Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

  • 25 327
  • 241
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Отговорите в анкетата ме учудват обаче. Какво значение точно има бройката - на един или на двама? А ако са били трима? newsm78

на първия си пробвала, на втория - затвърдила, на третия вече си мръсница, а ССФ не е таква, за това няма отговор 'на трима'  Mr. Green

Разбрах те.
Аз съм човек на точните нАуки. Значи от А следва Б (изневерявам на трима значи съм мръсница). Значи ли това, че от Б не следва А, тоест изневерила съм на двама, все още не съм мръсница?   Joy

# 31
  • Мнения: 35 949
тоест изневерила съм на двама, все още не съм мръсница?   Joy

не си  Naughty
на по-ранен етап си, но внимавай с третия  Joy
'щото след него няма връщане назад  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Оооо, не, моят интерес е чисто принципен, нАучен така да се каже. В сферата на теориите само - питам, за да съм наясно защо точно тези бройки са посочени. Сега ще спя спокойно и с чиста съвсет.  Innocent

# 33
  • Мнения: 35 949
ОК, да не те мисля  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 252
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?
Това не е ли пак изневяра?
Само не ми казвайте , че не ви се случвало!

# 35
  • Мнения: 21 390
Максимум две опции за отбелязване, както е  отпуснато, са ми малко. Горе долу две мога да отхвърля, всички други ги отбелязвам като нищо.

# 36
  • Мнения: 851
Изневерявам на себе си Crossing Arms Често и с всякакви. Просто не се побирам в кожата си вече. Докъде ще стигна не знам. Възмутително!!!

# 37
  • Мнения: 0
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

ама и това ли е изневяра бре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - взимам си поста обратно  Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 21 390
Е то ако и това е изневяра, втасахме я. Joy

# 39
  • Мнения: 1 252
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

ама и това ли е изневяра бре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - взимам си поста обратно  Laughing Laughing

Не! как ще е изневяра! Освен ако не изкрещиш името, за които си мислиш Grinning

# 40
  • Мнения: 1 085
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?
Това не е ли пак изневяра?
Само не ми казвайте , че не ви се случвало!

Фактически не е изневяра, но морално...май, да. newsm43

# 41
  • Мнения: 0
Не! как ще е изневяра! Освен ако не изкрещиш името, за които си мислиш Grinning

Язе за тва им викам на всичките 'маце'  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 364
А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?
Фактически не е изневяра, но морално...май, да. newsm43

Aко пък си мислиш и за двамата, значи правите тройка- морално погледнато  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 252
Ot koга се мъча на всички да викам "ООоох, котьоооооооо" Grinning

# 44
  • Мнения: 1 213
Добре де. А какво е да го правиш със законния и да си мислиш за друг, по същото време, даже да си представяш , че е другия?

ама и това ли е изневяра бре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - взимам си поста обратно  Laughing Laughing

Не! как ще е изневяра! Освен ако не изкрещиш името, за които си мислиш Grinning

Тогава да внимавам как и какво ще ''крещя''/в скобички е защото не крещя/,че да не взема от последната опция да отида по напред Simple Smile...пък ако се повтори и потрети.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт