Прах за пране и омекотители / тема 2

  • 113 186
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 413
То по-лошо от Бонукс няма. Само натриев сулфат е.
Все съм си мислила,че Бинго е много "проста" марка.И какво,на нивото на Тайд ли е? Ето защо хората искат вашите съвети,винаги научаваш нещо ново  Peace  bouquet

# 31
  • Мнения: 229
Здравейте! Записвам се да следя темата  Simple Smile

# 32
  • в белята
  • Мнения: 536
Благодаря за отговора. Hug Hug Hug
А какво ще кажете за омекотителя и за Тео бебе течен  и той ли също не е еко?
П.С. аз сега пера с Персил сенситив просто ми харесаха как миришат дрехите на бебето на една приятелка и затова попитах.Те първа навлизам в еко вълната.

# 33
  • Мнения: 5 207
Течните по принцип не съдържат фосфати, ако това питаш.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2
Все съм си мислила,че Бинго е много "проста" марка.И какво,на нивото на Тайд ли е? Ето защо хората искат вашите съвети,винаги научаваш нещо ново  Peace  bouquet
Тайд е на нивото на Бинго-то.

# 35
  • Мнения: 762
Ариел-гел.
За цветното съм в търсене,но за сега пера всичко цветно с препарат за черни дрехи.
Та,ви следя... Wink

# 36
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
   Какъв прах за бяло пране бихте ми препоръчали, за  прането на белите кимоната на синовете ми.Знам за Скип за бяло,но нещо не мога да го намеря.Освен това , дали накъде около Женския пазар (за София става въпрос), има магазин за немски препарати?

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 11:44 от Munti

# 37
  • Мнения: 15 379
Знам за Скип за бяло,но нещо не мога да го намеря.

Вземи Омо Supreme 12 (другото име на Скип). Има го в някои големи вериги.
Много е хубав за бяло. Гес може да го потвърди.


Скип таблети (френски) има във Фантастико. Скип - таблети и прах, в голяма картонена кутия има в магазини 345.

# 38
  • София
  • Мнения: 570
От Тайд за бяло съм много доволна. Но и аз съм супер учудена, че е на нивото на Бинго. Имам за още 1-2 пранета и май ще взема да пробвам ОМО-то.

# 39
  • Мнения: 5 207
Учудвате се, защото Тайд е по-скъп. P&G поддържат по-високи цени открай време. Представете си колко евтин трябва да е бонукса.  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 957
Испански Скип в големи картонени кутии има в магазини "Калея". Вчера ги видях.

# 41
  • Мнения: 750
Аз пера на ръка с домашен сапун Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 6 958
Аз пера на ръка с домашен сапун Laughing

  Crazy Откъде толкова време и нерви?

# 43
  • Мнения: 3 413
Учудвате се, защото Тайд е по-скъп. P&G поддържат по-високи цени открай време. Представете си колко евтин трябва да е бонукса.  Sick
А между Тема,Савекс и Бинго кой е най-добрия ?

# 44
  • Мнения: 71
Учудвате се, защото Тайд е по-скъп. P&G поддържат по-високи цени открай време. Представете си колко евтин трябва да е бонукса.  Sick
А между Тема,Савекс и Бинго кой е най-добрия ?
Тема и Савекс са прахове на Фикосота, като Савекс е по-ниския клас. Следователно избора се свежда между Тема и Бинго, поне според мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт