Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Здравейте,

открих една снимка, която искам да споделя с Вас

http://picasaweb.google.com/pipiole/DropBox?authkey=Gv1sRgCL318o … 67905682376743106

Много ми стана хубаво като я открих  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Леле колко е сладка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Рових за още из албума  Hug

# 556
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добро утро,
pipiole Закъсняваш с кафенцето Crossing Arms Grinning
mama rosi Не ми е лесно и на мен душко....ама си намирам я някоя закачка да направя, я нещичко в повече да свърша, я да изляза по женски,....я някоя пиянска песен да запея Mr. Green
Ето в петък излязох с моя приятелка на по чаша вино и пиано бар...е, прибрах се в 5 и се чувствах чудесно....нищо, че станах в 8 заради калпазана. Crazy
Иначе ще пукна - няма как!
Знам не е лесно, а на теб още по-трудно сигурно. Намери нещо с което да се занимаваш лично само за теб, без да имаш багаж около себе си. Една минута, една - кой ти я дава. Peace
Иначе едно голямо гуш за теб! Hug
А и знаеш....къде живея, телефон...решаваш - идваш! Hug Hug Hug
pipiole Какво е бебенцееее. Сладка, малка бубка!
Госпожичка Клавел Хлъц, хлъц я, то мина време, а ракията прегорЕ....пък и трябва да ни нащтракаш за твоя проект. Я какви сме лични и бойни! Laughing
Maris Алоооу мрачната, до къде стигна с депресията?! Simple Smile Heart Eyes
Какво сега? Събрахме се Госпожичка Клавел, аз, pipiole, Ili, mama rosi...сигурна съм в Rady i Deysi.
Как го искате - обяд или вечеря? Коя дата?
Peporaia Защо биеш отбой? Ще ти харесаме Flutter и после ще искаш още и още Joy.

# 557
  • Мнения: 919


Добро утроооо,
Сънка, ето го кафето  Peace Трябваше да изпратя милото дете на градина. Днес я изпратих , пък да видим как ще се върне  Heart Eyes
За срещата аз предпочитам вечерна, но, ако ще се включат повече на обяд - съм за обяд  Peace

Успешна седмица на всички   bouquet

# 558
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
и аз съм за вечерна, най-добре вторник или четвъртък, тогава имам гледач, че иначе ходи на тренировки..

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 1 599
И аз съм за вечерна,че не ми върви да пия ракия от обяд  Joy

Сънка, мисля, че се задълбават нещата...но не ми се мисли...
Роси, и от мен прегръдка! Винаги ни имаш нас, за да се разтушиш!  Hug и сега и срещичка ще има  Mr. Green
Поли, ама същата сладурка Оничка! Ле ле кога бяха такива дангалаци  Joy
Ниййка, как са дробовете?
Светли, Анджи, как сте?

# 560
  • Мнения: 529
Блудница съм, блудницааа  Hug

Само си отбелязвам докъде съм стигнала с четенето, връщам се да си дочета и довечера се изсипвам с огромен жаловит, но все пак духовит пост да наваксам липсата  Blush

# 561
  • Мнения: 528
само да кажа че черните  дни не свършиха с вчера неделя.ОТ  вчера следобяд подържам 38.2 -38 градуса температура .Днес уж пазихме додо от петък насам да не се разболее и го пратихме към 19 часа при свеки,сега ми се обади че е с 37.6 но зачервявал бузи и кашля.Ако не полудея ще скоча от терасата.Жалко че сме на третия етаж и най много да си счупя някой крайник.Ще  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out избуша кочината.
Два пъти се разболяваме за 30 дена егати грипа егати чудото.Пазете се момичета.Той е коварен-кашлица все едно е някой дърт пушач,чак човек се дави от нея и повръща и 3 дена подържаш висока Т.А уж му давах през 6 часа Осцилококцион от петък насам ама ейа на

# 562
  • Мнения: 919


Добро утро  Hug

# 563
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Добро  Hug Heart Eyes  bouquet

# 564
  • Мнения: 159
Добро утро на всички

Peporaia Защо биеш отбой? Ще ти харесаме Flutter и после ще искаш още и още Joy.
Трудно ще ми е придвижването, останах с впечатление, че срещата ще е в София... newsm78,

Два пъти се разболяваме за 30 дена егати грипа егати чудото.Пазете се момичета.Той е коварен-кашлица все едно е някой дърт пушач,чак човек се дави от нея и повръща и 3 дена подържаш висока Т.А уж му давах през 6 часа Осцилококцион от петък насам ама ейа на
И ние бяхме така, само че в рамките на две седмици, сега е добре и вече втори ден е на градина, а там групата е в пълен състав. Бяха окапали до 8 бройки...

# 565
  • Мнения: 207
Ето ме - мърдам още  hahaha

В Мартинската група има варицела, та сега чакам - дано ни подмине  Praynig

Иначе, нищо ново - работа, робота и пак работа......искам отпуск  Mr. Green

Роси  Hug

Пипиоле - и за я помня тази сладурска снимка на Ронката.

# 566
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Ееее, Галче, изока, най-накрая. Laughing Къде изчезна и ти? Чакаме те. Hug
РоскаHug
Марис, същото. Laughing Heart Eyes
Утре ще ходя на лекар, ще съм добре, къде ще вървя. Laughing
Леле, колко народ е болен,  ooooh! вирусът е бъррр, нали от него и после втория минах на пневмония, без т. Вчера една приятелка ми звъни, с малката беболина на 7 месеца в болница, и тя с пневмония. ooooh!
ПАЗЕТЕ СЕ!!!
Ех, днес как пак ми крещяха на работата,  ooooh! че и нагрубяват и лъжат - оная ми каза. Забелязала съм, че като не знаят с какво още да те обидят /без да си виновен, уточнявам/ и искат името ти, сякаш ще им помогне да овладят собствените си нерви. Уфф, що жлъч избълва тази жена, бъррр. Хем съм свикнала, хем ми е "свинско" цял следобед. Wink
Анджи, зрдааасти. Heart Eyes Дано ви подмине.
Поли, как ме върна назад. Grinning И аз я помня тази снимка, виж ти чудна работа. newsm78 Малък сладък бебешор. Мда. Grinning

# 567
  • Мнения: 358
Здравейте ! И ние сме добре , дечицата на училище, сега едно греяно винце си спретнах и така...
Ния, разбирам те добре, уви..
Наздраве и оздравявайте!

# 568
  • Мнения: 919
Ха добра вечер,

Наздраве Svetlili и аз съм на винце, не е греяно, ама е винце  Laughing
N i y a искам да се похвалиш, че си много здрава, а в работата - забравяй кой какво ти е казал след като напуснеш работното място, това е единственото спасение  Heart Eyes

Целувки за всички

# 569
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Еееей за винце сте се разговорили....мммм и аз, и аз пиинах едно гоооляяямо чашле на вечерка. Mr. Green Наздраве и от мен! Drunk
То не е време за вечеря, но да Ви покажа, когато се опитвам да вляза в депресия как започвам да готвя....мъж ми казва, че тогава съм вълшебница hahaha Joy

http://ssunny.snimka.bg/cooking/kak-se-lekuva-depresiya.568166.22289575.big

Общи условия

Активация на акаунт