Отговори
# 720
  • Мнения: 116
Гита, аз ще ти пожелая много да ви е здрава момата, много шестици да носи, много късмет да има и усмивката да не слиза от лицето и  Heart Eyes Хууубаво да я нацелуваш  Hug Весел празник!  За теб   bouquet
------------
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out много болни  #Crazy ужас ...
Бързо оздравявайте!
Сега малко студа стегна, дано ги "оправи" тези вируси  Praynig

# 721
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНТИ! ПОЖЕЛАВАМ Й ДЕТСКО-ТИЙНЕДЖЪРСКИТЕ Й ГОДИНИ ДА СА ИЗПЪЛНЕНИ С ХУБАВИ ЕМОЦИИ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ  Heart Eyes
Гита, хубав празник   bouquet

Честит имен ден на Ани на маалка патерица! Марти, да ви е жива и здрава, умна и обичлива  Hug


Болните, искам довечера като надникна в темата, всички вие да сте писали, че вече сте по-добре  babydust7

# 722
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден, Констанца! Желая ти много здраве, успехи в училище и прекрасни приятели! Гита, весел празник на цялото семейство!

# 723
  • Мнения: 79
Валеске, поздравления за желанието, усилията и най-вече любовта, която си вложила! Чудни, сладки подаръчета... Hug

Аз само едни бонбони завъртях тези дни и...това си е... Flushed
Другата седмица ще сладкотворя... Party

ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!

Танти, честит рожден ден, мило момиченце! Любопитствай, усмихвай се много, откривай и споделяй с мама, тате и сестриче своите вълшебства! Hug

Ани, слънчице...Честит имен ден! Heart Eyes Бъди здрава, умна, весела и красива - за радост и гордост на всички, които те обичат. Hug

# 724
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мммм, Рафаело Crazy

# 725
  • Мнения: 116
...  Whistling
Мариетка, правя си меденки по твоята рецепта  Heart Eyes Сега ще си рисувам половината доза която остана  Crossing Arms Мноооооого са вкусни!  Laughing Благодаря ти за рецептата, която сама си "откраднах"   bouquet Mr. Green После, ако и на вид ги докарам, ще се похваля със снимка Hug
По-късно мятам и къщичката /по същата рецепта  Mr. Green/   bouquet

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 09:35 от Lion's cub

# 726
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНТИ  bouquetГИТА,ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА  bouquet

Аз май съм по-добре.То вече ме е страх да се похваля.От 1 м все сме болни TiredАлекс и той не хърка вече,Ивон обаче ще пие Зината 10 дни-едното уше си е запушено,но поне секрета е избистрен,че беше започнал да загноясва.

Вале,то май и аз само  айряна минах,той организма си го искаше.Изпих бая количество.Кърмата обаче намаля TiredДнес ще ядем на 1,5-2 ч,дано до 1-2 дни се регулира Praynig

Кърли,може ли такова нещо,бре мило Heart EyesТук има и бременни и кърмачки (по-бетер от бременните),ако обичаш една доза на сам да пратиш.Адреса на ЛС ще пратя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 3 924
Честит рожден ден на Танти!
Да е жива, здрава и много щастлива!


Момичета, благодаря ви отново за пожеланията   bouquet.

Валеске, прекрасни кутийки Peace.
Кърли, много добре изглеждат бонбонките Peace.
Лъвичке, и аз ще правя меденките на Мариетка  Laughing.

На всички болни дечица и майки им пожелавам бързо да оздравяват и утре всички да се похвалят, че са преборили болестите Praynig.

# 728
  • Мнения: 389
Честит рожден ден на Танти!
Мерси,момичета . Hug
и аз и аз правих  меденките на Мари ета,страхотни са.!!! благодаря за хубавата рецепта  bouquet
хей майките не се давайте на болестите/ не, че и аз не съм със запушен нос/  всички болести #2gunfire

# 729
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехеее, момичета, благодаря ви, засрамихте ме Blush! По тази с глюкозата, нали, същият вкус както от детството Peace.
И аз досега се врътках с елементите за къщичката. Готови са вече, но ще сглобявам като разкарам в понеделник дребният терорист на градина Crossing Arms. Ей сега пак отмъкна нещо и накрая ще ми стане къщата я без покрив, я без стена Twisted Evil.
А за меденките - още една доза ще има, то се знае, тази стигна само за къщичката...
Довечера подхващам ванилените кравайчета, утре звездичките, че и кокоски ме чакат, и трюфели, и една торта за тате, че другия петък е юбиляр...изобщо сега ако не ми изгори фурната - друг път няма да е Whistling...

# 730
  • Мнения: 116
Ехеее, момичета, благодаря ви, засрамихте ме Blush! По тази с глюкозата, нали, същият вкус както от детството Peace.
И аз досега се врътках с елементите за къщичката. Готови са вече, но ще сглобявам като разкарам в понеделник дребният терорист на градина Crossing Arms. Ей сега пак отмъкна нещо и накрая ще ми стане къщата я без покрив, я без стена Twisted Evil.
А за меденките - още една доза ще има, то се знае, тази стигна само за къщичката...
Довечера подхващам ванилените кравайчета, утре звездичките, че и кокоски ме чакат, и трюфели, и една торта за тате, че другия петък е юбиляр...изобщо сега ако не ми изгори фурната - друг път няма да е Whistling...
А нееее, аз правя другите  Mr. Green Нямам глюкоза ... или поне нямам течна. Имам на прах, която незнам дали може да ползвам и ако да, как?! Отделно малкия не ме оставя да украся.   chef От сутринта се опитвам Twisted Evil ... и накрая като грабна една лъжица, че като си го хапна тоя крем, че само на украси ще ми стане  #Cussing out  Joy Joy
въпрос: Глицерина от аптеката, който се ползва в козметиката, същия ли е като този който се ползва в сладкарството?  Embarassed А снимка на сладкарския да имате?   Blush

# 731
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лъвичке, същият е, сладкарски няма.
А глюкоза има във всеки по-голям магазин, на щанда за диетични храни, в бурканчета като конфитюр.
Ааааа, негърчетата са просто безбожно вкусни, мням Crazy, право е детето да действа с лъжицата Laughing.

# 732
  • Мнения: 660
честит рожден ден на Танти,да е здрава,весела и много усмихната...
честит имен ден на патеричка на Аничка,името и да и носи само положителна енергия,щастие и здраве.
Гледам много болни има пак,да оздравявате бързо всички,(Ади пий чай от джоджен,успокоява корема и подтиска гаденето)тази есен-зима вирусите ме съсипаха и мен.Постоянно съм болна,тъкмо закрепя положението за 2 дни и пак наново някой вирус,уж се храня здравословно и примемам много сезонни  плодове и зеленчуци Tired
Елис,надявам се да си по-добре вече и повече да не се разболяваш Peace
При нас малкия е добре засега,да чукна на дърво,ходи на градина,яде много кивита,орехи,мед,нар,ябълки и изглежда така укрепваме организма и издържа геройски.
Купихме и ние подаръците от мен и баща му,понеже много мечтаеше за интерактивно бебе,макар,че се опитах да го разубедя,че е за момичета,му го купих,и му го дадох него предварително,сега го обгрижва достойно ,а то му говори ха ха:lol:
Мислих да взема и интерактивния Мики Маус,който разказва приказки и пее,но се отказах и взех това .За градината ще му вземем 100 аксесоара коли и други,една дълга кутия,има ги в Карфура,от баба му и братовчедка му в Плд също ще получи подаръци,абе изобщо тази Коледа за него е благодатна. Joy
Лу оправихте ли стъклото,че утре май снега идва Simple Smile,днес ми се види слънчево и не много студено,ама то отвътре и под климатика,нямам реална представа Joy
Лек Ден на всички и бързо оздравяване Hug

# 733
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАНТИ! МИЛО КРАСИВО ДЕТЕ, БЪДИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА И НЕКА СЛЪНЦЕТО СТРУИ ОТ ОЧИТЕ ТИ И СГРЯВА СЪРЦАТА НА ТВОИТЕ БЛИЗКИ!

Лу оправихте ли стъклото,че утре май снега идва Simple Smile

Тц. Twisted Evil Сутринта имало опашка при стъкларите от пострадали от снощната буря. Та стъклото ще е готово чак в късните следобедни часове. ooooh! Направо ми иде да размисля по въпроса за PVC-дограмата. Аз съм й върл противник, защото е изкуственяк. Фен съм на дървото, понеже е естествен материал. Ама другото пък е по-здраво. Уфффф. Twisted Evil  Crossing Arms

# 734
  • Мнения: 116
 bowuu
Заповядайте!
Мноооооого са вкусни /преди украсата де Simple Smile/

Общи условия

Активация на акаунт