Идеи за бизнес - 10

  • 51 705
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Жени, разбрахме те - Дедо ти каза.
Много сме мъъъънички за тези работи, не сме папкали и не сме слушкали  Mr. Green
Клео, права си за максималната сума, в общия случай.
Само, че има особени случаи. Има например работа в среда с йонизиращи лъчения /аз работя с иридий, мъжа ми е ... абе, той е тежък случай  Mr. Green/, където тези ваучери са по една отделна наредба и се получават повече пари/чекове/купони/някои са на магнитна карта.
По тази наредба се полагат не по-малко от 2 лв. на ден за безплатна храна, горна граница не е указана, договаря се с колективен трудов договор. Полагат се също и ободряващи напитки - не повече от 1 лв/смяна.

Преди се ползваха тези чекове на тази фирма. Надявям се, че това не е реклама, но за всеки случай утре ще махна линка
-----------
Жени, ти питаше за този тип фирми, нали?

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 21:40 от lady_Blu

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 491
И аз се записвам и благодаря за новата тема  Hug
Успех на всички  Peace никак не е лесно, но...


Къде се изгуби?
Беше писала, че си заредила плетива, как е при теб?

Нямам време много за писане, чета само. Иначе за плетивата - плетем си ги ние, но повече бебешки истории, шалчета и други дреболии. Малък град сме, а и не ми се плете за без пари по-големи неща. Бебешкото си се търси, по-бързо става, а и повечето хора са свикнали да купуват плетени неща за бебе. Най - силно сега продавам прежди, от които съм изплела например мостри /шалове в случая/. То това всъшност е главното заради което започнах да плета за продаване - реклама на преждите  Peace - много добре се отразява.

# 17
  • Мнения: 1 092
Не питам -  размишлявам си. Да за тези става въпрос.
Клео далече си от истината Simple Smile))) Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Не питам -  размишлявам си. Да за тези става въпрос.
Клео далече си от истината Simple Smile))) Wink

Защо бе Женя явно аз пак не съм разбрала. За фирмата, която описах те ми бяха клиенти и лично съм си говорила с една от служителките им варианта е или аз да не съм разбрала какво ми говори или тя да ме е излъгала нещо, незнам.

# 19
  • Мнения: 157
Един гол запис, ама като ми е интересно да чета.
 Blush
За теб всичко може.  Grinning


Аз докато се чудя какво да правя взех, че направих един блог да удоволствие Mr. Green Сложих реклами на Гугъл, имам заработени цели 28 цента.

Успех на всички  Peace

Много сме, силни сме  Mr. Green
Ама ти си и напред в бизнеса, цели 28 цента!
Моля те, не ни карай да изгаряме от любопитство, тук сме все Марчета. Може и на лични.

# 20
  • Мнения: 175
До колкото ми е известно ,фирмата на моят прател ,им даваха ваучери от Билла от порядъка на 100/200 лв.
Но това беше за сметка на заплатата..нещо като бонуси,допълване.
Ако той получава на фиш 1200 ,1000 ги получава чисти но 200 са във ваучери.
От както дойде кризата и ваучери няма вече. Close

Е, много парички им дават във ваучери, някои работодатели прекаляват. Явно съм се объркала бях сигурна, че някъде бях чела за максимална сума, която могат да дават работодателите и мисля, че беше 40 лв., но.... Thinking

DAVAHA  Kleo...veche samo vdigat ramene i kazvat "Kriza ,nema" !
ps: do minalata godina saje i za rojdeni dni i koleda im davaha, vaucheri za drehi i kozmetika...sega i tam " NEMA" Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 462
Моля те пиши на кирилица ..

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Отговарям на любопитните въпроси. Блога е за неща направени от отпадъчни неща - бутилки, консерви, хартия - да си рециклираме боклука с една дума. И без това си ме вълнува и си се занимавам, реших да споделям идеите си. Мен нали еко-то ме влече  Mr. Green За сега има само 3 статийки, но блога е на 3-4 дни все пак. Не, че ще забогатея от това, но докато правя нещо интересно може да капе и по някой цент.  Преди тамън бях стигнала до 20 евро в един друг блог и ми блокираха акаунта за неправомерни кликания, дано на този да му върви безпроблемно  Laughing
http://ot-nishto-neshto.blogspot.com/

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Отговарям на любопитните въпроси. Блога е за неща направени от отпадъчни неща - бутилки, консерви, хартия - да си рециклираме боклука с една дума. И без това си ме вълнува и си се занимавам, реших да споделям идеите си. Мен нали еко-то ме влече  Mr. Green За сега има само 3 статийки, но блога е на 3-4 дни все пак. Не, че ще забогатея от това, но докато правя нещо интересно може да капе и по някой цент.  Преди тамън бях стигнала до 20 евро в един друг блог и ми блокираха акаунта за неправомерни кликания, дано на този да му върви безпроблемно  Laughing
http://ot-nishto-neshto.blogspot.com/

Супер, много е интересно, ще го следя с удоволствие  Peace

# 24
  • Мнения: 1 092
И аз запис. Бутонът "извести" никога не ми е работел... аз ли не правя нещо като хората?
известява  те на имейла, а не директно във форума  Wink

# 25
  • Мнения: 1 541

известява  те на имейла, а не директно във форума  Wink
хм, значи не съм обърнала внимание.. newsm78

# 26
  • Мнения: 331
Аз досега само ви чета, но се надявам скоро и да пиша. В момента приключвам с един бизнес, дано скоро да започна друг.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Аз досега само ви чета, но се надявам скоро и да пиша. В момента приключвам с един бизнес, дано скоро да започна друг.

 Hug Ако искаш пиши и в другата тема за този, който приключваш в момента.

# 28
  • Мнения: 60
Момичета, наскоро се замислих за нещо, което много обичам да правя - обожавам да декорирам. Декорирам дрехи ми, неща от интереиора ни като завеси, мебелите, нощни лампи и други. Хересва ми да слагам разни паетки, брокат, връзчици, шнурчета, коланчета, апликации и т.н. Почти всяко нещо мога да му сменя вида и да изглежда съвсем различно и скъпо, та дори то да е било от втората употреба второ качество. И по този повод искам да попитам къде мога да намеря склад или най-добре ако може да ми дадете сайт на едро за шнурчета, копчета, дантелки и други подобни. Аз търсех в Гугъл, но нещо не намирам.
Имахме магазин, който го давахме под наем, но напуснаха  и сега е празен, и си мисля да го направя за подобни материали. Незнам в тази криза дали хората биха купували подобни неща? Вие какво мислите?

# 29
  • LOST
  • Мнения: 12
Момичета, наскоро се замислих за нещо, което много обичам да правя - обожавам да декорирам. Декорирам дрехи ми, неща от интереиора ни като завеси, мебелите, нощни лампи и други. Хересва ми да слагам разни паетки, брокат, връзчици, шнурчета, коланчета, апликации и т.н. Почти всяко нещо мога да му сменя вида и да изглежда съвсем различно и скъпо, та дори то да е било от втората употреба второ качество. И по този повод искам да попитам къде мога да намеря склад или най-добре ако може да ми дадете сайт на едро за шнурчета, копчета, дантелки и други подобни. Аз търсех в Гугъл, но нещо не намирам.
Имахме магазин, който го давахме под наем, но напуснаха  и сега е празен, и си мисля да го направя за подобни материали. Незнам в тази криза дали хората биха купували подобни неща? Вие какво мислите?
Щом имаш помещение какво чакаш, ако не това  /декорирането/което ми се струва добро като идея и малко като инвестиция, то може  нещо друго да измислиш като разбира се зависи  и къде се намирапомещението/кажи по-конкретно за да се "развихрим"/.

Общи условия

Активация на акаунт