Сиси срока за качване на снимки за колажа е мисля до 15.11.10г.
Денива аз си мислех, че точно с гащите памперс ще ми е по-лесно да я хвана да я обуя защото вече не мога да я сложа да легне за да й сложа памперс, та си мислех в движение да намъквам гащите, а ти сега ме разколебаваш.
Мимето то и Кати се катери върху масата ама не ми изглежда да поддава това стъкло за сега, ама ще трябва да съм по-внимателна, че знам ли какво може да измисли.
Ванаяс наистина са по-сносни цените, но с доставката как ли ще дойде.
Сиско да ти кажа за лаптопа не очаквай кой знае какъв резултат, ние на Кати сме й дали съвсем истински (стария на таткото), но и той не я кефи защото сме махнали батерията и не се включва, а тя иска да си включва екрана и да си отваря разни неща. Така като е загасен не й е интересно.
Мале, че вълнуващо ми стана! 

Качвайте по 1 снимка, като пишете името на детето и ника си. 


.