Re: Детски песнички и инструментали, текстов&

  • 284 309
  • 999
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 448
Чух вчера в градината на големия ми син да пеят песен :"Мразя топло мляко сутрин на закуска"
Детето иска да му я сваля,а аз не я откривам в нета.Може ли някой да ми помогне?

# 46
  • Мнения: 1 128
 Shocked Shocked Shocked и това е песничка от детската градина??? Изумена съм направо!!! Не, дори не съм я чувала.

# 47
  • София
  • Мнения: 448
Shocked Shocked Shocked и това е песничка от детската градина??? Изумена съм направо!!! Не, дори не съм я чувала.

Да ,и аз се изумих,но...,детето иска да я научим.
Припевът беше :"Искам да играя,весело  да скитам...."

# 48
  • Мнения: 1 192
Shocked Shocked Shocked и това е песничка от детската градина??? Изумена съм направо!!! Не, дори не съм я чувала.
А какво ще кажете за песничката "Имам си тютюн в мойта табакера, но на тебе няма да ти го дам.Хубав е той и със мирис благ..." Mr. Green
Има я сред 1000 български песни за сваляне, извън текста е мелодична и сладурска, но не мога да си представя коя глава е превърнала текстът в детска песничка  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 949
Shocked Shocked Shocked и това е песничка от детската градина??? Изумена съм направо!!! Не, дори не съм я чувала.
А какво ще кажете за песничката "Имам си тютюн в мойта табакера, но на тебе няма да ти го дам.Хубав е той и със мирис благ..." Mr. Green
Има я сред 1000 български песни за сваляне, извън текста е мелодична и сладурска, но не мога да си представя коя глава е превърнала текстът в детска песничка  Crazy
Хахахх, смей се ти : ) Знам я аз, нали прослушах 5000 файла за да махна повтарящите и достигна това 1000. Махнах една "кеф ми е... еди какво си", но тютюневата е определена от другиго за детска и аз се съобразявам с това (малко си измивам ръцете  Rolling Eyes ).
Пумукъл, може да си погледнеш пощата, ей тъй  Wink (не тук), че минаваш без да се обаждаш.

"Мразя топло мляко сутрин на закуска" ми е адски познато   Shocked Чета, че промиват мозъци с него в предучилищната. Ще разпитам...

# 50
  • Мнения: 1 192
А имаше и песни, които се повтарят  Laughing Laughing Laughing
 Wink

# 51
  • Мнения: 1 949
А имаше и песни, които се повтарят  Laughing Laughing Laughing
 Wink
еее, сега ще ме дразниш ли
допълнително махнах десетина повтарящи и добавих нови, така че трябва да са чисто 1010

# 52
  • Мнения: 1 192
Еееее, сега ще ме караш пак да ги преглеждам ли  ooooh! Whistling
Ама, ако видя повторения ще ти сигнализирам  Wink

# 53
  • велико търново
  • Мнения: 587
vorfaxx моля те дъщеря ми иска песните на Шейла от сериала ,,Мойте мили съседи,, мисля ,че е испански. Дават го по btv comedi  всяка вечер от 19.30ч. и в неделя от 9ч.по /бтв /.БЛАГОДАРЯ

# 54
  • Мнения: 1 949
vorfaxx моля те дъщеря ми иска песните на Шейла от сериала ,,Мойте мили съседи,, мисля ,че е испански. Дават го по btv comedi  всяка вечер от 19.30ч. и в неделя от 9ч.по /бтв /.БЛАГОДАРЯ
Моля не се обръщайте лично към мен, тук има достатъчно добри и способни потребители.
Телевизия не гледам и много ме затруднявате. Не сте дали нито изписването (не на български), нито линк към imdb. На сериала има версии от 4 страни.
Доколкото разбрах с ровене, става въпрос за враждуващите семейства Санчес и Сандовал. Ако е така, сериала е Mis adorables vecinos (2004).
Sheyla - Mueve Tu Cachito
Sheyla - Las Chicas son guerreras
Sheyla - El indio
Открих албума, но в момента няма сийд. Ако има промяна ще пиша.

лека вечер

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 23:12 от vorfaxx

# 55
  • Мнения: 93
Чух вчера в градината на големия ми син да пеят песен :"Мразя топло мляко сутрин на закуска"
Детето иска да му я сваля,а аз не я откривам в нета.Може ли някой да ми помогне?
Заповядай   http://dox.bg/files/dw?a=a4b607a86a

# 56
  • София
  • Мнения: 448
Чух вчера в градината на големия ми син да пеят песен :"Мразя топло мляко сутрин на закуска"
Детето иска да му я сваля,а аз не я откривам в нета.Може ли някой да ми помогне?
Заповядай   http://dox.bg/files/dw?a=a4b607a86a

Благодаря!  bouquet
Днес госпожата за гимнастика я свиреше и те пеят с цяло гърло.Малко ремикс са и направили.


 
Мразя топло мляко, дайте ми тютюн... Laughing
Съжалявам, не можах да се устискам  Blush

Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 2 730
http://www.dechica.com/prikazki/audio/audio_tales.htm
Тук открих аудио приказки,може и да знаете за тях

# 58
  • Мнения: 300
Искам да попитам нещо как да си изтегля файловете от тук ,съжалявам за въпроса но не разбирам нещо Embarassed
Става въпрос са файловете на Дисни

# 59
  • Мнения: 1 949
meri_zajo, дай линк за кои дискове става въпрос. Обяснения как се сваля от Rapidshare можеш да откриеш тук  Hug
Хмм... сега видях линкът "Disneys Greatest Hits" от първата страница. Торента в момента не е активен. Не ми е известно само временно ли е, но бързо ти намерих алтернатива:
WALT DISNEYS[GREATEST HITS][3 CD BOX SET][320K]
Подозирам, че е същото

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 20:26 от vorfaxx

Общи условия

Активация на акаунт