Хелоуин дойде, а Юнското човече в мама расте.. тема 3

  • 17 317
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 370
м-и, в транс съм - и ми се спи и ми се гади, някакво такова никакво положение.

Вещичке, аз от пакетчетата почувствах разликата, от истинския корен, сигурно ще е още по добре. Аз сега ще си ги изпия, все пак без да съм го молила проучил какво би ми помогнало. Пък се надявам като мина 12г.с. вече да не съм в това състояние. Сега обеща бонбони да ми намери, поне ми се струват по лесни за употреба!  Laughing

# 706
  • Мнения: 71
Момичета...аз съм с контракции...Направо ми се къса сърцето.Док каза да почвам но-шпа 3 x 2 и дано утихнат.Стискайте палци,че ми е малко раничко още,викам поне още 30сед да задържим Simple Smile

# 707
  • Мнения: 4 420
veshtitzata бързо оправяне ти пожелавам. Чувала съм че за контракции се дава Магнезий, но да не те подведа нещо. Дано с нош-па се оправиш. Повече почивка и никакво натоварване.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 141
veshtitzata бързо възстановяване и от мен   bouquet
А момичета днес сутринта като се събудих видях,че ми е излезнал херпес мислите ли че може да го мажа с някакво мазило против херпеси,например фенивир или ...това може да навреди на бебока ?  Thinking

# 709
  • Мнения: 2 456
Здравейте, тъкмо се бях притеснила, да не би да сте изписали темата и да не мога да ви пусна новата, защото тя е на лаптопа ми, а мъжът ми го е взел днес.  Simple Smile
Идвам с шестица от изпита, но съм толкова изморена и тези задръствания ме побъркаха.
Не знам коя от вас се притесняваше за пътуването. Аз откакто съм бременна съм в сесия и пътувам всяка седмица по около 200км до В.Търново и обратно... док ми каза просто да пия в тези дни но-шпа 3х1
Вещичке, бързо да се оправяш, освен но-шпа, друго изписа ли ти, например желязо, на ехограф ли видяхте контракциите?
РаО, аз не бих рискувала, може би само с паста за зъби бих го третирала.
Пеперудке, радвам се, че си по-добре вече и се надявам да не ядеш само мляко и сухари.  Hug
Дидолинка, в натуралния му вид се мажа, 2 дни и съм финито, обаче... почна още повече да ми изсъхва кожата от него, та чак да ме сърби, затова мисля да го смеся с бебешко олио.

# 710
  • Мнения: 1
браво чин,поздравления и все така да ги взимаш Hug

# 711
  • Мнения: 9
Знаете ли кой капки за нос може да ползваме Rolling Eyes Джипито ми каза с океанска вода Куикс, но облекчават за 15-20 мин.  Close

# 712
  • Мнения: 235
Здравейте, момичета, дълго време не можах да пиша, не съм и  чела, за което съжалявам много.
Аз съм с кървене вече няколко дни, бях на доктор, каза, че кървя от шийката, което не било добре, изписа ми лекарства... Бебето е добре, има сърдечен ритъм, но се развива с 10 дни назад... не знам. Не съм притеснена, казвам си, че каквото трябва ще стане, но да ви кажа не съм и особено щастлива. Каза ми да почивам и да не вдигам много детето, а това няма как да стане... той е на година и 7 месеца, още е бебе, иска да се гушка, как да не го вдигам. И да не съм чистила... паркета ми е почти бял, минавам с прахосмукачка и парцал през 2 дни, постоянно подреждам разпиляни из цялата къща играчки, трябва да готвя на Теодор, не мога да му мажа филии само! Абе не знам, каквото има да става - да става.
Съжалявам за негативния пост   Sad

# 713
  • Мнения: 1 080
adi_i_bebe аз  лежах 20 дни с кървене, ако си искаш  бебето е хубаво да слушаш доктора. Моят мъж се прибира в къщи само да яде и спи цял ден работи, но готви, чисти и пере. Верно че нямаме дете, но помоли някоя мама да помага. То да става каквото ще , но ти трябва да дадеш всичко от себе си

# 714
  • Мнения: 1
ади и бебе много се натъжих и се надявам всичко да е наред и да си гушкаш бебенцето юни месец Praynig стискам палци newsm51

# 715
  • Мнения: 141
adi_i_bebe пращам ти цялата си позитивна енергия и дано всичко се оправи много скоро  Hug

# 716
  • Мнения: 71
adi_i_bebe съжалявам,миличка.Но ако има кой да ти помага,по-добре не се свени и си поискай помощ.И аз съм на принципа каквото има да става-ще стане,но преди това ще дам всичко от себе си.Дай Боже всичко да се оправи.

chin случвало ми се е и преди Simple Smile до болницата ще стигам в краен случай.Иначе съм само на но-шпа. Поздравления за изпита   bouquet

Момичета,благодаря ви   bouquet  Отмина и дано не се повтаря,че е доста неприятно.И не само физически,но и психически.

# 717
  • софия
  • Мнения: 1 305
Добър вечер.
adi_i_bebe ,съжалявам наистина сега е важно някой да ти помогне за малкия, знам че е лесно от страни,н о ти стискам палци да намерите най добрия вариант.
Вещи да се оправяш, какво е усещането за контракции, ох дано се стабилизираш  Praynig
Чин, ти си нашата гордост честита шестица.
dimar_t гъбичките не са шега работа и аз май имам защото имам течение, а такова нещо никога не съм имала, иначе много се радвам че бебето е добре.
lbaltova , дано не е гадния вирус дето го има почвай бабините рецепти, но не и краката в топла вода, Тантум верде пръскай, смучи и Стеримар в носа, както и тампони с ракия, последното е гадно но поне дишаш.
Пеперудке радвам се че си по добре, само така
Момичета аз вече взех да се успокоявам че напреднахме почти в 3 месец, а то какво става моля се да не се случват повече гадни неща и всички бебенца да са се настанили удобно в коремчетата поне за още  6-7 месеца.  
Хубав уикенд ви желая.

# 718
  • Мнения: 4 370
Adi, хубаво е че си загрижена за Теди, то няма как детето си иска своето. Чистенето може да поизостане. Мъжа ти ако може да се включва вечер по активно в грижите за детето, а ти да почиваш. Има ли баби покрай  теб да те отменят за малко? Стискам палци за едно здраво бебче на финала.

Вещичке, много рано тези контракции. Стискам палци и при теб да се успокоят нещата.  Peace

Чин, на теб честито за взетия изпит.

# 719
  • Мнения: 175
Честито на виделите сърчице  Hug
Пеперудке радвам се че си по добре  дано скоро те изпишат и всичко вече е наред без повръщане  Hug
Чин чесито за изпита   Hug все така да си ги взимаш
Ади и бебе дано нещата при теб се оправят  Hug Praynig моля те послушай доки  опитвай се да не чистиш и да не вдигаш малкия  Confused
Вещи дано и ти се оправяш бързо мила  Hug пии нещо да спират тея  гадни контракции

Общи условия

Активация на акаунт