Re: Детски песнички и инструментали, текстов&

  • 284 314
  • 999
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 152
Благодаря за коледните песни.колекцията  от вс. песни е толкова богата, че не можеш на един дъх да намериш вс и сме ги пропуснали. Благодаря за народните песни.Малката ми е на 2,6 г. но мн. обича нар. музика и вече си свлихме малко песнички.
Огромно благодаря!!!!

# 31
  • Мнения: 93
 Vorfaxx,Томасе чудесна работа! newsm74 newsm51 lovekiss
Видях на първата страница чуждоезични детски песни,но испански няма.Аз имам някоя друга,прекрасни са,но какво да направя за да можете  да ги сложите  и тях на 1 стр,т.е как да ви  ги изпратя?

# 32
  • Мнения: 1 949
Vorfaxx,Томасе чудесна работа! newsm74 newsm51 lovekiss
Видях на първата страница чуждоезични детски песни,но испански няма.Аз имам някоя друга,прекрасни са,но какво да направя за да можете  да ги сложите  и тях на 1 стр,т.е как да ви  ги изпратя?
Ще помолим Ели да вмъкне линкът, а качването е лесно  Hug
Ще ти пиша на лични.

# 33
  • Мнения: 8 230
@Vorfax, разгледах блога и много ми хареса. Вкъщи имаме доста голяма колекция от песнички, но със сигурност ще има с какво да допълваме  Simple Smile
И сега по същество. Пише
"Оставил съм единствено 400 песни и отделно албуми/ДВГ които не се дублират с онези които предложих в 1000 BG ДЕТСКИ ПЕСНИ, а именно:"
В дадения след това списък е точно една от песните, които ме интересуват "Картичка от морето". Обаче на "К" в dox-а я няма  Thinking Къде са тези песни, ако са някъде другаде?

# 34
  • Мнения: 1 949
Боря се с тези 400 само, а и допълвам към тях нови. И днес ще дам няколко нови линка, но не смогвам   Cry
Желаната песен ще ти кача към 6 вечерта (все още нямам достъп към DOX)...

# 35
  • Мнения: 119
Браво за положения труд на Vorfaxx и Томасе,невероятна работа сте свършили!
Ето нещо и от мен: Baby einstein music- отлична колекция от успокояваща и нежна класическа музика за малки деца.Качени са в DOX.bg.
Колекцията от 13 албума(около 700 mb) може да свалите от тук:
http://dox.bg/files/dw?a=d8f048a5af
Ако желаете албум по албум:
Baby Einstein-Art Time Classics
Baby Einstein-Baby Bach
Baby Einstein-Baby Beethoven
Baby Einstein-Baby Vivaldi
Baby Einstein-Classical Animals
Baby Einstein-Holiday Classic
Baby Einstein-Lullabies and Sweet Dreams
Baby Einstein-Lullaby Classics
Baby Einstein-Meet the Orchestra
Baby Einstein-Music Box Orchestra
Baby Einstein-Travelling Melodies
Baby Einstein-Playtime Music Box
Baby Einstein-Concert For Little Ears   
 Hug


# 36
  • Мнения: 300
Запис дави следя! Hug Hug Hug

# 37
  • софия
  • Мнения: 25 478
Момичета, извинявам се, ако въпросът е дискутиран, но не успях да намеря: има ли някъде колекция на Театър Пан?

vorfaxx, въобще не мога да си представя как си успяла да събереш всичкото това съкровище! Искрено се възхищам и благодаря  newsm51

# 38
# 39
  • Мнения: 1 949
Момичета, извинявам се, ако въпросът е дискутиран, но не успях да намеря: има ли някъде колекция на Театър Пан?

vorfaxx, въобще не мога да си представя как си успяла да събереш всичкото това съкровище! Искрено се възхищам и благодаря  newsm51
Не знам със сигурност това към Театър "Пан" ли е, но можеш да провериш за Песни за буквите и Песни за цифрите (от BG ДЕТСКИ ПЕСНИ 2)

ПС: Благодаря LYLY, позната ми е поредицата и наистина си заслужава. Вече писах на Ели - когато има възможност ще ги добави към първият пост  Hug

ППС: Доколкото испанските на lidia7608, те вече са в първият пост в линкът "Папка създадена от bg-mama потребителиWink

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 22:45 от vorfaxx

# 40
  • Мнения: 93
Ето линк и за испанските детски песнички,които обещах
http://dox.abv.bg/files/listtree?eid=50418061

Получих съобщение,че горният линк не се зарежда,но при мен няма проблемRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.Опитайте от тук:
http://dox.bg/files/dw?a=65562a5dd7

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 14:57 от .Ели.

# 41
  • Мнения: 179
Страхотна тема!Има невероятни неща.Благодаря на автора  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 949
Някой търсеше на Театър Пан. Намерих обложката по която съдя, че това което предложих наистина е тяхно:

# 43
  • Мнения: 1 949
45 албума на DISNEY с песни и караокета
Ели, имам още един архив с песни и инструментали и ще престана да те безпокоя  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 10:37 от vorfaxx

# 44

Общи условия

Активация на акаунт