ФЕВРУАРЧЕ да пълзи се учи, но кога ли ще сполучи? (22)

  • 20 993
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 210
Добър ден   bouquet
Дари Гери, Харемче, Бобиш, бързо да се справяте с бацилите...
Звездичкеее, чакаме те да се вземеш в ръце и пак да пишеш  Heart Eyes
Сиянчеее, ти как си душа?
Харемче, ти не се сещаш за торта, а аз просто не мога да я украся:)
Ника,е сЯ си загубих съня - битото куче аджеба от умора ли страда или от болка  newsm78  Crazy
От вчера следобед Тин е без Т, Дина я пуснах на детска градина, а Миото по всичко личи, че Ша живеЙ  Sunglasses
Остава моето метално гърло и хремата да пръждосам, както и кашлиците на двете деца, ще сме бомбаа  Crazy
Ла Вида Лока , чудни кафенца   bouquet
От днес и аз съм от породата на Слънчи, няма да ям сладки храни и бяло брашно  Sad

# 61
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро Hug

Със закъснение да поздравя Танчето и Алето,пак страхотна торта браво HugДа ти е жива и здрава слънчевата усмивка  bouquet Като я гледам така ми се иска и едно момиченцеее.....  Laughing

Аааа,Харемче, за моите снимки този път е виновник Калина Laughing Аз със моята сапунерка  немоЖ напрАим таквиз снимки Laughing

Бобиш,поздравления за килцата Hug Дано Коки бързо пребори бацилите Hug

Любезна,радвам се ,че у вас положението вече е стабилно Hug

Всички болни да се оправят бързо Praynig

Чакам да се събуди дзверето и излизаме навън Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ!  Grinning
Пак много болни, и моите се опитват да се тръшнат.  Twisted Evil Бързо оздравяване на всички!  Hug
Любезна, аз бех сигурна, че ще се справиш.  Hug Щом Миото е по-добре, значи всички ще живнете.  Laughing Битото куче хем го боли всичко, хем е уморено.  Mr. Green В петък пак съм на работа и другата седмица се очертава същата.  Mr. Green Ко да прая като не мога да отказвам, иначе определено предпочитам да не работя.  Twisted Evil
Танче, а този ритуал с тортите за всяка месечинка лично ваш ли си е, или го има като обичай по вашия край? Никога не го бях срещала, а и до сега май само ти и Силвъри го правите.  Thinking
Бобиш, поздрави за свалените килца, ще ги стопиш и останалите, сигурна съм!  Peace
ponqkoga, стига го разнася това кафе, ми кажи как сте с Анетка.  Hug

Харемче, Дари, Мии, Бела  Hug Hug
 

Тази нощ, противно на очакванията ми, всеки си спа в кочинката. нито веднъж не съм ставала за биба, абе спа като заклан. Вчера бил спал общо 1 час за целия ден и беше много нервен и уморен накрая.
Е, верно че скочи в 6,30 свеж като репичка, но съм в особено настроение и чак не му се ядосах.  Laughing Сега спи де, чакам го да се събуди и да излизаме и ние.  Laughing

# 63
  • Мнения: 0
 HugПривет мами-дами с малки сладурани!
Позагубих се,но когато мога хвърлям по едно око Blush,на гости съм на мама в Сандански,и не съм се спряла за секунда,тук времето е страхотно(по над 20 градуса всеки ден),и аз гледам да използвам хубавото време за разходки с Теди Heart Eyes
За съжаление и ние бяхме в групата на болните дечица(много неприятен вирус,пихме и антибиотик),сега обаче е добре и пак започнахме с щуротиите Simple Smile
За храненето,и ние сме по 5 пъти дневно,но попарата я спрях,защото се изприщи и сега не смея да и давам докато не се приберем във Варна и говоря с педито разбира се,друг имал ли е подобен проблем? newsm78

Деси,за мазило на кръста мога да ти препоръчам NEOX gel,много е ефикасен,от опит знам.
Танче мила,е страхотна си на тортите,направо нямам думи,направо се позамислих за някои неща newsm78,да сте живи и здрави  bouquet
На всички мъничета бързо оздравяване newsm10 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Рали,страхотни снимки Heart Eyes
Връщам се да ви чета,че имам да наваксвам,  love001 за всички

# 64
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте!
Благодаря ви за зъбните съвети! Hug На болните дечица желая бързо оздравяване, много вирус много нещо, бее! И Бо се мъчи да се разсополиви. Дано се отървем.
Ех, Никич, представям си какво ти е било да оставиш момчето! Sad
Деси, как е милото, оправи ли се кръста?
Браво Бобиш, така се прави  smile3501, аз пък продължавам да качвам направо ще се гърмя скоро!
Отивам, че готвя та пушек се вдига!   food002

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Сиянчеее, ти как си душа?

Със синузит, не моЯ да гледам, като оставим това влязох отново в час.

# 66
  • Мнения: 7
И Митко от вчера точи сополи, но предвид сезона започнах да не им обръщам много внимание..

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Благодаря на всички за съветите за кръста на съквартиранта.  Hug

Далче ,  Hug и на теб,че ми писа,ама нямам време да седна на лаптопа...  ooooh!

Лепим тапети в хола, луда работа,сетихме се. Ноо...реших,че за Коледа трябва да имаме уютна стая в топли цветове и китна елхичка.  Mr. Green

Ника,и аз от правя торти,ама моите не мож се сравнява с на Танчето и Стефи. Аз я знам тази традиция от две съседски деца,родени миналата година.Всеки месец бяхме на гости да хапваме тортичка.  Animal Pig

По тоз повод,Бобиш,поздравления за свалените КГ. Аз съм ужаснооо несериозна,чак не мога да се понасям понякога.

Бързо оздравяване на сополивите дечковци.

Ставам,че ме чакат.

Хубав денн !  Hug

п.с.Благодаря за гласувалите за Диманка !  Hug

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 09:08 от Sunny Sky

# 68
# 69
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета!
МНого време ме нямаше и много ми липсвахте, но днес ми пуснаха интернета и веднага бързам да ви видя как сте, що сте...!?
Болни дечица, работещи мами, никнене на зъбки... много неща съм изпуснала, но ще се опитам да наваксам. Ние сме болни, Ивайла почти оздравя, но сега пък мен ме тръшна. Зъби още си няма, пълзи и вилнее с проходилката. Главата и е доста твърдичка, вече се убедихме след няколко сериозни джонги . Казва Тата, Баба, Дада, мама( разбира се, бях последна в листата). Има си вече и косица, ще гледам д кача някоя друга снимка, но толкова съм зажадняла за нет, че не знам от де да го почна.
Целувам ви, гушкам ви и отивам да ви чета.

# 70
  • Мнения: 40
Хелоу, лейдис!

Днес сме цял ден сами с Аля и нямам време да пиша. След малко пък отиваме на рожден ден на племенника ни- става на 3 годинки.

Ники, тази "традиция" я видях от една съученичка, която току се сетеше за някоя месечинка на малката си принцеса да прави домашна торта с надпис. Хареса ми идеята и реших, че и аз за моята бебка ще правя домашни торти.
Маги, радвам се, че писа. Hug
Деси, страхотно е, че те е обзело предколедното вълнение.  Hug И недей да скромничиш за тортите ти- винаги са чудесни.
Бела, благодаря за поздравите! Hug

Ставам да се приготвяме за "ден-ден".   ura  bigdance2 До после!

# 71
  • Мнения: 210

Със синузит, не моЯ да гледам, като оставим това влязох отново в час.
Ееее,  страхотен невървеж  Sad Оздравявай бързо:( Аз миналата година пих антибиотик по този повод  Tired
Мушмулке, добре си се завърнала  Hug
Лелеее, Пеперудке, как не се измори с този дълъг пост  Crazy
Току що ми донесоха манго, обелих го и дадох на Тински, е ще му изкочат очите  Shocked страшно му хареса, пищи за още Laughing А не мога да му дам, нали сме на прахчета за разстройството  ooooh!

# 72
  • София
  • Мнения: 110
Добър вечер!  Hug

Няма такова скитосване като моето днес!  Crazy Татко ѝ на Диди беше наказан 5 часа да я занимава. Справил се е с променлив успех.  Mr. Green Успял е някак да я нахрани, но тя се поляла с вода и се наложило да я преоблича. Е няма такъв стилист като моя мъж! Цък. Погледнете как умело е съчетал цветове и шарки, нямам думи просто.  hahaha

Вижте я въпросната Диди в акцияTwisted Evil

# 73
  • York
  • Мнения: 826
Е няма такъв стилист като моя мъж! Цък. Погледнете как умело е съчетал цветове и шарки, нямам думи просто.  hahaha

Вижте я въпросната Диди в акцияTwisted Evil

 Joy Joy Joy Joy
Общо взето каквото хванал това и сложил  hahaha И аз така правя  Mr. Green

Ние сме си добре. Днес бяхме на консулт - 200 гр и 4 см плюс  Rolling Eyes Докторката както винаги ни похвали - тя как добре се развива и аз как я гледам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пак има болни. Хайде стига де!  Hug

# 74
  • Мнения: 157
Момичета, добра вечер...

И аз днес скитосвах с децата бая, заведох ги на лекар и двамата, Ша ги бъде  fingerscrossed, единия още с марсол, другия кашля, ама сме на финала били ...
После кафенце с приятелки и колежки, после сън в паркчето и накрая вече се прибрахме...

И докато се завъртя, той деня минал...

Бобиш, браво за килата, много се гордея с теб, а Кокича да оздравява...

Любезна, чудесни новини, ай да е за последно за зимата  Hug!

Никаааа, то един ден не е страшно, но я си представи, ако трябваше вече да бачкаш всеки ден... Пф, не ми се мисли...

Танче, и аз да се обадя за тортата - чудесна е, но най-прекрасно е желанието и ентусиазма ти! Целувки на порастналото ви бижу Wink

Юхуу, мдааа, мъжът ти добре се е справил  Mr. Green, а Диди е очарователна калпазанка - решила е да сменя тапетите  hahaha...

Моя съквартирант отиде на някакво парти, че дано се върне по-навреме...Диването ей ся спа до никое време, вечерта пак ще се гоним до сряднощ  Twisted Evil Харесва ми смяната на времето, тъкмо Деа си ляга "по-рано"...

Оставям ви, че дивото ме зове  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт