Хайде на театър

  • 74 651
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Всяка година по същото време - Малък градски театър зад канала!

# 16
  • Мнения: X
Да не е нова вресия на стария спектакъл, който мина преди много години, мисля, че беше с Тодор Колев тогава.Мъж и жена се срещат всяка година по едно и също време? Старият беше много добър си спомням.

# 17
  • Мнения: 1 850
Препоръчаите нещо смешно.
Гледам че Мариус изнася спектакли, какво ви е мнението за тях?

# 18
  • Мнения: X
Ами ако ти се гледа нещо смешно, не ти препоръчвам Мариус Simple Smile Лично аз много го харесвах в началото, но взе да се повтаря.

# 19
  • Мнения: 613
Ами ако ти се гледа нещо смешно, не ти препоръчвам Мариус Simple Smile Лично аз много го харесвах в началото, но взе да се повтаря.

и моето мнение е същото.

# 20
  • Мнения: 4
Здравей Versace_Dreamer ,не сам запозната с Мариус , но аз лично много харесвам пиесата " Луди нощи по френски " наистина много е забавна.

# 21
  • Мнения: 412
не, aniese, това е продължението и пак участват Тодор Колев и Анета Сотирова.

# 22
  • Мнения: 3 044
На прима виста от сегашните препоръчвам две комедии - съдържателни и талантливи: "Охранители" В Малък градски , "Симулатор за чифтосване" - "199".
Търся нещо подобно да гледаме с мъжа, весело, но смислено, някой идея?

# 23
  • Мнения: 10 614
Страхотните момчета - Младежкия театър и Ножица Трепач - Армията.
Моля, който е гледал ножицата да сподели само Сашо Дойнов и Пепа от пощата ли са включени по принцип в постановката, а не са случайни зрители? При нас имаше един образ в черно с обици и гола глава, който доста емоции и  смях предизвика.

# 24
  • Мнения: 3 044
zigizagi ,  Hug Ще видим коя ще изберем и ще пиша тук, става дума за определени 2 дни де, че майка ще е тук само за 3 и тя ще гледа малкия.

# 25
  • Мнения: 11 916
Страхотните момчета - Младежкия театър и Ножица Трепач - Армията.
Моля, който е гледал ножицата да сподели само Сашо Дойнов и Пепа от пощата ли са включени по принцип в постановката, а не са случайни зрители? При нас имаше един образ в черно с обици и гола глава, който доста емоции и  смях предизвика.

Преди повече от три години гледах постановката.Всички, включили се от публиката не бяха случайни зрители ,а  артисти.Но при нас не се получи много смешно и многозначително, нали целта е автентично звучене./ един вид някой да си помисли, че зрител от публиката се включва в постановката/От многото теми тук за диалектите е известно по-мекото ни наречие."Зрителите", "включили се от публиката" праскаха абсолютен шопски диалект- "тръгнАх", "слезнАх","говорА", "молА" и т.н. просто нямаше и дете дори да заподозре, че са зрители.

По същия начин ме подразни Е.Колева в "Шивачки", уж го играе момиче от Попово, а такъв софийски диалект суче,че ти звучи изкуствено.Като се пресъздават типажи, трябва да се държи сметка и за тези на пръв поглед дребни подробности.

# 26
  • Мнения: 613
"Ножица трепач", не е лошо, но не бях и много впечатлена.
Фаворити са ми "Шинел", " Вечерен акт" и "Каквото направи дядо..." в 199

# 27
  • Мнения: 3 044
Това как го намирате:
http://www.programata.bg/?p=39&l=1&c=1&id=52314
Писах в един друг форум, защото съм го харесала (и току- що запазих два билета;-), похвалиха го. Също и "Уилям Шекспир - пълни съчинения".

# 28
  • Мнения: X
Валери, на мен лично ми хареса, актьорите са много добри, а и си имам пристрастия към 199...

# 29
  • Мнения: 3 044
aniese , благодаря, резервирах 4 биета за неделя,ще кажа и аз отзиви!

Общи условия

Активация на акаунт