Конкурс по декупаж за месец ноември - Развихри фантазията си

  • 8 828
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 128
Честито на победителките!!! Все така да работите и да ни радвате с произведенията си! Wine Glass

Дъфи - не знам как си обесила джуката, но Слава Богу, че използваните от теб техники са дали изчистен краен резултат- това беше комплимент - дано си ме разбрала правилно! Твоята творба ми е безспорен фаворит!!! Ако няма къде да разположиш тая красота - дай я насам!!! Laughing

# 136
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
Хайде момичета, чакам адресите ви!!!
Ка Ми , дремеща , Вивиан
Дуфи твоето пано е сред фаворитите ми и добре че smile3555 се светнах навреме  адреса ти го имам, както и на Елина.Ама много се забавлявах с вас двете  Hug Ако нямате видимост съборете това което ви пречи  Joy Само едно ми е неспокойно оказва се че с profil3 сме почитатели на това пано   Thinking От сега заявявам: Няма да мине без гастрол и във Варна!!! Grinning

# 137
  • Мнения: 0
profil3 ,божке, как да се сърдя, аз съм благодарна за всяка една дума казана в адреса на  нещата които правя, то не може човек сам да вижда всичко, и когато някой ти посочи то и работа става по-добре, а това че си направила труда и да  напишеш нещо за това пано, за мен направо е чест, ти си много добра в това което правиш и си имаш око, направо съм ти длъжница, обаче пано не давам, то си е мое.Отначало не исках с него да участвам, предполагах че Елинка ще познае на кого е, обаче нямаше как да не го направя, сега то си има и номинация, и "цената" му порасна в пъти  Mr. Green 
orhidee , и като  сега сме тринки желаещи това пано, след като изчопля салфатеки си ще го обявя на търг. Mr. Green
Миличките  ми, нали разбира че се шегувам, аз не съм лоша, просто искам и да се забавляваме.  bouquet

# 138
  • Мнения: 165
Искам да попитам тъй като от извесно време се мъча и все не успявам.
Мъча се да си сложа третото медалче от конкурса с второто място и не успявам. Копирам кодовете за поставяне във форум, но за третото ми идват много символите. Копирам от размазаните т. е. от тези смалените, но не става и не става. Сигурно съм голям тапунгер  Embarassed но защо за другите два става, а за третия не? А виждам, че тези които имат по три медалчета са си ги сложили без да имат този проблем. Вижте как изглежда при опитите ми за поставяне.

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 13:06 от Rakovina

# 139
  • София
  • Мнения: 42
Искам да попитам тъй като от извесно време се мъча и все не успявам.
Мъча се да си сложа третото медалче от конкурса с второто място и не успявам. Копирам кодовете за поставяне във форум, но за третото ми идват много символите. Копирам от размазаните т. е. от тези смалените, но не става и не става. Сигурно съм голям тапунгер  Embarassed но защо за другите два става, а за третия не? А виждам, че тези които имат по три медалчета са си ги сложили без да имат този проблем. Вижте как изглежда при опитите ми за поставяне.

Защото си ги сложила с линк към оригиналите и не ти се събира кода Максимум 350 символа ...

  копирай си това в подписа-махни звездичките
[IMG*]http://storage3.album.bg/a43/медали_png_31931_25403938.png[/img*] [IMG*]http://storage3.album.bg/a43/медали_png_31931_25403938.png[/img*] [IMG*]https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png[/img*]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 и ще получиш това:
 

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 13:49 от KaMu

# 140
  • Мнения: 165
Ками, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet

# 141
  • Мнения: 0
  Честито на победителките
 
Моите фаворитки,бяха-Дремеща, ,Вивиан ,Здравкова-точно заради фантазията да изберат предмет не чак толкова използван.
Елинна-твоята кутия веднага ми грабна очите,но причината поради която не гласувах я писах вече по-горе.
Геновева -благодаря за вниманието,няма място за отчайване,аз поне не съм.До следващия конкурс.

Общи условия

Активация на акаунт