Забременяване след мъртво раждане

  • 231 440
  • 1 439
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 991
blagovesna, съжалявам за бебенцето ти!  Hug
Спри да мислиш защо е станало така. Въпросите са много, а отговор няма... Гледай напред и ти желая скорошно забременяване и едно сладко бебенце след време!

# 76
  • Мнения: 221
Съжалявам че и аз ще се запиша тук cry .На 03.02. родих синчето ми мъртво,маката ми е огромна,въпросите са много но отговори не получих.Причина за смарта на бебе беше много тежак хидропс,които е вследствие на нещо но лекарите неможаха да открият.хистологиата не показа нишо,моите изследваня са перфектни дори един от лекарите при които ходих каза че организмат ми е готов да износи бебе но да из4акам,а генетика при който правих консултация каза да изчакам и третия цикал и тогава да подновим опитите.Сега съм в дилема хем искам по скоро да забременеиа хем много ме е страх дали не е рано.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug  силни преградки за всички


Искрено съжалявам за загубата ти.Аз бих те посъветвала да изчакаш около 6 месеца и тогава.Почувствай се готова.Аз така направих и сега имам едно прекрасно слънчице.Пожелавам и на теб такава радост.

# 77
  • Мнения: 4
Мила, родих със секцио мъртвото си момиченце на 21.02.2011г. Лекарите ме посъветваха да изчакам поне 6 месеца. Минаха вече два, но аз не мога да преживея шока и да си възвърна вярата, че всичко ще е наред. Хубаво е, че имаш силата и смелостта да гледаш напред и да мислиш за нова бременност, но се посъветвай с лекар как ще бъде най-добре за теб.
Моля се Господ да ни опази при следващите бременности и да ни зарадва със здрави дечица! 

# 78
  • Мнения: 232
Момичета помня как и аз като вас страдах,плачех и чаках да минат 6-те месеца за да започнеме с опитите.....минаха вече 10 месеца,а още събирам смелост.И въпреки всичко си мисля,че ще успеем.Знам ще си имаме дечица.Когато се почуствате готови почвайтее с опитите не чакайте като мен,защото колкото повече време минава толкова повече страхъх ни превзема и става все по трудно да продължим. Hug Hug Hug
ЩЕ УСПЕЕМ!!!

# 79
  • Мнения: 1 574
Съжалявам че и аз ще се запиша тук cry .На 03.02. родих синчето ми мъртво,маката ми е огромна,въпросите са много но отговори не получих.Причина за смарта на бебе беше много тежак хидропс,които е вследствие на нещо но лекарите неможаха да открият.хистологиата не показа нишо,моите изследваня са перфектни дори един от лекарите при които ходих каза че организмат ми е готов да износи бебе но да из4акам,а генетика при който правих консултация каза да изчакам и третия цикал и тогава да подновим опитите.Сега съм в дилема хем искам по скоро да забременеиа хем много ме е страх дали не е рано.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug  силни преградки за всички
Mила при всеки е различно ,някой веднага забременява други като мене изчакват ,всеки за себеси решава ,ето Мони от априлки 2011 вече е бременна ,а тя роди февруари .Аз ако нямах други деца сум сигурна ,че нямаше да чакам толкова ,просто на мене тази бременност ми беше 4 по ред и за това исках да съм напълно възтановена .
Успех в бебеправенето и чакам да се похвалиш скоро с две черти. Hug
Swe27  Hugследващият път всичко ще е наред ,не се съмнявай мила .

jarence ,слагаш главата в торбата и рискуваш ,нямаме друг избор за съжеление . Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 146
kroelahai незнам дали ме помниш и аз бях от априлските мами,и аз родих февруари,приреснява ме това че ми правиха кюретаж

# 81
  • Мнения: 1 574
Разбира се ,че те помня ,за това и ти казах за Мони че е бременна .Кюртажа не ти пречи да забременееш . Hug
Догодина ще се радвате на едно сладко и здраво бебче  Heart Eyes.

# 82
  • Мнения: 146
Да многооо се радвам за Мони и силно вярвам 4е и аз 6те гушкам здраво бебенце

# 83
  • Мнения: 714
blagovesna ,Swe27 съжалявам за загубата ви,мили момичета!Аз родих оцелялата си близначка жива,но тя беше на този свят само 22 часа!Позволявам си да пиша тук ,за да ви дам кураж,мили момичета!Аз забременях след 4 цикъла!Важно е да си се възастановила не само физически,а и псичхически!Всички се стремеим да забременеем-рано или по-късно се случва,но след като видиш отново двете чертички започва треперенето и трябва да си състояние да извървиш пътя до срещата със съкровището си и да му дадаеш най-доброто! Peace
jarence Hug ,радвам се че пишеш,мила-притесних се за теб,дори мислех да ти пиша на лични!Разбира се,че ще успеем всички,вярвам го и се моля за всяка една от нас! Praynig
  Кураж,момичета! Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 461
Здравейте, момичета! Аз съм нова във форума и за съжаление вече съм една от Вас със същата съдба загубила детето си. Ето и моята история: на 20.08.2010 разбрах, че ще ставам мама. Това беше най-хубавия момент, най-прекрасния ден от живота ми още повече, че детенцето ни беше страшно желано от мен и моя съпруг. Започнах да ходя на женска консултация в поликлиниката в кв. Орландовци при д-р Тихомирова, която се оказа в последствие една от многото лекарки гледащи собствените си интереси и разбира се недоглеждането на моята бременност. Това беше моята първа бременност преминала без никакви проблеми и услужнения до момента, в който на 14.04 тази година отидох на тонове при нея и тя ми каза, че не чува тоновете на нашето детенце. Щях да умра в този момент и веднага се обадихме с мъжа ми на д-р Богданова от Тина Киркова ( искам да подчертая, че това е най-страхотния лекар и човек на света благодарение на който съм жива и здрава) та отивайки при нея тя също установи че детенцето ни е мъртво, а аз съм в 38 г. с. малко преди да видя толкова очакваната си рожба. След много мъки и предизвикано раждане родих малкото си момченце. Раждането мина само с 1 шев и сега към днешна дата се чувствам физически много добре. Оказа се след аутопсията на детето, че то е било ок, т.е без малоформации, но е имало усукване на възли в пъпната връв и поради небрежността на д-р Тихомирова и заради това, че дори не ми е споменала за изследване като доплер аз загубих най-ценното си същество. Искам да кажа, че сега мисля само и единствено напред и за една нова бременност, която да ме върне към живота, мен и моите близки. И ако мога да спася поне един детски живот бих искала да кажа на всички бъдещи майки да не ходят на консултации в кварталните поликлиники, а да се насочат директно към болниците като МД, Тина Киркова и т.н, защото лекарите там са доста по-подготвени отколкото кварталния гинеколог. Стана твърде дълго, но искам да вдъхна на всички момичета тук много кураж и стискам палци скоро да се похвалим с нови бременности. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 991
asselina, много съжалявам!
Знай, че сме тук, за да се изслушваме и да споделяме болката си с хора, които наистина знаят как се чувства човек изгубил детето си!
Винаги сме насреща, когато имаш нужда! Прегръщаме те!

# 86
  • Мнения: 146
asselina, много съжалявам! Бъди силна и гледай само напред силни  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 1 574
И аз като другите мами ,които са преживели най лошото ще кажа ,че много съжалявам че си една от нас .За жалост и още, и още ще се увеличаваме като имаме такива некадърни доктори . Sad
Много сили мила ,и скоро ще чакаме добри новини от теб . Hug

# 88
  • Мнения: 461
Момичета, много Ви благодаря за подкрепата и съм сигурна, че само ние по между си можем да разберем тази болка и със сигурност само ние можем да си помогнем истински. Опитвам се да бъда силна и да гледам напред. След това, което ми се случи ходихме с мъжа ми и за консултация при проф. Кременски в МД, но той ни обясни, че при нас всичко е ок и че всичко е въпрос на недогледана бременност и пропуснат доплер, който е щял да хване навреме нещата и да извадим бебчо, но поне това ми дава сили че с нас нещата са наред и да виждам далечната светлинка в тунела. Светлината е далеч, но важното, че я виждам и се надявам 2-3 месеца да съм отново на върха на щастието, когато ще видя заветните две чертички. Simple Smile Пожелавам го на всички сладурки тук, прегръщам Ви силно и дано някой ден да си тръгнем от родилния дом с живи и здрави дечица.  Simple Smile Hug

# 89
  • Мнения: 1 574
asselina  разбирасе ,че ще си родиш живо и здраво бебе .
Догодина по това време вече ще си щастлива мама . Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт