Отговори
# 90
  • Мнения: 1 599

Ааз припявах според рекламата  Joy

абе не знам какво щях да правя без вас   Hug а в крайна сметка това с питката май не  е църковен обичай  Peace

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Къде сте бе хора?  Thinking

Ние обикаляме по градинките '(и по магазините де) по цял ден. Използваме последните топли дни.
Марис, чакаме снимки от събитието  Hug
Ани, целувки на Габи, юнак е той  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 599
Тортата дойде с грешно име.....нямам думи

мацки, знаете ли от къде се купува индрише?
А пък на Ади днес му е паднало първото зъбче! няма да ви казвам дали ми е кофти  Mr. Green
утре ще е лудница и се надявам да не си го изакра Ния на мен по-късно  Joy

Още ли е с цицна Габчо?

много  Hug

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 4 448
Maris-ka, ама около теб все събития  Hug Много, много поздрави на щърбулатко - не е ли рано бе, още са бебета  ooooh! Heart Eyes Утре да си направите най-хубавия женски празник  Peace
Габче още е с цицинка и синина. Мъж ми даже се притесни да не е нещо по-сериозно, но не мисля - не го боли, синьото вече преминава към жълто... нормална цицина  Mr. Green Криста точи едни сополи от миналия четвъртък (от вятъра). Вече минават, но все не прибирам прахосмукачката - налага се да ги дърпам  Confused Иначе и ние не сме се спрели - задачки, паркове... като невидели в последните хубави дни.

# 94
  • Мнения: 919
Здравейте и от мен,
Марисче, изненада ме със зъбчето Shocked не, че не съм чувала, ама се изненадах, все си мисля, че нашите са още малки Heart Eyes А за тортата - има ли начин да се върне или нещо да се замаскира?
Ани радвам се, че вече преминава цицината  Heart Eyes

При нас драматургиите продължават - кашлицата, която влачи един месец, се отрази на коремчето й, започна да я боли, прегледа я една педиатърка в градината - каза, че няма нищо сериозно, говорих с нашия си педиатър - той го потвърди, като каза, че най-вероятно има мускулна трека от продължителната кашлица. Но тя на всеки 15 мин ми казва "мамо боли ме коремчето, под пъпчето". Снощи  вече нервите ми не издържаха и я закарах в Прогов. Там детски хирург я прегледа , каза , че няма нищо спешно и че е срамота да сме я оставили 1 месец с кашлица.Нямало едномесечна кашлица.  Тъй като аз заявих, че не съм привърженик на АБ и се опитвам с по-леки медикаменти или билки и чайове, той ми се накара много , мислих да му тегля една (което направих на ум), но ми стана обидно. АБ били създадени да помагат!!!!!!!! Не исках да се карам с него в 24.00 часа, все пак бях отишла да търся помощ от него.
За капак тя нещо ме ядоса след като е прибрахме, аз й се карах, а тя ми каза, че съм лоша майка и не искала да ми е дете  Shocked
Какво става с това дете, през какво минава, аз какво да направя???
Понякога сякаш стоя пред стена и нямам идея дори какво да направя. Мъно ми е, защото се старая толкова да бъде спокойна, щастлива, обичана, задоволена. Очевидно някъде бъркам, но къде...

# 95
  • Мнения: 358
Поли, споко, добра майка си  Laughing Hug
Ти се бориш против антибиотика, а аз тука не мога да ги преборя да ни изпишат такъв. Лилето се разкашля тези дни, естествено с влошаване на свиркането на гърдите, температура.. Три пъти я водих, докато й дадат антибиотик, накрая се презастраховаха и ни изпратиха и за рентген. Добре, че второто мнение реши, че няма смисъл и не я облъчваха. 
Дай й малко нурофен за два дни, докато мине мускулната треска .  Hug

# 96
  • Мнения: 5 393
Добър ви ден Simple Smile

Поли- аз не се връзвам много на такива приказки да ти кажа честно. Не се случва често Иво да ги приказва де, но когато ми каже, че съм лоша майка и не ме обича, веднага му предлагам да си намери по-добра. Нито ми става мъчно, нито му се връзвам- ясно ми е, че се опитва да ме жегне на момента, за да ми покаже, че може. Не твърдя, че подхода ми е правилен, но пък имам чувството, че ако му покажа, че ми става мъчно от подобни приказки, той ще се възползва максимално. Просто децата са такива, усещат ни слабите места и действат по тях. Естествено, след като мине време, го питам какви са му аргументите за това аз да съм лоша майка. Отговорът е" не си лоша майка, просто бях ядосан и затова го казах".

Иво от Сряда е болен, висока температура, ужасно разстройство( по 7-8 пъти на нощ става д тоалетна) + кашлица. Сега вече е по-добре, само кашлицата остана- тази нощ кашля 1 час (по часовник) без да спре, на пресекулки от по 10-15 секунди. Имам вкъщи сироп Тусавит, препоръча ми го приятел на мъжа ми, шеф на белодробното отд. във Военна болница. Билков е, той твърди, че е много добър. Дадох една лъжица през нощта, и една сутринта- не знам дали се дължи на него, но в момента Иво няма никаква кашлица. Ще видим през нощта как ще е.
Марис- честито първо паднало зъбче на баткото. При Иво няма такива изгледи засега.
Преди 2 седмици го заболя зъб, мислех, че е кариес, оказа се пулпит Shocked Зъболекарката обясни, че при децата много бързо се развиват тези неща. Освен това му откри още 3 малки кариеса, направо се отчаях.При всичката зъбна хигиена и при положение, че почти не яде сладко, не очаквах такова положение. Явно ще е с моите зъби, а не с на баща си за съжаление. Та сега го водим на зъболекар, добре, че тя е свястна, та той стои и търпи без драми и мрънкане.

Хайде вече да се махат болестите и да не се появяват повече  Praynig

# 97
  • Мнения: 1 599
Мечи, този сироп веднага влиза в списъкът ми. Бързо да се оправя Иво! как са сливиците? а работата?
За зъбите и Ади е така, вече има 5 оправени, от които 1 или 2 са пулпити. На въпросът ми към стоматоложката на какво се дължи това тя знаеш ли какво ми каза - култура на хранене. а на мен ми идваше да потъна някъде...това си беше чист удър към мен. като имаш предвид, че той си мие зъбите почти след всяко хранене, не мога да кажа, че яде много сладко и чипсове ама ей на. За по натам като тръгнат постоянните зъби съм решила да му правим предпазен филм.
Поли, честно казано не вярвам да влага смисъл в това, което е казала. дори е забравила 5 мин след това. Аз също бих казала нещо от сорта като Мечи. Нали знаеш през колко фази ни минаха децата и през колко още ще минат. Сигурна съм, че си най-добрата мама  Hug
А тортата няма как да я върна, защото нали за последния момент се прави, но сложих върху името една от украсите и пожеланието е без име, но нали се знае за кой е  Mr. Green
Партито беше супер! Деската снима много, побърках я милата  Heart Eyes та когато тя качи снимки ще покажа  Mr. Green Госпойцата рева и си кротува, и спа малко, и яде, та всичко имаше. Получи страхотни подаръци, та и тя и мама са доволни  Joy

та пак да питам за сухо индрише дали знаете дали се продава някъде?

# 98
  • Мнения: 5 393
Марис- ще чакаме снимки Grinning
Колкото до това с културата на храненето- да си гледа работата тази зъболекарка. Аз съм ходещо доказателство, че колкото и да се грижиш за зъбите си, ако генетично не са здрави, няма отърване от кариеси и т.н. Иво си мие зъбите сутрин и вечер, през деня дъвче дъвка, не яде много сладко....И въпреки това езултата е налице. Аз съм маниак на тема зъбна хигиена, не пропускам миене на зъби, ако ще да се прибера и на 4 ри крака дет се вика.Но и при мен резултата е налице Tired
 Сливиците на Иво- ми засега са на същото дередже, макар, че хремата му е по-добре, почти няма секрети вече. Все още говори носово, но засега съм обнадеждена, че може и да се размине рязането. но да не говоря много, много, защото преди 3 седмици пак го боляха ушите за 1 ден.
Работата е екстра, но не ми остава време за почти нищо. надявам се като ни обучат достатъчно добре и тримата нови, нещата да влязат в релси и да не е толкова натоварено. Но се прибирам към 8:30,, едвам смогвам за половин час да го видя дребния и той ляга.

# 99
  • Мнения: 1 599
Ето специално за вас една снимка на Ния photo by Deata  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 5 393
Страхотна е Heart Eyes

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 4 448
Леле, Марианка, какъв бонбон е Ния Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Гледах и във ФБ и я показах на семейството - накипрена, миниатюрна... красота  Hug

# 102
  • Мнения: 1 599
Мерси, ама нали се сещате колко % има и фотографа  Mr. Green
а забелязали ли сте, че нашите бебковци и деца са най-хубави  Joy  Joy  Joy

Добро утро! Днес си идва мъжооооо.

# 103
  • Мнения: 358
Оооо, отивам бързо във фб за още бонбони  Heart Eyes Само не си спомням , дали те имам в приятели, Марис   Peace

# 104
  • Мнения: 399
Здравейте момичета,
чета ви и все а-ха да успея да напиша нещо и излиза нещо по-спешно. И ние за 8 дни 3 пъти до Пирогов ходим  #Crazy
Мечи - Тусавит и Хустагила доколкото знам са на база мащерка - аз също 3та година все него давам и досега помага за всякакъв вид кашлица.
Зъбите и на нас ни тръгна все да ги правим тази година, независимо дали ги мием.Тази седмица също сменихме пломба. На каката като излезнаха 4-те постоянни кътника ги силанизирахме по съвет на зъболекарката.
Марис - прекрасна е малката Heart Eyes
Поли убедена съм че си страхотно добра майка. Просто децата понякога им идва така да пробват нашите реакции и да ни поманипулират Simple Smile  Hug А колкото лекари се питат - толкова мнения за АБ човек ще получи. Аз смятам като теб
Аник много се радвам че резултатите са добре  Hug и да минава цицинката бързо!
Нийка аз се опитвам от много време да заведа Петър на логопед, но все още покрай болести и др. не успявам. Да са ни живи и здрави! Hug

Общи условия

Активация на акаунт