антибиотик Avelox - предупреждение

  • 44 393
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Те са от една група флуорохинолони,сега попрочетох,че е силничък и трябва да се използва в краен случай.Иначе ципрофлоксацина си е класически за цистит

# 31
  • Мнения: 186
А ако на човек с положителен австралийски антиген му се наложи да приема Авелокс , има ли някаква опасност?

# 32
  • Milano/Пловдив
  • Мнения: 13
Аз пих Авелокс при инфекция след операция за намаляване на бюста.

# 33
  • София
  • Мнения: 178
Виждам, че темата е стара, но все пак тук да попитам, за дозировката на антибиотик Avelox. Днес на дъщеря ми са изписали по 1 таблетка през 12 ч, но видяхме на листовката, че пише стандартна доза 1 хапче на ден. Чудя се дали лекаря е сбъркал, някой пил ли е с такава дозировка? Диагнозата е остра вирусна инфекция с цистит.  

# 34
  • Мнения: 5 842
   Подкрепям авторката, че трябва да внимаваме с антибиотиците. Личният лекар ми предписа един антибиотик Клацид 500 мг преди повече от 3 години и получих като страничен ефект често уриниране и до ден днешен не мога да се оправя и да водя един нормален живот. Вече се страхувам да приемам антибиотици.

# 35
  • Мнения: 12
АГ -то ми изписа Авелокс за хламидията, от първия път я излекувахме и нямаше никакви странични ефекти  Peace Аз също доста се стреснах от това което пишеше в упътването.
Имате съобщение на лични !писах ви ! Извинявам се предварително за безпокойствието! 🙂

Общи условия

Активация на акаунт