Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат!

  • 22 480
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Цените наистина са доста високи и аз гледам бебешки колички по сайтовете и дрешки разбира се,но ще се справяме с таткото няма как.

# 706
  • Мнения: 0
LadyDiDi получи ли линка на лс,че нещо ми изписва,че не може да го изпрати,ако не си ще ти го пратя тук.

# 707
  • Мнения: 0
Не е ли малко рано да мислите за колички???????И така като гледам тук някой много се превземат!!!!!Малко се стегнете!!!!Не знам пред кой се показвате.Другите да ме извинят!

# 708
  • Мнения: 39
Ама много сте изписали днес Simple Smile Да питам по-опитните мами - за какво се използва т.нар. шезлонг? http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&products_id=119 Да ме прощавате за невежеството ми....  Embarassed

# 709
  • Мнения: 0
Рано ми е на мен да определено съм решила да купувам всичко,когато бебето се роди,а сега просто си разглеждам да се информирам само.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 237
Не е ли малко рано да мислите за колички???????И така като гледам тук някой много се превземат!!!!!Малко се стегнете!!!!Не знам пред кой се показвате.Другите да ме извинят!
За какво става въпрос? Нищо лично към теб, но ако съм разбрала правилно става въпрос за цената на количките. И на мен не ми се дават 1000 и нагоре лева за количка,ама със сигурност няма да дам 500 за боклука Бертони,примерно.Не съм толкова богата да купувам два пъти после,ако купя боклука. Или да правиш компромис с цената на кошчето за кола-това не бих могла да си позволя. Не мисля ,че количката е за фръцкане,а за комфорта на бебето.
Всеки се старае да осигури нещо добро за детето си, не го приема като превземане. Не си мерим финансите.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 13
леле, няколко дни не бях влизала и сега докато изчета... ooooh!

Ама много полезно списъче с филми, благодарско!   bouquet

Аз да се похваля, че от няколко дни не припадам и главоболието ми не е така постоянно, кръвното леко се нормализира в нормалните ниски стойности за мен. Сега си остава придърпването ниско долу, но то май си е от задължителните екстри  Wink

Исках да ви питам, момичета, при записването на ЖК по НЗОК ми взеха само кръв и урина, както и разни мерки и теглилки. Всички изследвания, които се полагат по здравна каса, с това ли се изчерпват? Иначе се обадих за резултатите и ми казаха, че всичко било в норма и хемоглобинът ми 126, абе наред съм била... Wink

Иначе за ФБ, сега пращам линкче на ЛейдиДиди, че тази нейна рокля ме заинтригува  Laughing

Хайде, лека неделна вечер и да знаете, че ни очаква чудесна топла седмица (нещо като подготовка за Нашия Април Wink)

# 712
  • Варна
  • Мнения: 237
Ама много сте изписали днес Simple Smile Да питам по-опитните мами - за какво се използва т.нар. шезлонг? http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&products_id=119 Да ме прощавате за невежеството ми....  Embarassed
Моя приятелка го оставяше да стои вътре и да си играе, разнасяше го след себе си в апартамента. Друго приложение не съм виждала аз,моля да извините и моето невежество.

# 713
  • Мнения: 30 061
Не е ли малко рано да мислите за колички???????И така като гледам тук някой много се превземат!!!!!Малко се стегнете!!!!Не знам пред кой се показвате.Другите да ме извинят!
За какво става въпрос? Нищо лично към теб, но ако съм разбрала правилно става въпрос за цената на количките. И на мен не ми се дават 1000 и нагоре лева за количка,ама със сигурност няма да дам 500 за боклука Бертони,примерно.Не съм толкова богата да купувам два пъти после,ако купя боклука. Или да правиш компромис с цената на кошчето за кола-това не бих могла да си позволя. Не мисля ,че количката е за фръцкане,а за комфорта на бебето.
Всеки се старае да осигури нещо добро за детето си, не го приема като превземане. Не си мерим финансите.

абе, така си е, права си. Просто ме изумиха цените. Не очаквах да е толкова скъпо. Все си мислех, че до към 700 лв. ще има качествени колички (в три части), но уви... А Бертони на снимка в нета изглежда добре, но на живо - не, мерси.

# 714
  • Мнения: 845
Мили мами
Не успявам да ви прочета, много сте писали.
Заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМИЧКА

Предварително се извинявам ако имам пропуски и грешки. Казвайте, ще ги оправям в движение.
Бон воаяж  Grinning

# 715
  • Мнения: 115
Не е ли малко рано да мислите за колички???????И така като гледам тук някой много се превземат!!!!!Малко се стегнете!!!!Не знам пред кой се показвате.Другите да ме извинят!
Защо такъв злобен тон,недей така....Всеки има различни възможности...Едни не ги бърка и 2000 лв да дадат за количка,а за други това е непосилно...Това е,много момичета сме събрани тук,всеки има различни възможности,какво лошо има в това?
Аз се радвам,че не съм купувала количката от тук,защото и 1000 лева да дам,пак не съм сигурна дали не е някой китайски боклук,но ако мъжо не беше в чужбина нямаше да имам друг избор,освен да дам толкова пари за количка от тук...

# 716
  • Мнения: 348
Nadeto 25 мисля, че като публикуваш отговор излиза на няколко пъти, като в единя от тях е лентата  Laughing много странно.

Аз съм против скъпите колички от опит. Легналото кошче е нужно само 6 месеца, седналото към 3 в 1 обикновенно е тежко маневрено и хич не е удобно - ние го изхвърлихме на 10тия месец. След това купихме количка чадър на JANE ими стотици модели на всички фирми, която три години не е мръднала. Аз лично над 250 евро няма да платя за първата количка.

Нещо за фейсбук не разбрах кой ще прави групата, как ще я направи скрита и как ще успеем да се запишем всички при всички  Laughing Дайте организация на кой да пращаме контакта.

# 717
  • София
  • Мнения: 742
Ама много сте изписали днес Simple Smile Да питам по-опитните мами - за какво се използва т.нар. шезлонг? http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&products_id=119 Да ме прощавате за невежеството ми....  Embarassed
Alin, шезлонгът вибрира и така занимава бебето. Освен това очевидно е стабилно и можеш спокойно да го оставиш в него докато си свършиш някаква работа!

# 718
  • Мнения: 10
nadeto25, не съм получила линка!!! Прати пак или пък пробвай на dru4ka, sweet_monii, trufel...

Jupeto, групата действа с пълна пара, чакаме те Simple Smile Пусни линк към профила си на някой от изброените или мен Simple Smile

# 719
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
На мен също са ми скъпички и високи цените на количките. Също смятам, че е доста рано за тях..  Peace  Но все пак аз само си разглеждам и консултирам с Интернет.
Харесала съм си ето
тази

Общи условия

Активация на акаунт