Мога ли да си спася семейството?

  • 7 970
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
В момента тя  иска да остане сама, но иска да чуе от странични хора, дали има надежда, дали има шанс да й се върнат отново чувствата.

Виж, сигурно и ти разбираш, че самият въпрос е абсурден. Няма как човек да научи от хора, които изобщо не го познават, нещо, свързано с чувствата му. Това най-сериозно го казвам. Просто е невъзможно. Относно чувствата си човек трябва да се справя сам. Другият вариант в случая е, може би, семеен консултант, но трябва и мъжът да участва. Ние, непознатите, просто няма как да помогнем.

# 16
  • Мнения: 3 641
Дес, ясно. Учудих се защо се споменава сам оимето на главната героиня в историята, а на мъжът и не Simple Smile

# 17
  • Мнения: 539
Привет Hug.Съжалявам за това което се случва с приятелката ти,но не мога да ти кажа нищо окуражително.
Моя опит и наблюдения са,че така се случва почти винаги,когато връзката е започнала в ранните години на някой от двамата.Т.е те имат много неизживени моменти,много емоции които тепърва са им предстояли и това че в момента връзката с мъжът и е в някакъв застой,само катализира желанието и за живот,за  тези нейни липсващи моменти.
Божееее говоря като пенсионерка ooooh!
Отговорът ми е НЕ,според мен няма да си върне чувствата.Изчезнат ли един път,връщане няма.
Жалко за детето,ако решат да се разделят(а така не се живее ooooh!)

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ни ти, ни тя.

# 19
  • Мнения: 66

Според мен лицето е едно и също!!!

# 20
  • Мнения: 603
хаха, смятам че ника, който си избрала не ти се връзва с размишленията  Mr. Green

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

И така да е , нужно ли бе да го споменаваш  ooooh!


Анонимност тук , всяка забрави  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 66

И така да е , нужно ли бе да го споменаваш  ooooh!


Анонимност тук , всяка забрави  Sunglasses

Ооо извинявам се, нова съм тук и не съм много наясно с правилата.

# 23
  • Мнения: 613
При такива проблеми ако човек желае да даде последен шанс на връзката и партньора се обръщат към специалист, а не към форум.

# 24
  • Мнения: 4 555
Тя не го иска, той не я иска... какво има да му спасяват на това семейство?
Забременяване на третия месец от познанствот на 22 години е много рисковано и общо-взето предопределено.

# 25
# 26
  • Мнения: 230
Не разбирам,защо като му се хойка на човек...търси съвети Crazy
И ако брака е само секс и хормони,ще взема да му плащам на благоверния.... Mr. Green Mr. Green

...Много моля,авторите на подобни тематики да изпипват докрай файлетоните си.....за да има вникване и очакван отговор.До тогава ще бъдем питанковци Outta Joint

Естел,метни и на---------------- сам... Crossing Arms Crossing Arms

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За този бившия мъж в живота и нищо не се пише....Като е толкова ,,читав,,  и се чувства прекрасно ,защо не е създала семейство с него ?

# 28
  • Мнения: 5 370
Винаги съм се чудила как може хората да търсят съвети за нещо, което е тоооолкова строго индивидуално, че няма повече накъде. Бе хора, тук не става въпрос за дамски превръзки или картофи, а за СЕМЕЙНИ , ЛИЧНИ отношения. Винаги има много нюанси, които ние не виждаме и не усещаме, а и не е нужно.

АКо 5 ССФ ти кажат - разведи се, а други 7 те посъветват да си го караш двойно, ще ти олекне ли?

# 29
  • Мнения: 892
за съжаление не е, нека се включи някой адекватен, пързалящите се да си търсят друго занимание....

Жени е до мен сега и има рег тук, но познайте защо не я пуска тя....трудно ли е?!
[/quote
обясни и 4е първоначалния плам,се замества с рутина.Просто мъжа и не се вълнува като сексуален обект,но не отива да чука чуждо и да си дава там парите.Тази Жени ,може винаги да си намери допълнително секс,но може така да си затрие семейството.В крайна Хора сме,но сме с животински инстинкти.

Общи условия

Активация на акаунт