Отговори
# 690
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Честит да ви е Искрен!! Най-чаканото бебе като брой на майка чакащи с теб  Hug Да ви е жив и здрав, да расте много обичан и да стане достоен мъж![/color][/size] 

Много се радвам, ти си нашата гордост. Пожелавам на всички ни такъв безпроблемен VBAC!!

# 691
  • Мнения: 276
Нощниии, честито мила, упоритостта и търпението ти бяха възнаградени с раждането, което ти желаеше! Бъдете живи и здрави с малкия Искрен, много късмет и щастие за цялото ви семейство!!! Hug

# 692
  • Мнения: 35
Каква чудесна новина, честито бебче Нощни очи, живо и здраво  bouquet

# 693
  • Мнения: 2
[color=blue]Янче, честитооо!!! Ти си абсолютен герой! Цяла нощ сънувам как раждаш, много се радвам, че всичко е минало добре. Да ти е живо и здраво голямото момченце, да расте здраво и силно, да ти носи много поводи за радост и един ден да се гордее със смелата си майка![/color] Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 415
Тази сутрин в 00:45 часа, в дома си, след планиран домашен VBAC, се роди Искрен - 3900 гр, 52 см.
Същинското раждане продължи около 23 часа. Беше доста интересно преживяване. Накрая напъните си бяха  Shocked. Бая време сигурно няма да мога да си седна на д-то, така ме разпъна бебока. Има голяма глава като баща си. Joy Иначе нямам разкъсвания и охлузвания. Всички се чувстваме отлично, макар аз специално да съм доста изморена и гладна Mr. Green!
Урааа!  Laughing
Нощни очи  Hug честито мила! Обичаме те  Hug  Hug  Hug Браво на тебе! Ти си герой!
Виждам че направи правилния избор и сега ще разказвам за тебе навсякъде  Laughing!   bouquet
Много се радваме за тебе тука в къщи!
Чакам с нетърпение разказа ти!

# 695
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Нощни очи, браво на тебе, до 00.00ч проверявах темата, а то мъничето се е появило малко след това. Ти си герой и съпругът ти също! Вече навивам мъжът ми март месец да ме докара до Варна да се запознаем лично и да се заредя с твоя кураж и енергия. Те са за завиждане!
Искрен и Божидар ще растат щастливи деца с такива прекрасни родители!

# 696
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета, благодаря ви!  Hug  bouquet
Вие също имате голям пръст в цялата успешна работа! За което съм ви много, много благодарна!  Hug  bouquet

Ани, за мен ще бъде удоволствие да се запознаем!  Hug

# 697
  • Мнения: 567
Браво, Яна! Да си жива и здрава и ти, и малкият герой! Много да ви радва теб и мъжа ти, и да ви дава поводи само за гордост!  Hug  Hug  Hug Да растат палави и здрави вашите две петленца и да пълнят очите ви с радостни сълзи!!!

Яна, ти се справи страхотно! Постигна мечтата си! Жалко, че всички ваши разкази за успешни VBAC не стигат до лекарите, за да видят, че е възможно и реално, просто трябва много време за да се случат нещата естествено! А няма лекар с такава дълга смяна, та затова всичко трябва да приключи за 8-10 часа!
Дори и да не мога да родя нормално, ще ми стигне вълнението и съпреживяването с твоето велико раждане!  Hug  Hug  :hug
:

# 698
  • Мнения: 4 753
Браво, Нощни очи...  Hug  Като дойде моят ред да раждам, обещавам ще изям поне една паста - явно действа...  Laughing   

# 699
  • Мнения: 656
Нощни, браво, браво, браво!!! Честит син Искрен! Да бъде здрав, смел и борбен като майка си и винаги искрящ!  Grinning Grinning Grinning   bouquet  Hug Hug

П.П. Снощи бях заспала рано-рано и се събудих ей-така от нищото точно в 00.45  Heart Eyes  Hug

# 700
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 744
Нощни, да знаеш, че ще чакам и подробен разказ - от -до. За всичко, за което се сетиш , че можеш да разкажеш от изтичането на водите до самото раждане и най-вече за категоричното решение да останеш вкъщи. А също и за подготовката на таткото! Hug Hug А и къде беше Божидар по време на раждането! Питам, защото моят син ще е на същата възраст, когато бебето му дойде време да се ражда!!

# 701
  • Мнения: 2 401
НОЩНИ ОЧИ, ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! ПОЗДРАВЛЕНИЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ, НАИСТИНА СВЪРШИ СТРАХОТНА РАБОТА!
Поправиме, ако греша, но аз  не си спомням да е имало друго домашно раждане за което през цялото време да сме били държани в течение тук във форума Grinning, явно си била сигурна в себе си точно толкова, колкото е необходимо за да успееш! Hug

# 702
  • Мнения: 129
Нощни очи, и тук-  да ти е жив и здрав джентълменът и все така спокоен, уверен и прекрасен.

Ако ми позволиш, ще направя едно предположение за родилното тегло, защото вие го изтеглихте по-късно, а в болницата това правят веднага. Та като вземем двете изаквания, които си бяха не малко, и пишкането, което е станало докато беше завит в хавлията, аз бих прибавила едно 150-200 г. към тези 3900. Така че си юнашка майка на голям юнак  Hug Hug Hug.

# 703
  • Мнения: 83
Браво, Нощни очи   Hug
Честит син Искрен! Нека бъде смел, решителен, уверен и упорит като майка си!

# 704
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Така е, Милуш, след "отслабването" го изетглихме. Наистина е бил поне 4 кг.

Здездичка  Hug

А и къде беше Божидар по време на раждането! Питам, защото моят син ще е на същата възраст, когато бебето му дойде време да се ражда!!

Наложи се да го изпратим Божидар при баща ми, защото подготовката започна около седмица преди самото раждане - системно имах контракции през нощта и не можех да спя. А не можех да си отспивам през деня с Божко край мен, той си искаше неговото си внимание. Та се наложи да не е при нас. И сега си мисля, че така е било по-добре предвид, че същинската част се проточи бая.

Общи условия

Активация на акаунт