Отговори
# 120
  • Мнения: 1 599
само да кажа, че съм в доха. пътуването мина много добре  Peace
не съм ви чела  Embarassed
 Hug Hug Hug

# 121
  • Мнения: 3 595
Кога роди, кога се премести  Simple Smile Нацелувай децата Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 207
Здравейте!

Само да се индикирам, че напоследък голяма лудница.

Марис  Hug

Ния - страхотни са рисунките на мъжа ти, а тази дето свеки твърди, че е нарисувал теб  Crazy

Относно работата - одитор съм, споменавала съм и друг път.

Роси, радвам се на доброто настроение струящо от поста ти.  Hug

Пипиоле - още въобще не съм се сетила, че идва Коледа.

При нас новото е, че Мартин ще тръгва на градина - хем се радвам, хем ми е доста притеснено - решихме да отложим за след нова година. В момента малко покашлят и двамата, но не е нещо сериозно. Също така на 5ти ще става на 3 години и съм организирала гости, подаръци....торти - голяма работа. Напоследък нещо харча повече отколкото се полага и съм на червено  hahaha - действа ми анти-стрес, ама май после ще стане по-голям стрес, като покривам овърдрафта и кредитната карта.

И за таланти говорехте май - Ивана пее много правилно и рисува що годе прилично предвид на нашата семейна некадърност и в двете области.

Хубава вечер!

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
и аз след малко ще чета, но
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШАТА РАДИ!!! ПОЖЕЛАВАМ ВСИЧКО И ОТ СЪРЦЕ - ТАКЪВ ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК Hug

И една черпня от мен, че през далечната 1994г.на този ден  с Данчо от приятели станахме гаджета  hahaha

# 124
  • Мнения: 919
Ради , Мила и тук да кажа Честит Рожден Ден!

# 125
  • Мнения: 919
Ани, бъдете много щастливи и много задружни!

# 126
  • Мнения: 919
И да не пропускаме коледните МИ топки  Joy Joy Joy


Днес е петък, особено важен за работещите  Joy Joy Joy

Отново призовавам всички да се включат и да напишат по едно дзак Peace Знаете, че става дума за 4-5 мин  Heart Eyes

# 127
  • Мнения: 727
Здравейтееееее

ДЗАК Flutter

Честито на празнуващите  bouquet
Аз малко съм хремава Confused...надявам се да отмине бързо  Praynig
Марис опасна си...поне времето там ще е супер за разходки Hug


Чао ще си полегна малко Simple Smile

# 128
  • Мнения: 3 595
Ради Честит Рожден Ден!
Много, много усмивки, щастие и от всичко хубаво, което искаш да си пожелаеш!




Ани честита годишнина!

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 10:39 от Ivy

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Напоследък нещо харча повече отколкото се полага и съм на червено  hahaha - действа ми анти-стрес, ама май после ще стане по-голям стрес, като покривам овърдрафта и кредитната карта.


 hahaha Колко познато  Embarassed Ти поне изкарваш, аз май само харча  Money

Полче, зареди ме с Коледно настроение, а до преди 2-3 дни хич не ми се мислеше. Даже реших тази година и аз като една домакиня да си спретна Бъдни Вечер в къщи, оък на Коледа ще посетим татко на обяд и ще им направим имен ден на него и Крисето.
Моите са сополиви  #Cussing out Миналата седмица беше Криста, Габи във вториник се събуди със сопол и не го дадох на градина. Той така и не задълбочи  Praynig Криста беше ОК и тази нощ тя пак започна да премята напред-назад едни лепкави  Crazy Не знам защо изобщо прибирам прахосмукачката. Та съм си с двамата през деня - те си се забавляват, но е по-времеотнемащо.
Мариска, браво, че пътуването е минало добре  Hug Като сложите ред, да пишеш  Peace

Ако някой се чуди от къде да види цените на играчките, които трябва да се купят, Габи знае "мамо, погледни на еон дот ком"  Mr. Green

# 130
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Мила ми Радунчо/тук мога и така, за разлика от фейса  Laughing/, жива и здрава да си ми! Най-хубавите неща ми се иска да ти пожелая. Ти си прекрасен човек и аз съм късметлийка, че те познавам! Hug Heart EyesМного добре да си прекарате днес, вие четиримата сладури!

Ани, още дълги години да сте заедно, щастливи и спокойни! Честита годишнина!

Полии, мерси за топките. Laughing Ще ми докараш и на мен коледно настроение. Hug
Май всички сме в графата болни - и малки и големи. Ама ще се оправим, къде ще ходим. Много целувки на малките болни бузанковци. Анилеви, пази се, дано само хремата е. Hug
Анджи, успех с тръгването на градина на малчо, стресът си е на лице винаги, няма значение дали е второ детето или първо. Hug За пазаруването, аз обикновенно пресмятам, рядко си позволявам да се отпусна, за съжаление. Всъщност, това си е гадост, като се замисля. Joy
Някой чувал ли е Галчето ? Съвсем се покри. newsm78
Мариска, добре отишли сте си. Laughing Сега едно щастливо момченце има, за мамата ми е ясно. Laughing
 Hug от мен за всички.

# 131
  • Мнения: 1 812
 Много Ви благодаря, милички! Обичам ви много и от сърце! Hug Какво би бил света без приятели! Обожавам начина, по който ме карате да се чувствам сред вас! Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet

Мила, ми Ани бъдете живи и здрави с твоето момче и прекрасното ви наследство! Никога не спирайте да се обичате, желате и разбирате! Весел празник!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 132
  • Мнения: 398
Честит рожден ден мила Ради! Бъди все така мила, чувствителна, прекрасна... Здраве, усмивки и късмет! bouquet
Аник честита годишнина и на вас - все повече да се обичате и цените един друг Hug

Между другото ние с моята половинка също се запознахме през 1994г. Като се замисля че след 3г. живот и здраве ще празнуваме 20г.  Crazy  Joy

ХУбава вечер! Hug

# 133
  • Мнения: 5 393
ЧРД, Ради! Бъди здрава и щастлива!  bouquet

Ани- бъдете щастливи!  bouquet

За харченето няма да говоря, че ме е срам първата ми заплата за колко време си замина.  С втората е на път да се случи същото ooooh! ooooh!

Приятна вечер  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 358
Благодаря ви за поздравите за нас, аз обикновено не пиша във фейса, но шампанското нещо ми беше развързало езика  Grinning
Аник, много топлина и за вас!
Ради, да си ни жива и здрава!
Мами, пратете днес много положителна енергия на моята племенничка Емма, оперират й сега в 10 часа ушенцето. Цяла седмица е с температура, решили са освен венозния антибиотик от вчера , да й махнат гнойта от ухото. С пълна упойка е  Sad
Аз толкова ужасен сън сънувах, вчера едва дочаках вечерта да се обадя и като ми вдигна голямата племенничка, направо попитах ; " Майка ти къде е ?" - " В болница , с Емито  Sad

Общи условия

Активация на акаунт