Отговори
# 585
  • Мнения: 1 296
................"всеки има нужда от едно леко здравословно опростачване"..........

Е, с риск да ви падна в очите, но това ме изкефи Joy Joy Joy

# 586
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
................"всеки има нужда от едно леко здравословно опростачване"..........

`псолютно съм съгласна! Peace
Важното за мен е, като псува, да разбира какво казва. Съответно, да си понесе с разбиране наказанието или да се научи да използва подходящите стилистични фигури, с цел да избегне такова. Mr. Green

# 587
  • Мнения: 4 936
ами то, ние перманентно сме си в това състояние. Ама много е право детето Hug

# 588
  • Мнения: 804
Добро утро . Да ви кажа какво е положението при нас с псувните.'Арестувани са' 3 ромчета с обещание да и помагат на тестове и да и подсказват когато ги изпитват, в замяна на това,да ги учат да псуват на цигански за да не ги разбират учителите  Joy

# 589
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Честит рожден ден на Ени на Камъче! Да расте здрав и щастлив!  Gift  party023

# 590
  • Мнения: 1 296
Честито и от мен, много щастие и любов на детенцето желая, както и на неговите родители  bigdance2

# 591
  • Мнения: 1 575
Еха, имаме рожден ден!!!  newsm59 Да ти е живо и здраво момчето, Камъче, да те радва много и да расте щастлив и безгрижен!Специални прегръдки от мен!

Това с ромчетата ме уби Mr. Green!
Лъчезар знае доста псувни, но се въздържа да ги говори пред нас, от време на време ме предупреждава, че ще каже някоя нова и ме пита какво значи, за да е сигурен за какво ставало въпрос... Wink

# 592
  • Мнения: 4 447
Много благодаря за пожеланията, момичета!
Благодаря! Много приятно ме изненадахте! Hug

# 593
  • Мнения: 548
Хайде и от мен - честито на детенцето ти, Камъче - живо и здраво да расте  - много да се гордеете с него!

# 594
  • Мнения: 4 936
камъче:  bouquet Много, много здраве на рожденика и на всички около него!  bouquet

# 595
  • София
  • Мнения: 1 508
Честит рожден ден! Много здраве, успехи и радост за цялото семейство  Hug

# 596
  • Мнения: 804
 newsm59 здраве,щастие и късмет,и весел купон   bigdance2

# 597
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ч.Р.Д.Много здраве и щастие. nbirthday При нас ,също ще си раздават подаръци до 7лв. Проблема е ,че не се знае на кого. Господина само им е дал лисчета с надписи, дали е за момиче или момче. Синът ми , ще подарява на момиче. Сега нямам идея какъв подарък да купя. Видях ,че сте обсъждали книжките ,но те си ги купиха пролетта. Целият клас се беше запалил по-чудовищата.

# 598
  • Мнения: 1 296
Извинете, а пари за коледен подарък на класните госпожи ще събирате ли?
Една от майките днес ми каза, че мненията са 50/50 от всички родители в класа и още няма единен консенсус по въпроса.

# 599
  • Мнения: 1 492
При нас се очертава да няма общ подарък и се чудя какво да занесе синчето, индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт