Лакове за нокти - тема 17

  • 39 340
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 348
Е, щом има доволни от мата на Римел ще се прежаля, какво да се прави Laughing При мен Есънс определено прави номера, но сега понеже ми е скучно си матирах едното кутре и в момента вече съм с: червен лак, Скейл ефект и матиращ топ отгоре. Диване, ще взема да поработя малко, барем спра да се занимавам с глупости. Иначе утре слагам розовата пупа, че ми предстои пътуване и предполагаема официална вечеря, та ще съм с риза пепел от рози и пупата ще се върже идаелно Heart Eyes Пък и не искам да стряскам хората с моите изчанчени зелено-сини вкусове или черния холограм на КА, примерно Mr. Green Показаното червено за мен е класика, поздрави на Ноар и за цвета, и за маникюра Simple Smile

# 706
  • Мнения: X
Момичетата, които ползват топа на Римел могат ли да кажат как е след баня с гореща вода, ако не се изпича както Есънс май ще сменям, че онзи по някаква причина ми се оцвети целия в синьо след едно лакиране  Confused

Вече почти 3 дни съм с матовия топ на Римел и не е мръднал, даже лакът под него вече е 5-ти ден.  Laughing Няма обелено, нищо. Всеки ден мия чинии с топла вода, всичко е наред. Съдейки по това, че за Есенс имаше и негативни отзиви за матовия топ лак, май този на Римел ще се окаже по-добър.  Mr. Green

# 707
# 708
  • София
  • Мнения: 6 219


Ами тя е полусуха Rolling Eyes  Трябва да я топя допълнително в лакочистител, за да може да почисти нещо. И вашите ли са такива сухи?

Полусуха е - да.
Аз не я топя в нищо. Като се намацам преди да е изсъхнал лака действам.  Много добре оправя точно контура... Въпреки двете ми леви ръце  Embarassed

Аууу, червенкото на Ноар е прекраснооооо!!! Разкошотия!

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 20:40 от I.Ivanova

# 709
  • Мнения: 36 197
Ноар, ръцете ти с червения лак са прекрасни!

Общи условия

Активация на акаунт