Забременяване след мъртво раждане

  • 231 573
  • 1 439
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Сони, успех миличка  Hug За гърдите и симптомите: първата бремеснност ме боляха, втората - не, ама никак даже. Така, че това не е показателно  Hug

# 376
  • Мнения: 461
Sony_M, страхотна новина и тихичко ЧЕСТИТО! Бъди спокойна колкото и да ти е трудно в момента. Като преминала през ада на загубата и втора успешна бременност с хиляди проблеми бих те посъветвала да не се тормозиш и да не пускаш излишни кръвни тестове. Така само си създаваш оовече паника и главоболия, от друга страна, ако пък ще се чувстваш по-добре пусни си ги. Simple Smile По повод притесненията ти със симптомите аз двете бременности нямах никакви, ама никакви ти казвам. Нито гърди са ме боляли, нито са ми били напрегнати, нито ми се е гадело, повръщах само няколко пъти и то в 8-9г.с. и това беше. Единствения признак по който познавах че има нещо е че винаги ми се образуваш леко коремче. Аз нямам никакво попринцип и затова толкова лесно ми проличаваше. Даже сетра ми и двата пъти ми казваше "ти май си бременна" само по корема! Споко, момиче всичко ще е наред този път! Simple Smile Желая ти успех и пиши как е минало! Simple Smile

# 377
  • София
  • Мнения: 758
Меги Hug Hug Hug много жалко,че и ти си изпитала тази болка,но ето,че сега си една безкрайно щастлива майка,браво,дано всички успеем да усетим това свято чувство Praynig
Меги, много тъжни майчета избягват да ....., знай че винаги сме насреща!  Hug
Благодаря ви, мили момичета, за подкрепата.Тъжно ми е, защото много от приятелките ми вече имат по две деца. И аз родих две, но държа за ръка само едното от тях. Но е хубаво, че с новия живот се ражда и надежда. Успех, Sony, лека и спокойна бременност!

# 378
  • Мнения: 72
SONY_M  аз също преживях загубата на моето бебе в началото на годината и сега съм в 16 седмица.Спрямо гърдите,мен също не ме боляха в началото,макар че при първата бременност умирах от болки още от началото. Сега изпитвам само леко напрежение,но не е като преди. Аз също имах съмнение заради тях,но това явно не е показателно.Стискам много палци слънцето да е огряло и твоя дом.  Hug

# 379
  • Мнения: 106
Направих си ЧХГ тест. В понеделник беше 2260, днес - 4460.
Благодаря ви, че сте до мен!

# 380
  • Мнения: 2 802
Направих си ЧХГ тест. В понеделник беше 2260, днес - 4460.
Благодаря ви, че сте до мен!

Юпииииииииииии  newsm44 newsm44 newsm44

Чудесно ти нарастват стойностите. При такива вече може да се види и сакчето  Heart Eyes

Ще чакаме новини  Hug

# 381
  • Мнения: 881
Сонкаааааааааа,бравоооооо newsm68 newsm10 newsm44  Да се похвалиш на всяка цена с тупкащото сърчице Hug Hug Hug Praynig

# 382
  • Мнения: 106
И тук да кажа - имаме си сърчице! И мозък.  Laughing Така каза доки, кво?!  Laughing

# 383
  • Мнения: 2 472
Браво, чудесна новина! Simple Smile Все така да е докрая!

# 384
  • Мнения: 881
Сони честито ви сърчицеееее,нека всичко мине по най-лесния и безпроблемен начин,наслаждавай се майче на това прекрасно и незаменимо време с беб в теб  Kissing Heart Hug Hug Hug

# 385
  • Мнения: 39
До преди една седмица бях в 35 г.с., а днес се навършва точно една от раждането на моят малък ангел. Просто имах нужда да направя нещо...Така и не успях да стопля нито веднъж милото телце, трябваше да го оставя в студената камера, а на всички бебенца трябва да им е топличко...сега какво да правя мили хора?
Не спирам да мисля за нея и сълзи не ми останаха...

# 386
  • Мнения: 991
Сега, мила, просто трябва да продължиш някакси ...
Трябва да се усамотяваш, когато имаш нужда, да плачеш, когато ти се плаче, да се обърнеш към нас, когато имаш нужда да споделиш! Не очаквай да срещнеш разбиране от другите, те не са виновни, че не разбират истински болката ти. Просто трбва да намериш правилния за теб път ...
Кураж! Много съжалявам за детенцето ти ...  Cry

# 387
  • Мнения: 881
BvM тъжно е,болно е,страшно е,необяснимо е мила,много съжелявам Hug
Единственното нещо,което мога да ти дам като съвет е да си изживееш болката както ти подсказва сърцето,да правиш това,което то те кара,ада през който сме минали е незабравим,той винаги ще е в съзнанието ти,но хубавото е,че времето върви ден след ден и колкото и да си мислиш,че не е така наистина то лекува,избледнява,но не се забравя,това сме ние ЖЕНИТЕ-понасяме всякакви удари,справяме се с всичко.Гледай само напред със сила и подкрепа от съпруга си всичко ще се нареди Hug Hug Hug Желая ти когато си готова да бъдеш една безкрайно щастлива майка с вечната усмивка на лице Praynig  bouquet Силно те прегръщам и знай,че винаги може да разчиташ на нас Hug Hug Hug

# 388
  • Мнения: 2 802
...Така и не успях да стопля нито веднъж милото телце, трябваше да го оставя в студената камера, а на всички бебенца трябва да им е топличко...сега какво да правя мили хора?
Не спирам да мисля за нея и сълзи не ми останаха...

Ужасно тъжни думи  Sad ... нищо друго не мога да кажа, освен да бъдеш силна.
Ние всички сме минали по този път и познаваме болката ти! Аз също загубих две ангелчета, но ето, че сега живота ме дари с рожба и от месец вече спинка до мен ... Вярвай, че един ден ще имаш и родиш живо и здраво детенце  Praynig

# 389
  • Мнения: 1 574
До преди една седмица бях в 35 г.с., а днес се навършва точно една от раждането на моят малък ангел. Просто имах нужда да направя нещо...Така и не успях да стопля нито веднъж милото телце, трябваше да го оставя в студената камера, а на всички бебенца трябва да им е топличко...сега какво да правя мили хора?
Не спирам да мисля за нея и сълзи не ми останаха...
smile3518Ах ,мило момиче много мъчно ми стана ,като прочетох ,знам как се чувстваш и те прегръщам силно  Hug,плачи ,споделяй ,днес си споделила със сълзи на очи ,това ,което ти тежи ,а то е най тежкото на този свят ,да загубиш детето си . SadПожелавам ти след няколко месеца да ни се похвалиш с положителен тест и след няколко месеца с живо и здраво детенце. Praynig.Сега едва ли ти е до това ,но повярвай само нова бременност ще те измъкне от черната дупка ,която си в момента .Ние сме с теб ,не го забравяй. Hug

Общи условия

Активация на акаунт