От кой вид вътрешни щори сте доволни? Мнения за т.нар. щори плисе.

  • 52 896
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте, след дълго чудене, избиране, сверяване на цени и т.н. в крайна сметка поръчах щори Роло Елегант от "Ролпласт". Струват ми 240 лв. с монтажа и взимането на размерите. Плисе дует, което най-много ми хареса, щеше да излезе 440 - 470 лв. в зависимост от фирмата. Ако можех, да си го позволя, щях да си купя такива, но и Роло не стоят зле.
Най-бързо изпълняват поръчка от "Камакс" - 5 дни - поне така твърдят при изготвянето на офертата. Там с подобен плат Роло Елегант щяха да ми струват 290 лв.
"Унитех.бг" - седмица след поръчката щорите трябва да са готови. Размери взимат на следващия или по-следващия ден отказах се от тях, защото чакаха нови механизми за Роло щорите и мен това ме притесни.
"Ролпласт" взимат размери 3 - 4 дни след поръчката, монтират - още седмица по-късно. Влизат в апартамента с калцуни и не цапат. Супер!
Като цени "Ролпласт" и "Унитех.бг" - 1 лев разлика.
Всички искат 50% плащане при взимане на размерите и 50% - при монтажа.
Хубав ден на всички!

# 46
  • Мнения: 259
И на мен плисето ми харесват най-много. Убедена съм,че няма да се цапат и омазняват чак толкова . Всмисъл все ще трябва да се почистват,но предполагам има начин. Мисля да направя запитване до фирмата. Много са красиви и удобни иначе

. Всичко е прибрано до стъклопакета, няма висящи шнурчета и тем подобни.

http://media.snimka.bg/8771/023796735.jpg?r=0

# 47
  • Мнения: 19 525
Аз имам щори плисе на Гершман. Плюсове - красиви, вече четвърта година НЕ са се зацапали, ако се замърсят трябва да ги викам от Гершман за чистене, защото не запомних как точно се свалят - моите са ден и нощ. Минуси - почти веднага след монтажа се откачи едната щора в долния край, защото се счупи малкото пиронче, което беше забито в прозореца да я държи. Друг минус МНОГО скъпи!!! За един малък прозорец, но пък много сложен като модел /ново строителство или по-скоро архитектско безумие/ около 360 лв ми излезе щората. Друг плюс на тези щори е, че май са единствените, които пасват и на идиотски нестандартни прозорци. Но наистина не задържат мръсотия, а и да красиви според мен.

# 48
  • Мнения: 259
Това ,което съм показала, ми струва 130 лв. На Камакс- там като че ли излизат най-евтини.

# 49
  • Мнения: 19 525
И аз имам щори от Камакс в едната стая, но са алуминиеви. Между другото съм доволна от Камакс и мисля да си подменя щорите в кухнята с техни - хоризонтални лакиран фладер, доста са красиви поне на снимка. Гершман вече са безумно скъпи, но когато търсех плисе само те имаха ден и нощ, някакъв испански плат и така ме изръсиха. Та се местя към Камакс де...

# 50
  • Мнения: 259
В спалнята имаме вертикални на Камакс. Също съм доволна. Тук доста неудовлетворение изразиха от тях, но аз нямам проблеми. Верно ,че сменяхме няколко от пластмасовите части,в които влизат шнурчетата, но имаме котарак и той ги дърпа.

# 51
  • Мнения: 68
Здравейте. Аз съм много доволна от щорите на Камакс, също така и от отношението и вниманието на екипа. Смятам , че съотношението между цена е качество е много добро.

# 52
  • Мнения: 1 014
Търся отзиви за един вид щори, които не знам точно как се казват - вертикални щори са, но отпред на всяка щоричка е закрепено перде. За първи път виждам такова "2 в 1" и много ми хареса идеята. Идват скъпички, но пък ползваш удобството на щората и уюта на пердето. Доколкото разбрах не се перат, били антистатични. Това малко ме притеснява. Дано някой се включи с мнение.

# 53
  • Мнения: 19 525
Търся отзиви за един вид щори, които не знам точно как се казват - вертикални щори са, но отпред на всяка щоричка е закрепено перде. За първи път виждам такова "2 в 1" и много ми хареса идеята. Идват скъпички, но пък ползваш удобството на щората и уюта на пердето. Доколкото разбрах не се перат, били антистатични. Това малко ме притеснява. Дано някой се включи с мнение.
Такива не съм виждала - може ли снимки?

# 54
  • Мнения: 1 014
Ами аз ги гледах в магазин, а понеже не знам дори как се казват, не мога да издиря снимка в нета...

# 55
# 56
  • Мнения: 1 014
Да, точно за тях става въпрос. Вече ги поръчах и чакам монтаж. Дано да излезнат здрави като механизми. Иначе в магазина ми казаха, че не се перат, били обработени и не задържали прах.

# 57
  • Мнения: 1 562
След двумесечно бродене и събиране на оферти си сложих навсякъде най-обикновени алуминиеви хоризонтални щори.

И аз така. Не съжалявам. Като искам затъмнение, врътвам ги, като искам да ми е светло, но да не ме виждат отвън, завъртам ги с подходящия наклон... Изобщо - най-удобните щори. И почистването не е толкова страшно, забърсвам ги в затворено положение. За по-нататък като се замърсят много, ще ги сваля и под душа. Цветове - каквито ти душа иска. Цени - смешни. Добре, че не се хвърлих на Гершман, защото много им се бях навила, но цената ме спря.
Никакъв душ, сваляш и право в съдомиялната  Peaceизлизат чисто нови. Направо се родих аз така.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 1 865
Ехее,наистина ли! Grinning А как точно ги поставяш?

# 59
  • Мнения: 467
Никакъв душ, сваляш и право в съдомиялната  Peaceизлизат чисто нови. Направо се родих аз така.

Ау моля те кажи наистина как ги поставяши на колко градуса и време ги переш/ миеш де  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт