Хелоуин дойде, а Юнското човече в мама расте.. тема 3

  • 17 318
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 456

Здравейте, искам да ви почерпя, днес имам малък личен празник...
Donna Ani, съжалявам за пропуска, на 01.06 ли да те добавя Simple Smile
Зверче, и аз ходих на купон... не прекарах много добре, тези цигари ми взимат здравето и само търся прозорец. За нова година- не знам, аз  и сега си пътувам по 5-6 часа, док ми каза само превантивно 3х1 но-шпа и няма проблем.
Днес съм на консултация, стискайте ми палци Simple Smile

# 61
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте мацки, аз днес съм по добре изпратих детето на градина таткото на работа и сядам да ви чета с голяма чаша мляко с малко безкофеиново кафе, хич не ми се пие как сте вие с кафето newsm78
Чин, честит празник но не ни дръж в напрежение и кажи за какво се черпим, ако искаш разбира се, Hug тебе кога те гледаха последния път не беше ли скоро, мен ме викат след 3 седмици, вече 2 но 10 седмица  преглед 12 кръв ,урина при вас как вървят нещата, момичета на колко време са ви прегледите
Много сте  готини в албумчето, и аз ще сложа снимка скоро  Wink, отивам да ви чета и после пак се включвам
Zzvercheto , снощи си говорихме с мъжа ми за нова година, мислим да отидем на Добринище там в една къща ни посрещат страхотно само домашна храна и детето ми гледат, дядото като го вземе сутрин го води на пързалки в планината супер е , това мислим спокойно ще е макар че сигурно ще сме компания, изчислихме го че аз ще съм края на 4 месец не мисля че ще има проблем с пътуването. Тук по кръчми абсурд да ходим.

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 09:10 от tzvetihc

# 62
  • Мнения: 2 456
Цветич, за сега на 2 седмици ме вика, за нататък не знам. Мин. седмица ми пуснаха кръв и урина, имам леко отклонение в урината и занижена 1 стойност на кръвта пак с някакви малки единици, но док нищо не ми каза, а аз на тези изследвания нищо не разбирам. Следващият път за ФМ м/у 11-13г.с. Бях си забравила кръвната група, пуснах и нея и излезе, че аз съм 0 +, а мъжо 0-
Днес имам нещо като втори рожден ден, празник само за моето семейство, но понеже е сложно за обяснение и всъщност днес нямам рожден ден, затова не споменах какво точно... Simple Smile

# 63
  • Мнения: 49
.

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 13:09 от macinda

# 64
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен,
Не съм се включвала 2-3 дни и хоп...нова тема. Браво, добре сте се справили Grinning
Може ли да помоля и за парола за албума, за което предварително благодаря.
Хубав ден и леко бременеене на всички!

# 65
  • софия
  • Мнения: 1 305
Чин ясно, весел празник на теб и цялото ти семейство, разглеждахме албума вчера с мъжа ми и той каза че те е видял в мола на цариградско шосе вчера newsm78, беше много сигурен, но каза че си била висока  и тук ме загуби нали не си била ти че спорехме, може да си имаш висока двойничка Wink. На мен ми се иска да отида да видя бебето по скоро нема да издържа още 2 седмици, а и нали бях болна се притеснявам как ли е Sad
Аз съм се отворила да ям мандарини само това хапвам много са ми вкусни, вие хапвате ли, за чайовете пия мента и тя ли е вредна
macinda , супер имаме си много близнаци в темата Simple Smile.

# 66
  • Мнения: 2 456
Цвети, всички плодове са ми адски вкусни на мен, но от бананите понякога ми става лошо. Не съм ходила в Карфур вчера, висока двойничка си имам Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3
Здравейте,престраших се да се регистрирам и да се включа при вас,досега ви четох тайно Blush
Моят термин е 14.06.2011г. първо детенце А чаят мента не е вреден в малки количества,иначе и той като лайката е маточен стимулант.

# 68
  • Мнения: 13
Здравей,
Добре дошла, радвам се, че има още един представител на нашата дата Grinning
Моят термин също е 14.06.2011, засега Simple Smile
И не се притеснявай, аз също основно чета темата и от време на време се включвам.

# 69
  • София
  • Мнения: 169
здравейте момичета  Hug
на мен нещо днес не ми е добре, не мога да определя от какво, малко ми се гадни, малко ми е замаяно, некомфортно като цяло...добре че ви имам вас, че да се оплача  Laughing  няма на кой друг тук (нали не съм казала на работа)
chin, за излизанията и на мен точно от цигарения ми става гадно, най-вече защото знам че е вредно за бебчо...
И аз мисля да пътувам нанякъде за НГ, не ми се стои в София. Утре ще говоря с АГ-то, ама нека първо чуем сърчицето  Praynig много ми е притеснено, въпреки че мисля позитивно  Praynig
На мен никакви изследвания за сега не са ми пускали, ще видим утре какво ще каже докторката. Аз дори кръвната група не си знам...

# 70
  • Мнения: 2 456

На мен никакви изследвания за сега не са ми пускали, ще видим утре какво ще каже докторката. Аз дори кръвната група не си знам...

има време да ти пуснат, кръвната група- искай направление и като ти взимат кръв за кръвната картина, ще ти вземат и за кръвната група.

# 71
  • Мнения: 4 070
Чин, стискам ти палци, но от мен да знаеш,че всичко ще е ок...даже оки-доки Wink
А за цигарите- така беше при мен първите три-четири месеца, после ми помина и можех почти спокойно да ходя в заведения, където се пуши, но отначало така ми се гадеше от тях...е имах късмет че забременях началото на юни и точно тия месеци в които ми се гадеше имаше външни заведения Wink Wink .....и естествени витамини- като плодове и зеленчуци, сега това е малко кофти при вас, че няма тия екстри, от др. страна ще родите в не толкова топло време и няма да изкарате последния(най- тежкия месец) в гадна жега, а за менен не се знае Wink Wink

# 72
  • Мнения: 100
Здравейте сладурки как сте днес, е поне ни обещават слънчево време тази седмица, че мен като е облачно и дъждовно допълнително ме натоварва.

Честито още веднъж на Еva 82, пръстена е просто великолепен.

Chin поздравления и на теб за празника, жива и здрава бъди и успешен и орекрасен финал на начинанието.

Добре дошли на новодошлите, гледам агитката за 14.06. се увеличава (всъщност аз сега друго се сетих, че най-вероятно ще ми се наложи да избирам дата за раждането живот и здраве, а ми е крайно неприятно такова предопределяне на съдбата "рожденната дата"), но ...... какво да се прави.

Donna Ani май ти питаше за възстановяването след секцио, та да ти кажа при мен как беше, аз май по-трудно се възстанових психически отколкото физически след това, всъщност на 3-4 ден вече почти нищо не усещах само при определени движения леко ме приболяваше и така след седмица като се прибрах вкъщи всичко си беше наред, но ме тресна една лудост, ама това е друга тема.

Четох, четох май не успях да се включа за всичко, но така е като по 3-4 дни само чета, после забравям.

Айде много, много прекрасен и усмихнат ден от мен!  Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 10:44 от misi

# 73
  • Мнения: 4 370
Сериозно ли айранът със сол не вдига кръвното. И аз за това го употребявам често. И на мен сега ми помага срещу гаденето. А ако се пие с хималайска сол, мисля че няма да имаме проблеми с дебелеенето. Аз и предишната бременност доста употребявах сол, тогава не бях и чувала за хималайската и после нямах много килца отгоре.

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте всички, надява се да сте добре - аз да се похваля 2 дена ям каквото и колкото си поискам - чудо на чудесата Simple Smile, от толкова време не бях се чуствала сита и да не ми е гадно, но .... всичко хубаво има край.Явно явлението е било съботно-неделно само, от днес пак ми се гади .... но поне 2 дена беше супер Simple Smile Успешен и лек ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт