересното е като се съберем аз и човек, който спори, па макар и да не е прав. Е, тогава става много интересно.

# 717
  • Мнения: 909
Киара,благодаря ти за обяснението. Hug
simplyaven ,е ти на това ако му викаш непрофесионално...,не знам ако беше такова...,благодаря ти много за разяснението. Hug

За споренето:споря до край ако знам ,че съм права....,в редки случаи като видя насреща ми човека с когото споря,че греши,но въпреки това само заради спорта спори,му казвам да си остане с неговите заблуди ,така животът му може да е по лек ...и приключвам да говоря/споря/ с него.Не виждам никакъв смисъл,да си хабя думите ,заради човек,който не знае защо изобщо спори... Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 636
Интересни са ми тези неща със зодиите. Аз за себе си обаче мисля, че не съм типичен скорпион или по-скоро не мисля, че съм толкова "лоша", колкото ни го приписват всички  Wink
За споренето - понякога мога много да се запаля и да споря до край, но това са много редки случаи. По-често се случва както Deziderata го каза:
Цитат
Скорпитата го даваме по-лежерно и не ни се спори,  защото не ни пука толкова с какво другия не е съгласен. Споровете за мен са излишни и необясними. А да тръгна да обяснявам нещо на някого, да убеждавам...защо?
Точно като за мен казано.  Peace
Напоследък и всякакви празни приказки много ме дразнят, такива разговори, в които всеки се надпреварва да вземе думата и да каже за себе си кое как прави, защо го прави ... Разговори без смисъл, ей така да си приказваме. Изпадам в някакво състояние - не ги чувам и нямам никакво желание да се включвам. Плаша се понякога, без причина ей така млъквам. Някакъв период ли е? Що ли е? Не знам  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 446
Ааааа, сакън, не сме лоши Simple Smile Ние сме такива мили същества.

Общи условия

Активация на акаунт