Отговори
# 90
  • Мнения: 1 046
Добро утро, успешна седмица на всички пожелавам Hug

Нашето ....дали...или и ако....приключи безславно. Имахме план с Дражко да тръгнем в събота много рано да отидем до Икея - Румъния, после нощувка в Русе и разходка и в неделя по - светло да се приберем. Да, ама как беше оня лаф, кажи си плановете на Господ да ти се присмее.......Тръгнахме в събота в 6 часа, в 8 бяхме в Русе и викам си, яя едно телефонче на мама как са изкарали нощта (щото ги оставихме още вечерта за да можем да тръгнем рано, без да се притесняваме)...Грешка моя - как са децата, Коко кашля ли, Боби плака ли? - Ами не, не сме имали проблеми, само че имахме тежко изживяване през нощта....Коко като се хванал на къс пас, повръщане, разстройство......чудничко...Стигнахме все пак до Икея, ама се сещате колко спокойни сме били и набързо и хайде в родния град обратно........Коко цял ден лежал, поне не повръщал, аз за Боби се притесних да не хване нещо докато ни няма...Не, че нещо, ама с Коко лежахме в болницата точно на възрастта на Боби с такъв вирус и определено се притесних....Абе, деца.....Нищо не може да се планира...А детето си беше добре в петък, иначе изобщо не бихме го оставили......

Та така, с нашите пътешествия....Плановете са голяма работа, но действителността още по-голяма....Цял ден вчера с Драго бяхме криви, казвахме си само какви каръци сме от класа.....Ама нямаше шанс да останем просто изобщо не бихме се чувствали спокойно....Коко вече втори път ни прави номер. Първия път беше от Боровец лятото, тогава тръгнахме от там с идеят да довършим почивката още няколко дни в Кръвеник, а пък то...като каза пак корем и темп. вдигна и пак директно в дома....

Айде стига съм ви занимавала с моите кривини...

Бела изчисти ли, Боги как е настроението, Роузи малката е много усмихнато дете...

На Галентина гледам снимки във Фейса, как се приспособяват с малката в София, ама да вземеш да драснеш 2-3 реда  Naughty

# 91
  • Мнения: 391
еее Наде, много кофти, дано вече са добре децата. Успяхте ли поне да си купите нещо от Икеата?
ММЗ, ти ме разби направо, 120см са си доста, направо за волейболистка.
Рали е 111см и 16кг.
Ние в събота си направихме по женски един голям преход на Витоша, още не мога да повярвам, че Рали издържа. Повече от 3 часа катерене, на Златните малко почивка, но децата бесняха и търчаха през цялото време на поляната и след това обратно по същата пътека. На всичкото отгоре в неделята пак ходихме, но този път със значително  по-малко ходене. Сега и двете имаме мускулни трески.
Облаче, Катето е страшна мацка и как си я облякла...невероятна е. С гаджето са много сладки.
Ройзи и вашите снимки са много хубави, голяма красавица е станала Вики.
Джулка, какво стана с роклята, сигурна съм, че шивачката е успяла да измисли нещо и да я преправи. А за сватбата - всичко ще бъде супер, разгледах ви нещата в сайта, просто са прекрасни.
Айде лека и успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 09:24 от Мишленце

# 92
  • Мнения: 378
Добро утро.

Честито на всички именници днес - да са живи и здрави!

Надина - това което разказваш - ами че то винаги е така. Всички имаме такива серии и аз съм си казала - каквото става да става - не може да планираш със страха дали нещо ще стане. |Стискаш зъби - и ако стане - се прибираш -ако имаш възможност. НИе миналата година така бяхме като отидохме до РИм - спрах ги от градина да не се ерабзолят - и релузтата беше едни високи температури , едно чудо  -страшно. така че - просто си мислиш да са здрави и каквото доде.

За срещата - винаги за - но отсега казвам - петък пътувам за Истанбул - ще сме там до понеделник вечер, така че ако правите среща - предпочитам сряда (четвъртък се очаква да събирам багажа), защото в петък съм си на работа и така....

Бела - чакаме да видим чистенето и разместването..

Ние ходихме тази неделя на ранчото. Момичета - ако се чудите какво да вземете на вашите деца за подарък - отсега мога да ви дам съвет - батут от тези големите - 3.5м. с предпазната мрежа, стига разбира се да има къде да го сложите де. Ние нали купихме такъв за РД на Ива и тогава децата много скачаха , ама аз реших че щото са много и всички искаха там. искам да ви кажа - вчера все едно нямах деца. Те цял ден стояха на този батут - голямо скачане, голямо чудо. Слизаха от там само да пишкат и айде пак. Това като покупка го препоръчвам с двете ръце.

почна пак да ми прескача - оставям ви, после пак ще драсна.

джулка- хайде - искам снимки от сватбата - хайде да идва вече Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 046
Бела, снощи Инди гледа ли Инди  Party

# 94
  • София
  • Мнения: 4 578
Да се похваля аз, имаме нова детска стая. Децата са много доволни, нямаха търпение да си легнат снощи. Сега ме чака местене на дрехи и оправяне на огромните кашони с играчки.

Валерия е 109 см, 18 кг. Ние май сме от най -дребните. С Рали на Ели, де... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 439
Добро утро неустоими! Heart Eyes


Бела днес е с мускулна треска,ама много готино стана...харесва ми,доволна съм!
...Геша не спря да псува и да ругае Tired...не знам тия мъже,като чуят за разместване и за ремонт защо така кифурдясват...или само моето гадже е такова Tired...ама свърши работата де Laughing
Бела, снощи Инди гледа ли Инди  Party
Инди е гледал Инди с отворена уста през цялото време без да мръдне Joy...в интерес на истината той самият филм досега нямаше желание да го гледа,но снощи се е прехласнал по любимият си герой... обещах му,като се върне да ги гледаме всички части и да му чета субтитрите...голям фен голямо чудо bowuu
Наде,кофти за провалената ексукрзия:hug:
Зори,дай да го видя тоя батут,че в морската все батутите търсим... кви пари е и от къде се купува? Grinning Hug
Танче,честито нова детска,чакамe да показваш!
за протокола:
Инди е 117см и 23кг.

тук съм ще ви следя Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 17:04 от bella_

# 96
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет, сладурки!  Laughing
Настроението е чудесно. Изкарахме 2 хубави дни - в събота на вилата и после гости у дома, в неделя на куклен театър, танци и разходка до ... Макдоналдс.
Засега се поуспокоиха страстите. Не са му одобрили молбата и ще се връща в края на ноември. В момента обещава много неща, ще видим.

Нади, съжалявам, че не сте успели да осъществите намеренията си. По закона на Мърфи, точно така се случва.
Дилянче, повечето мъже са така!  Rolling Eyes
Зори, готина идея, ама няма къде да го паркираме. За 2 рия РД бяхме купили надуваем 1.50 м. и го търкаляхме повече от половин година в коридора - постоянно побут насам, побут натам. Сега е прибран. Може да му го сваля за зимните вечери  newsm78

Танче, честита детска! Искаме снимки!
за низита - аз го мажа с гела само в началото на ноздрите - да не му пресъхва лигавицата.  Доволна съм!

Връщам се да гледам снимки.  Laughing
Роси, Вики е истинска чаровница!  Heart Eyes
С всяка измината година дечицата ни се превръщат в малки госпожици и господа!  Grinning

За протокола - Сами е 118 см. и 19 кг. Изглежда по-едър, но в тялото е слабичък

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 10:46 от voltage13

# 97
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 682
Добри ютро!

Роси Вики е прекрасна!   bouquet

Надеее много гадо. При нас почти на 90%все нещо става, но мама се справя винаги добре и аз се чувствам спокойно!

Джулс
и к'о става с роклата?  Grinning А Катето е страшна направо!


Танче честита ви детска стая! Със здраве да я ползват и си играят в нея!   Hug

Дилянче мъжете винаги руптаят при такива ситуации...моя нЕма да ти казвам какви змии и гущери бълва като организирам такова нещо...ама не му обръщам вниманиеWink

Абе мацки то, че моята Йоана се е метнала на мен фино гадже  Blush ма тя е 104см. и 14кг.
Тя балерина няма да стане, че няма желание, но на художествената гимнастика каката казва, че има висок потенциал-ще видим!


Аз продължавам с болестите през ден - в събота пак 39градуса, а в неделя ходихме на лунапарк - голяма емоция за децата    Mr. Green   ...Днес пак Т  Sad Ама здраве да е ще мине все някога   Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 4 578
Нинка, бързо да се оправяш, що не пробваш Инфлуцид, аз съм много доволна и при мен, и при децата.

Боги, дано нещата се наредят добре за вас.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=31323028&id=1005561092#!/album.php?aid=2073804&id=1005561092 ето детската, не успях да я снимам преди да я разхвърлят  Laughing

# 99
  • Мнения: 1 187
Джулс вашата седмица дойде и предполагам започна обратното броене. Искам, но не мога да си представя емоцията и магията която витае около вас. Наслади се на всяка минута с удоволствие и загърби притесненията. Предстои ви да изживеете приказка.  Hug

ninanb оздравявай вече, много неприятно, че толкова дълго се проточват болестите при теб.  Hug Ти си знаеш нали - чайове, лимони, мед... и много любов  Grinning

Роси разкошна е мъничката ни адашка. Истинска прелест.  Hug

bella_ дали не се намира филма с превод  newsm78 Че то да четеш субтитри на глас не си е работа  Wink Какво размествахте, я подробен рапорт.

Нади, съжалявам за провалената ви разходка  Confused Но мисля, че въпреки вируса на малкия, трябваше да й се насладите по-така... пълноценно.  Tired

Спокойна честито нови мебели на мъничетата. Да си ги ползват с радост. Матраците стават ли за скачане?  Mr. Green

Боги  Heart Eyes радвам се, че ще се прибере половинката. Аз всъщност се съмнявам въобще да е имало молба, но знае ли човек. Мъже  ooooh!

Което ме подсеща - да ми е жив и здрав моят. Вашите също  Grinning
И да ви почерпя за негово здраве, че днес ми е именник


 

# 100
  • София
  • Мнения: 4 578
Кламерче, честит ти именик. Честит имен ден и на Ер-ка. Животът ви да е низ от здраве, късмет и положителни емоции.

# 101
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet
Да си носят с гордост имената!

Танче, много готина детската! А двамата какви са бонбони  Heart Eyes Стана ми миличко като ги гледам - прегърнати, как си играят (сигурно често са и на кълбо), но съм сигурна, че е голямо щастие  Hug

# 102
  • Мнения: 2 282
Ей хора, чак ме притеснихте... мойта щерка май не е повече от 107 см на 15 кила. А ми се струва доста висока... Тази вечер ако се сетя, ще засичам.
Радвам се, че мамунката ви е харесала. Смятам да сложа скоро есенни снимки, но няма да е днес. Срещата за петък ли остава? Добре е по-отрано да знаем...
Апропо, според един календар пред мен, днес имен ден има и Пламена Simple Smile така че, Плами, имате си семеен имен ден! И така, честит имен ден на именичките и на близките ви!   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 046
Хайде, хайде притеснена, аз какво да кажа, като си отглеждам мутант по отношение на килата  Joy, 115 на 23

# 104
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Ей хора, чак ме притеснихте... мойта щерка май не е повече от 107 см на 15 кила. А ми се струва доста висока... Тази вечер ако се сетя, ще засичам.
Облачка, ти открай време все казваш, че е дребна  Wink и другите ти се струват много големи, а тя още бебе. Истината е, че е съвсем нормална. Проблемът е в твоя телевизор  Mr. Green

Срещата вече ми е в календара на ангажиментите!
Остава да уточним място и час.
Което ми напомня, че можем и ново място да опитаме - срещу Орбита в градинката (подблоковото пространство) преместиха Класико, което беше до аквариума.
Любимо местенце  Heart Eyes Ако ми се доверите...

Общи условия

Активация на акаунт