Юлски деца-Тема 39

  • 26 302
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Добро утро,

Ние пак сме с бронхиолит, но този път попаднахме на лекар ... и сме значително по-добре без да се налага болница.
Но вчера си беше доста драматично и супер спешно купихме инхалатор.

Явно с Тео сме били толкова изтощени, че нито аз, нито той сме усетили земетресенията.

# 61
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Рал, да се оправя детенце, че с тези диагнози ми се изправя косата.

Аз пък сега от вас разбирам, че е имало земетресение. Явно във Варна не се е усетило нищо.

Идеята за колажа е добра, ще метна и аз някоя снимка на Невун.

Маймунче, Стейси е просто прекрасна, толкова съм й се радвала на това фъстъче, страхотийка е!

Иначе днес мога да ви представя тортата за прощъпулника на Неви, ето я и нея:


# 62
  • Мнения: 32
Аз отдавна знам, че сърце нямаш, от сутринта с вкусотиите ни почваш, направо..... сега ми иде да тичам в някоя сладкарница Laughing.

# 63
  • Мнения: 232
И аз от вас разбирам за земетресението... Може би е било по-силно в северозападна Б-я...

Ама че съм смотана тези дни забравих да се похваля, че Изабел проходи най-после. Още няма да правим прощъпулник че не е  много стабилна и трябва някой да стои и да я обгражда с 2 ръце от двете страни, за да се престраши, ще гледа да не падне вместо предметите, може би след някоя и друга седмица.

Марулич, уникална е тортата.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 635
За сефте разбирам,  че е имало земетресение. Thinking

Марулкова, ти вЕрно нямаш сърце, бе жена. Hug
Рал, нямат край тези болести. Бързо да се оправяте.
Ем, честито ви прохождане. Бързи и здрави крачета на Изабел.

Маймун, аз искам да обзаведа детска стая за следващите две-три години и затова си мисля за масичка със столчета. Писна ми да обзавеждам на парче. Искам поне едно нещо вкъщи да е готово от-до и да изглежда завършено.

Аз давам на сестра ми разните му там неща, но естествено тя повечето не ги иска. Дрешките прибрах за следващо дете, играчките още са в обръщение. Ползвам и двете столчета за кола (старото е до 10 кг. и Ина още влиза в него). За размяната на играчките - нямам нищо голямо и хубаво, към което някой би проявил интерес. Пък дребните чаркове всички си ги имаме. newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 451
Земетресение? Хъм, добре че сте вие, че да разбера за него. Ние пак не сме спали тази нощ. От 2:30 до 6 Малчо се разхожда из къщи и мрънкаше, пак му е зле корема, като реактивен двигател е, писна ми! Нооо, не съм и разбрала, че има земетресение.
Рали, да се оправя Ния.  Hug
Маймунче, Грация, страхотни са ви момичетата.
Марулче, бравос! Разкош пак си сътворила.
Ем, честито!

Нов колаж, чудесна идея, но аз като прикрита блондинка да питам на кого да пращаме снимки, че нещо не разбрах.
Аз старите неща или ги давам на братчедка ми, че нали роди наскоро, или пък си ги пазя. Мислех да ги продавам и още не съм се отказала, но Продавалника не работеше до скоро.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 323
Нов колаж, чудесна идея, но аз като прикрита блондинка да питам на кого да пращаме снимки, че нещо не разбрах.

Качваме ги в snimka.bg - julskimami, помниш ли паролата?   Mr. Green

Аз си продадох количката и кошарата, но защо все цитирате продавалника. Има и много други сайтове за безплатни обяви. Peace

# 67
  • Мнения: 400
Здравейте мами  Hug
Ral_p - бръзо да се оправяте, аз тъкмо се зарадвах, че няма болни  Rolling Eyes
marulka_s - невероятна торта, а това бягайте краченца изведнъж ми напомни за онази приказка pа Кума Лиса. Не знам дали се сещате - как Кума лиса бяга  и казва : "Бягайте краченца." Накрая казва и на опашката, ама тя е лоша и отговаря нещо от рода на "Дръж куче Лиса за опашката."  Joy  Joy  Joy Трябва да си я припомня как беше  Embarassed
За размяната на играчките - нямам нищо голямо и хубаво, към което някой би проявил интерес. Пък дребните чаркове всички си ги имаме. newsm78
И ние сме така. Единствените големи играчки са електрическата кола и триколката, която взехме сега  за     Коледа. Но те тъкмо влизат в употреба  Simple Smile Иначе и аз се замислям за кухня, ама като си помисля, че нямаме хич място  ooooh!
Emily_ - честито прохождане - ние откога чакаме да се похвалиш   Simple Smile

Браво на Вержи за колажа -аз след малко ще кача снимка  Simple Smile

При нас няма нищо ново. Ива днес за първи път се събуди рано - към 9.30 и сега спинка най-накрая на обяд. Като се събуди  ще обядваме и право навън  , че имаме слънчице.

Като гледах снимките със столчетата  се сетих,че гледах такива табуретки и масички в Карфур,бяха намалени и табуретките май бяха 11 лв. Но според мен Ива е още малка и изобщо не се загледах. Даже имаше едно 6-7-годишно момиченце седнало и си му беше супер височината.

А за земетресението - нищо не се е усетило,но аз съм на 1 етаж  Wink Мен малко мее страх, защото си спомням още за заметресенията в Пловдив от преди 7-8 години. Епицентърът беше само на 2 км от дома ни и много мразих не толкова друсането, колкото гадния шум, който се чуваше от земята - едно такова като падащи камъни  Sad И повечето гадости ставаха през нощта и много се стрясках  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 13:10 от Mishe333

# 68
  • София
  • Мнения: 6 198
Вержи, евала за ентусиазма! Hug
Мише, аааааа, да не съм те чула повече! Naughty На мойте най- късното им събуждане е в 8.30ч. Mr. Green
Марулич, понеже още не съм направила прощъпулник на близнаците Blush, мисля да сложа снимка на твойта торта. Wink
Рал, мила, дано бързо да оздравее Ния. Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 423
Да ви пусна нещо смешно, за който не го е гледал
Предупреждавам, не е за слаби сърца, ако имате по-големи деца около вас не им го показвайте, ако сте на работа също
http://www.internetshouldbeillegal.com/
Сега да няма сърдити  Naughty, на мен поне ми е смешно  hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 5 258
Mime-to, ама какви са тези неща  Mr. Green Получих аритмия  Joy


Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:55 от Radina

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 423
Гледах го днес 20 пъти и не вярвам на очите си  Joy Joy hahaha

# 73
  • Мнения: 7 263
Mime-to, ама какви са тези неща  Mr. Green Получих аритмия  Joy





 Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha добре че все пак се съобразих к предупреждението Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 74
  • Мнения: 400
Да ви пусна нещо смешно, за който не го е гледал
http://www.internetshouldbeillegal.com/
Сега да няма сърдити  Naughty, на мен поне ми е смешно  hahaha Joy

 Joy Ами така де - няма само жените да могат да правят shake-shake.  Имъжете са хора  Mr. Green

Намерих приказката - то било част от тази за Косе Босе  Embarassed
Ето я тук, а лафът е:"Дръж, куче, Лиса за опашката! "
http://www.chitanka.damon.ath.cx/text/3286.html

Айде, отивам да свърша малко работа, че от много интернет изперквам малко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт