Отговори
# 705
  • Мнения: 85
Честито на всички мами.
 Яна, отново    bouquet нямаше как да не успееш   Simple Smile  Hug , пък и нямаше кой да те кара за болницата   Grinning

# 706
  • Мнения: 685
Нощни очи, поздравления за мечтаното раждане и за пухкавия бебок!
Да сте живи и здрави!!!
  smile3525

# 707
  • Мнения: 96
Браво, Нощни очи! Честито бебче, нека сте здрави и много щастливи. Поздравявам те  за смелостта да ражадаш у дома,  за силата на духа и за търпението!

# 708
  • Мнения: 1 065
Нощни очи, още веднъж искам да те поздравя за вашето домашно чудо Simple Smile. Жив и здрав да ви е Искрен  Hug. Отдавна не ми се е случвало така да следя нещо в този форум Simple Smile.
Живи и здрави да са и всички бебета, за които четох последните няколко страници- всички ви чувствам някак познати вече Simple Smile.

# 709
  • София
  • Мнения: 334
Страхотна новина! Толкова чакана и щаслива  Heart Eyes
Нощни очи, честита радост и честита победа, ако мога така да се изразя  Hug Желая ви много щастие с малкото юначе!

# 710
  • Мнения: 705
Яна, прекрасни сте всички! Останете си такива винаги! Честито ти момченце!
Тази тема ми носи толкова трепети и положителни емоции! Страхотни сте всички!

# 711
  • Мнения: 18
ЯНА, ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ!!! НАИСТИНА СИ МАМА-ГЕРОИНЯ, ВЪЗХИЩАВАМ СЕ НА СМЕЛОСТТА И ТЪРПЕНИЕТО ТИ ЗА ДОМАШНО РАЖДАНЕ, ЯВНО НЕ ВСИЧКИ СМЕ СПОСОБНИ НА ТАКЪВ ПОДВИГ!!! ОСТАВА САМО ДА СИ МЕЧТАЕМ И ДА ПРЕЖИВЯВАМЕ ВАШИТЕ РАЖДАНИЯ!   bouquet
Спасдиди, на мен не са ми споменавали нищо за изтънял цикатрикс или други подобни дивотии по време на секциото.

# 712
  • Мнения: 82
Янче, честита радост и тук! Много добре си се справила! С много вяра в собствените сили всичко се постига  Heart Eyes Да сте живи и здрави!  Hug

# 713
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
Нощни, ако ти остане малко време, моля те пиши, как се развиха нещата след самото раждане - имам предвид колко време след това дойде лекар, имаше ли проблеми с акта за раждане, кой ще ти издаде болничния сега. Също така разкажи повече за пъпната връв и плацентата, че като чета и за ревизия на матката и тотално ми става лошо. Имаше ли някой друг на самото раждане освен таткото???

# 714
  • Мнения: 82
Аз ще съм много благодарна Нощни очи да разкаже И за самото раждане от първите контракции... Какво си правила по време на раждането, как си помогнала за прогресиране на раждането, упражнения.... всичко което ти се споделя  Heart Eyes Hug Какво е хубаво да се прави при изтичане на водите, ако искаме да стоим максимално дълго у дома  Blush

# 715
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Отново благодаря за прекрасните пожелания!  Hug  bouquet

Непременно ще разкажа. С всички подробности. Очертава се един бая дълъг разказ. Доста митове разбих май!  Joy baby_neutral

# 716
  • Мнения: 567
Е, как няма да разкаже? Та нали това е част от борбата? А тук, в БГ нещата са още в началото. Та ние трябва да се учим една от друга. И нали вървим по нейните стъпки. Учебниците са теория, а тук разказите на момичетата са истинско злато!
Яна,  Hug
Как е юначето с това страхотно име - Искрен? Само като го напиша и ми става светло!  Hug

# 717
  • Мнения: 4 753
Трябва да назначим един писар, тя да разказва между грижите за бебето, а той да пише ли пише...  Laughing  
И мен ме интересуват всички тези неща, които момичетата са питали... В нашия град не се навиват на естествено след секцио, ако не са минали поне 5 години от секциото... Що за щуротия е това...  Rolling Eyes

# 718
# 719
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хаха, Мари, тъкмо мислех да го пускам това!  Peace

Дано проработи ефективно и на практика.

Общи условия

Активация на акаунт