Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 5 тема

  • 106 194
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Някой беше питал за формички за мъфини - за тези които са от София - вчера си купих от Хит Младост.
60 бр за 0.99 лв.
Намират се в едни кошници малко преди касите  Peace


а сега за моите солени мъфини.

Pety, направих ги по твоята рецепта, че видях повечко яйца в нея  Crazy

Резултата - 22 бр от които тази сутрин има 4  Mr. Green
В къщи ме питаха ... не може ли да направиш една тава .... кви са тия мънички мъфинки  Laughing
Много ти благодаря за рецептата. страшно вкусни наистина  Hug


# 61
  • София
  • Мнения: 3 249
Шоколадови мъфини с банан Simple Smile

# 62
  • Мнения: 959
само минавам да се похваля, че вчера си поръчах ето това http://lakeland.scene7.com/is/image/Lakeland/14354?$large$
Чакам го с нетърпение  Crazy

# 63
  • Мнения: 720
само минавам да се похваля, че вчера си поръчах ето това http://lakeland.scene7.com/is/image/Lakeland/14354?$large$
Чакам го с нетърпение  Crazy
Честито.  Grinning
Може ли да дадеш цена и линк към сайта?

# 64
  • Мнения: 11 429
Шоколадови мъфини с банан Simple Smile

Къде им беше рецептата? А това от горе как се прави? Изгледат супер! Flutter

ice честито и като дойде пиши !

# 65
  • София
  • Мнения: 3 249
Шоколадови мъфини с банан Simple Smile

Къде им беше рецептата? А това от горе как се прави? Изгледат супер! Flutter


Реа, на първа страниза я има рецептата. Там пише и как се прави глазурата Simple Smile

# 66
  • Мнения: 959
само минавам да се похваля, че вчера си поръчах ето това http://lakeland.scene7.com/is/image/Lakeland/14354?$large$
Чакам го с нетърпение  Crazy
Честито.  Grinning
Може ли да дадеш цена и линк към сайта?

ето от тук, но нямат директна доставка до БГ, става само с посредник  Peace

# 67
  • Мнения: 626
Да се запиша и аз при вас. Днес направих две дози, но си измислих рецептата . Станаха много вкусни Simple Smile

# 68
  • Мнения: 22 867
Пудинговите мъфини с по-малко масло - 135 гр, някъде прочетох пост на  мах-мама, че е намалила маслото и пак станали, та реших да пробвам. Малко по-гъсто стана тестото и задържа ореховите ядки и портокалови корички от сладко. Пак са хубави! Peace



Само не мога да разбера, защо тези, които се пекат в хартиените капсулки правят една линия изгоряло, а без капсулките са си наред. newsm78 Днес ги пекох едновременно, в метална форма за мъфини, нарочно сложих и в капсулки и без тях. Резултатът е на дясната снимка долу.

# 69
  • Мнения: 6 729
Следя ви Simple Smile)

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Я да питам - печете ли мъфини на 2 реда във фурната? Чудех се вчера дали да не пробвам newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Я да питам - печете ли мъфини на 2 реда във фурната? Чудех се вчера дали да не пробвам newsm78
Аз съм пекла, Доника, никакъв проблем  Peace. Пека на вентилатор и по някое време размествам местата на тавичките - горната свалям долу, долната слагам горе.

# 72
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Я да питам - печете ли мъфини на 2 реда във фурната? Чудех се вчера дали да не пробвам newsm78
Аз съм пекла, Доника, никакъв проблем  Peace. Пека на вентилатор и по някое време размествам местата на тавичките - горната свалям долу, долната слагам горе.
не спадат ли като отваряш фурната? newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Не, не спадат  Peace. Спазвам правилото да не отварям през първите 15 минути на печенето. Правя го след това.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Мерси, Вени, ще пробвам значи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт