Забременяване след мъртво раждане

  • 231 319
  • 1 439
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 15
И аз изгубих моите близнаци в 25 седмица.Това се случи преди 2 седмици.Дадоха ми да пия само за 5 дни бромкрептин ,но след 3 дни гърдите започнаха да ме болят  и да излиза коластра от тях.Бихте ли ми дали съвет колко време продължава това и при вас как успяхте да спрете кърмата?
Благодаря ви предварително.

# 211
  • Мнения: 991
Много съжалявам за загубата ти!  Hug
Кърмата си я спрях с Достинекс. Бих ти препоръчала да вземеш бързичко мерки, ако не ти се ходи на лекар да ти ги изпише, можеш да се примолиш в някоя аптека, надявам се че няма да ти откажат.

# 212
  • Мнения: 1 056
valeriangelova, Hug съжалявам за загубата ти Cry
Аз се цедях и имах доста кърма .Когато се наложи да я спра пих и Достинекс и Бромкриптин.Свързах се и с консултанти по кърмене от ЛЛЛ та те ми казаха ,да правя студени компреси на гърдите и ако има голямо напрежение  да цедя по няколко капки  .Правех го под душа на течаща  хладка вода . Така за два -три дни спря.
Стискм палци мило майче бъди силна и ако имаш нужда винаги можеш да пишеш .

За твоите ангелчита  Flowers Rose Flowers Rose

# 213
  • Мнения: 15
Съжалявам за загубата ти valeria.В никакъв случай не трябва да се цедиш!Изобщо не е желателно да пипаш гърдите,защото така се стимулират.Бромокрептина се пие цяла опаковка,ако не се лъжа 12 дни.Вземи някакъв ластичен колан и стегни гърдите за едно денонощие.Аз така я спрях моята кърма.На мен ми дадоха този съвет със стягането още в самото начало,но ми се стори отживелица.Въпреки това го приложих след като гърдите продължаваха да са напрегнати и изтичаше кърма.
Ако искаш да споделиш трагедията си-аз съм на среща-пиши ми на лични.Бъди силна,мила! Hug

# 214
  • Мнения: 461
valeriangelova , съжалявам за трагедията, която си изживяла... На мен кърмата ми я спряха с Достинекс - изпих 4 хапчета, защото имах много кърма, попринцип с две хапчета би трябвало да спре, но не се препоръчва прием на повече от 4 хапа. На мен ми помогна и след това гърдите ми омекнаха и не чувствах тежест, болки нищо. Пожелавам ти бързо възстановяване. Зная как се чувстваш в момента, но ако имаш желание да споделиш болката и мъката си ние тук сме насреща. Всяка от нас е изживяла загубата и най-добре разбираме какво ти е. Когато казваме че съжаляваме за случилото се, то е от сърце, истинско е, защото сме минали през това. Само, който не го е изживял, незнае какво е... Прегръщам те силно и горе главата   Hug Hug Hug

# 215
  • Мнения: 146
valeriangelova , съжалявам за трагедията през която сте минали  Hug
И аз ти препоръчвам Достинекс в аптеката ще ти обяснят как да ги взмаш,но не пипаи гърдите с цеденето стимулураш и няма да спре.В никакъв случай не вземай уффф забравих им името-едни хапчета докторите често ги изписват името им беше с Л ако не се лъжа,кръвното пада рязко от тях.
Прегръщамете и бъди силна  Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 312
Валерия,
Съжалявам за случилото се с теб, бъди силна и позитивна и вярвай, че ще има и по-добри дни!
Мен кърмата ми я спряха със Достинекс също, пих ги по някаква схема ако не се лъжа, нещо от рода на половинка първия ден, втория цяло хапче, третия половинка! На мен ми помогна и ми спря кърмата! По никакъв начин не се цеди, защото така се стимулира образуването на нова кърма в гърдите, много е важно да я спреш кърмата, защото иначе мастит, затова съветвам те посети отново гинеколог и той да ти предпише нещо различно от Бромкриптин.....!!!
За малките звездички....  Flowers Rose Flowers Rose

# 217
  • Мнения: 1 056
Няма да натрапвам мнение,но когато трябваше да спра кърмата си при загубата на първия си син ,цедях по литър кърма на ден.За това е много важно да се свърже човек с хора ,които знаят и могат да помогнат.http://lalechebg.com/contacts/

# 218
  • Мнения: 15
Много благодаря за подкрепата и съветите на всяка от вас.
Наистина е много трудно и тежко и незнам дали ще намеря сили да продължа,не съм вярвала ,че тази бременност ще завърши толкова трагично за мен!

# 219
  • Мнения: 309
valeriangelova никоя от нас не е вярвала и не е мислила че това ще ни се случи,но сме длъжни да намерим сили и да продължим  Hug
Всички тук знаем колко е трудно да се изправиш след такъв шамар на съдбата,колко боли и винаги когато имаш нужда можеш да намериш тук момичета с които да споделиш и да те разберат
Много съжалявам за загубата ти Hug,знам че думите в този момент са изпразнени от съдържание,но тук всяко едно момиче те разбира,преживява твоята история и винаги може да ти бъде подкрепа!
За твоите ангелчета  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 220
  • София
  • Мнения: 312
Валерия, бъди силна!!!
Моментът наистина е много труден, аз никога не съм вярвала, че ще ми се случи това нещастие, но ми се случи. Доносено отгледано бебе успяха "кадърни" лекари да уморят, както и да е! Трябва да намериш сили и да продължиш напред, да, трудно е много, думите са слаби да опишат тази болка, празнота и пустота, НО трябва да бъдеш силна, за да можеш отново да дариш живот!
Мила, знам колко е тежко, изживяла съм го, ще дойде ден, в който пак ще си щастлива, поне аз ВЯРВАМ, защото само това е начина да се преживее такава трагедия!
Имай вяра, ние сме тук, за да се подкрепяме, така че ако ти е тежко просто пиши тук, ние сме го изживели кои скоро кои по-отдавна, просто до болка знаем как се чувстваш в момента!
Кураж, ние сме с теб!

# 221
  • Мнения: 2 802
И аз изгубих моите близнаци в 25 седмица.Това се случи преди 2 седмици.Дадоха ми да пия само за 5 дни бромкрептин ,но след 3 дни гърдите започнаха да ме болят  и да излиза коластра от тях.Бихте ли ми дали съвет колко време продължава това и при вас как успяхте да спрете кърмата?
Благодаря ви предварително.

valeriangelova Съжалявам за това, което си преживала. Аз загубих моите бебки в 32 г.с. преди около четири месеца ... Първо, бъди силна, споделяй и говори, защото това преживяване не трябва да остане в теб ... В момента само мисълта за друго бебче ме крепи и скоро вече почваме опитите!
Второ - аз също пих бромокриптин, цяла опаковка и си мислех, че кърмата ми е спряла, но след три четири дена гърдите ми отново станаха корави и коластрата отново тръгна. Обадих се на лекаря и ми каза да направя още един пълен курс с него, тогава вече се оправих. Но с 5  хапчета няма как да стане ...

# 222
  • Мнения: 15
Днес ходих до болницата да си взема епикризата,моя лекар го нямаше,но една друга докторка ми каза,4е са пропуснали да ми кажат,че след изписването е трябвало да  продължа с бромкрептина още 7 дни по 2 на ден,но кой да ми каже...Sad
Вече не тече коластра и гърдите станаха меки,но мисля да го пия още 7 дни за по-сигурно.
FATE,успех с опитите и дано да се получи още първия месец,това си пожелавм и на мен..но ще трябва да минат първо поне три цикъла.

# 223
  • Мнения: 2 802
Пий го повече дори, за по сигурно. И аз така се бях успокоила, че вече съм ОК, но не ...
Мойта епикриза я бавеха повече от месец ... все имали много работа  #Cussing out
Иначе благодаря за пожеланията ... дано да стане и скоро и на теб да ти се връща  Praynig

# 224
  • Мнения: 15
Днес ми казаха,че на 40-ят ден от раждането трябва да отида на молитва в църква,въпреки че едното бебе беше мъртво,а другото почина няколко часа след това.Някоя от вас ходила ли е на църква след мъртво раждане?

Общи условия

Активация на акаунт