Какво, къде , кога 1

  • 135 862
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 037
Ние ходихме вчера на " светът на динозаврите"- макетите  от русия .Работно време - от 9 до 18ч. ВХод- за възрастни 6 лв, за деца- 4 Peace

Дали не са същите динозаври, които лятото бяха във Варна?

# 31
  • Мнения: 1 266
къде е тази изложба "светът на динозаврите"?
за тези които не могат да отварят фейсбук ето линк с мероприятието в докторската градинаhttp://www.cross-bg.net/predstoyashti-sabitiya/1165397-strashni- … ktorskata-gradina

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 15:35 от viola2003

# 32
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз не знам за динозаврите, моето момче е побъркано на тях.
Моля да ми кажете

# 33
  • Мнения: 2 170
И аз се интересувам от "динозаврите"!Къде е изложбата?Заслужава ли си?

# 34
  • Мнения: 4 970
динозаврите се намират на бул.Тодор Александров в участъка между К.Величков и пазара димитър Петков.След малко ще кача малко снимки от там.Не знам как да отговоря на въпроса" заслужава ли си" Rolling Eyes Всеки с вкуса си Simple Smile Дъщеря ми няма никакъв афинитет към въпросните, но й беше интересно- все пак е разнообразие в уикенд програмата.Има няколко пъзела с тази тематика с големи плочки, които посетителите могат да подреждат на една масичкам, както й  няколко релефа за отпечатване с пастели.
Ние ходихме вчера на " светът на динозаврите"- макетите  от русия .Работно време - от 9 до 18ч. ВХод- за възрастни 6 лв, за деца- 4 Peace

Дали не са същите динозаври, които лятото бяха във Варна?
Не сме ходили във Варна, на мисля че са същите.

# 35
  • Мнения: 2 170
velmar,благодаря за отговора!
Оставам с впечатлението,че динозаврите се намират на открита площ иза хубаво време като днес - става!
Синът ми е на 9г.и мисля,че е по-добре да го заведа на 3D кино"Динозаврите",цената за деца е 10лв.,за възрастни 12
Вчера гледа "Шрек завинаги" - остна супер доволен и впечатлен.
А в арените дават "Камбанката",билетите са по 5лв.
Това също е вариант,като разнообразие за уикенда.

# 36
  • Мнения: 4 970
Не- не са на открито- в  изградено..... винилово хале са (  Crazyстрашно описание дадох- ама си представи... парник да речем Simple Smile ) Изрисувано е с динозаври, украсено с треви, и разни други елементи  от средата им. Издават звуци или мърдат части от тях.
Ето малко снимки http://markov4e.snimka.bg/family/prolet-2010.497600.21249183

# 37
  • София
  • Мнения: 7 673
Ние ходихме вчера на " светът на динозаврите"- макетите  от русия .Работно време - от 9 до 18ч. ВХод- за възрастни 6 лв, за деца- 4 Peace
Имате ли представа дали ще са още там и предстоящата седмица?

# 38
  • Мнения: 2 037
velmar, благодаря. Същите са. Но билетът за възрастни там беше 10 лв., така си спомням. Thinking Туристически сезон, Морска градина...  Grinning

# 39
  • Мнения: 31 397
Бих искала и ние да ги посетим ако са още там.

# 40
  • София
  • Мнения: 659
 И ние лятото ги видяхме тези динозаври в Морската градина, но Ники като чу звуците се стресна и не пожела да влезе вътре да ги разгледа  hahaha

# 41
  • Мнения: 404
Днес 1 ноември (понеделник), 19:00

Премиера "Омагьосаната гора"
театрална постановка, за деца
Театър Абсурд
вход свободен

http://programata.bg/?p=39&l=1&c=1&id=62260

# 42
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Някои разбра ли до кога ще бъдат динозаврите?

# 43
  • Мнения: 2 170
Никъде не намирам информация за динозаврите - пълно затъмнение!
valmar,благодаря за снимките!Правилно си го описала!
Цената е е приемвлива,но мисля,че е за по-малки деца.

# 44
  • Мнения: 572
Запис и ако някой има инфо дали и тази седмица ще може да се видят динозаврите, моля да пише!

Общи условия

Активация на акаунт