Мога ли да си спася семейството?

  • 7 971
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Ах, виж ти, какво оправдание....
Значи, като мине сексуалния плам, секи си намира по чуждо и така-докато смъртта ги раздели?

Мно'о постно и типично мъжко обяснение. Ако го чуеш, обаче, от твоята жена, сигурно би подскочил до тавана.

# 31
  • София
  • Мнения: 23 097
Бих посъветвала героинята на разказа Жени следващия път да не бърза толкова да се залюбва и прави сватби, преди добре да опознае обекта на чувствата си  Peace
Така, както е описано положението, ми се струва неспасяемо, а и не виждам много смисъл да се спасява. А и тия братско-сестрински чувства направо ме хвърлят в джаза.

# 32
  • Мнения: 420
Да спасиш какво?

# 33
  • Мнения: 0
а бе не се пишат така пързалки бееееее  Joy  Joy Joy Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 23 097
NEMO, като ни въведоха рестрикции в подфорума, по цяла нощ ще мислим за качествени пързалки, така, че хем да не ни хванат, хем да си чешем хубаво клавиатурите в темата  Grinning Скукаааа...

# 35
  • Мнения: 0
NEMO, като ни въведоха рестрикции в подфорума, по цяла нощ ще мислим за качествени пързалки, така, че хем да не ни хванат, хем да си чешем хубаво клавиатурите в темата  Grinning Скукаааа...

някой слънчев ден ще пусна и аз пързалка ... ще ползувам моята регистрация , ще кръстя темата 'пързалка' и пак ще ви хвърля в размъсъл .... обещавам  Peace

# 36
  • Мнения: 66
NEMO, като ни въведоха рестрикции в подфорума, по цяла нощ ще мислим за качествени пързалки, така, че хем да не ни хванат, хем да си чешем хубаво клавиатурите в темата  Grinning Скукаааа...

някой слънчев ден ще пусна и аз пързалка ... ще ползувам моята регистрация , ще кръстя темата 'пързалка' и пак ще ви хвърля в размъсъл .... обещавам  Peace

Нямам търпение да дойде този ден!

# 37
  • София
  • Мнения: 23 097
Обещал си!  Crossing Arms  Grinning

# 38
  • Мнения: 0
Нямам търпение да дойде този ден!

Татти - също  Mr. Green


да - не се отмятам но ще трябва да я барна все пак .....да нИ съ Зложим  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 555
обясни и 4е първоначалния плам,се замества с рутина.
E, за тази работа не се ли налага да мине малко време. Те са направили бебето на третия месец от познанството си, самото то още е малко, а вече са минали и разговори и любовници и какво ли не. Значи бая бързо е дошла рутината. Толкова бързо, че чак да се зачудиш дали не си е била там от самото начало.

# 40
  • Мнения: 142
Айде честит първи сняг !!!
И за да поддържаме разговора - да спаси семейството с брат си - че хората не живеят цял живот с братята и сестрите си  Mr. Green
Тя с любовник, той не - щот тя така си мисли, айде нема нужда. Пък и дори да е така - въпрос на време е .
Живеят с родители, ми нормално да няма секс, то момчето се притиснява  Mr. Green
Айде да спра, че някой ако припознае благоверната си, понеже и той пуска теми тук, щот нали не си говорят, ще се възползва от някой съвет  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 23 097
Айде честит първи сняг !!!
И за да поддържаме разговора - да спаси семейството с брат си - че хората не живеят цял живот с братята и сестрите си  Mr. Green
Joy
Докато зацепя, си помислих, че става дума за кръвосмешение  Laughing

А нямаше ли кой да каже на младата приятелка Жени, че не всичко е мед и рози в живота. То тя самата не знае какво й се иска, пък ние ли да й кажем.

# 42
  • Мнения: 66
Тази тема още ли съществува?

# 43
  • Мнения: 165
Понеже темата ме интересува и вярвам, че се касае за истински проблем, а не за пързалка, ето какво намерих в нета: подобни кризи се дължат на "т.нар. синдром на уморената домакиня и синдром на деловата умора, които са често причина за занижения сексуален интерес към любимия ни човек".

Ето и целия материал, където даже има рецепти за справяне с проблема  Wink

http://gotvach.bg/n6-11576-%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7 … D0%B8%D0%B4%D0%BE

# 44
  • Мнения: 142
Не че нещо, ама...................... айде да се замислим малко. Били са заедно 3 месеца през които са се виждали и кат всяка прясна връзка секса е бил в основата на всичко - тук не казвам, че няма тръпка и т.н. После бременност и всичко свързано с нея и хоп при свекъра и свекървата. Ми не мисля, че щом са стигнали до тук една добре подредена чиния ще ги превърне във влюбени гълъбчета, имайки предвид, че който каквото му липсва, си го търси вече навън

Общи условия

Активация на акаунт