Отговори
# 255
  • Мнения: 391
ПЛАМИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 256
  • Мнения: 1 187
Добро утро.
Още хиляди пъти - благодаря ви приятели за топлите думи.
Сърдечно благодаря.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на мъничките и големи Катета, които празнуват днес.
Пожелавам им много пъстри емоции, бляскави очи и сбъднати мечти.
Облаче да ти е здрава, усмихната, щастлива и слънчева Катето и да покорява поставените си цели с лекота.  Hug
А на прекрасната мъничка мажоретка - топла прегръдка.  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 2 282
Дааа, ред ми е да почерпя, за здравето на майка ми и Катето Simple Smile

Плами, благодаря за хубавите думи! Така и не разказа обаче, как изкара рождения ден?

За четенето и писането - Елица четеше бавно и не всяка дума преди около половин година, после и мина мерака. Сега пак срича с кака си. Изобщо не се занимавам с нея в тази посока (то в коя ли се занимавам?), оставила съм я изцяло на градината и на Катето. Моментите, в които "учат" са единствените,  в които не делят нещо. С писането сме на етап "пиша си името". От време на време пише разни безсмислени комбинации от букви, но не я юркам, и без това в градината ще се научи. Знам, защото Катето беше при същите учителки и вече съм минала по този път. Преди време ми бяха казали, че е Ели много отнесена, акъла и е другаде, и в редките случаи, когато присъства, отговаря правилно и взема участие. Слава богу (и на Бах), периода мина, и вече е от активните ученички Simple Smile Накратко - нито чете, нито пише, но понякога срича с кеф.

Бяхте писали много интересни неща, ще трябва да се върна преди поздравленията Simple Smile Във всички случаи - поклон за това, което прочетох... Благодаря ви! Боги, Диляна, Наде, Плами...

Наде, съжалявам за астигматизма. Ще потърся нещо по темата в алтернативната медицина.

# 258
  • Мнения: 7 110
Честит имен ден на най-талантливото Кате!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 4 575
Честит имен ден на Катето на Аля. Да е жива и здрава!

# 260
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Честит имен ден на Катетата на Аля - девойка и Мама!   bouquet
Малката голяма чаровница да е много здрава, преодоляваща всичко с усмивка и неподражаем чар!  Heart Eyes
На мама пожелавам здраве, за да помага за внуците!  Wink


При нас, както винаги - изненадиии
Страхил тази сутрин са го сюрпризирали, че руснака, който щеше да го сменя има проблем с американската виза и смяната се отлага за 13 декември.  #Cussing out
Знам си аз, че докато не видя детайлите по полета, не е сигурно!
Миличкия той, много е разочарован!

При мен доста задачки
Целувки  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 38
Честит имен ден на всички Катета    bouquet

Боги, много неприятно се е получило това със Страхил, но за празниците поне ще си е тук нали? А как е Сами, оправи ли се вече?
Плами, много се радвам че сме направили празника ти по- усмихнат и изпълнен с обич, от която всички така имаме нужда  Heart Eyes
Наде, знаеш ли че и аз в детската градина съм носила очила за астигматизъм, но не бях много редовна, защото децата ми се подиграваха, и така до 1-ви - 2-ри клас, не помня точно до кога, и проблема си отшумя. Сега нямам астигматизъм, но пък станах късогледа, но това откакто работя на компютър и мисля че няма връзка между двете.
Облаче, завиждам ти че има кой да те отменя в ученето. А пък мажоретката е много сладка   Heart Eyes
 Ние вчера имахме открит урок по български език в градината. Идеята беше да ни покажат как децата познават вече различни приказки, отговарят на различни въпроси, свързани с тях, и кои букви ( те им казваха звуци, не знам защо така, за мен е по- правилно букви) познават - само 2-3 де, не всички, че то трябваше да продължи иначе до сутринта  Simple Smile Госпожата задаваше въпроси и децата вдигат ръка, и тя посочва кой да отговори. Еми Светославко на приказките вдигаше първи ръка без да се затруднява, аз даже се учудих, защото той е доста срамежлив пред чужди хора ( за разлика от вкъщи  Wink ) , ама с буквите не вдигна ръка нито веднъж, само се оглеждаше. Имам чувството, че не може нито да ги запомни, нито разбира за какво става въпрос, и с числата е така де. Обърква се, измисля си, а пък английския много по- лесно ги запомня думичките без особени усилия, и му е много интересно. Гледам да не го насилвам за ученето, за да не се отегчи, ама ми се струва, че другите деца са много по- напред вече.

# 262
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Боги, много неприятно се е получило това със Страхил, но за празниците поне ще си е тук нали? А как е Сами, оправи ли се вече?
Svetli, трябваше да си дойде за 1 месец - от 1.12 до 4.01.2011.
Сега при това положение не знам как ще се развият събитията. Мислеше като изкара този месец, после да се качи за още 4 месеца, за да може лятото да е тук. Сега ще му се съберат 20-на дни.  newsm78

Браво на Светославко че е участвал в открития урок, важното е, че е успял да се отпусне - това е страхотно! Вярно е, че в буквите и цифрите има известна логика. Ще ги научи и тях.  Hug
Аз също съм забелязала как Сами запомня от филмчета такива сложни думи, а някои по-лесни го затрудняват, напр. че е зодия "Везни" го повтаряхме 100 пъти (вече го научи  Mr. Green ).

# 263
  • София
  • Мнения: 203
Честит имен ден на Катето на Аля! Пожелавам и да е жива и здрава, дълго да празнува празника и да прославя името си!

# 264
  • Мнения: 5 288
Честит имен ден на именнички! Бъдете щастливи и здрави!

# 265
  • Мнения: 2 433
П ропуснала съм много важен човек за мен! Embarassed EmbarassedНищо не ме оправдава.
Плами, миличка - зло да те забрави!
Пожелавам ти да си здрава, да си все така позитивна и усмихната!

В личен план -най добрата развръзка
в детски план -  все така да те радват госпожиците
лично за теб - една прекрасна нова година с много емоции и заряд!


Честит имен ден на всички Катета днес!
Аленце - да ти е жива и здрава Катето!

# 266
  • Мнения: 1 187
Юли БЛАГОДАРЯ ТИ.  Heart Eyes
Топлят ме думите ти... идващи от сърцето ти.
Настръхвам цялата докато чета всяко едно пожелание от вас момичета.
А аз си ги препрочитам вече няколко пъти... благодаря ви.  Blush
Наистина се презареждам от вас, с едно особенно чувство на ... нежна прегръдка, и уют.
Благодаря ви. Чувствам се щастлива, наистина. И искам да ви върна в двойни дози усмивките, които ми подарихте babydust7

Джулс исках да ви пожелая нещо много специално... нещо наситнина истинско и докосващо.
Но така и не го измислих....  Embarassed исках да е - перфектно, като вашия ден.
Но тъй като не успях... някак простичко ще го кажа сега - обичайте се с Галин по детски чисто и вълшебно. Рисувайте своят живот само с топли, пастелни цветове... и създайте шедьовър от любов, нежност, топлина и приятелство. И нека да ви е хубаво заедно, и да ви е уютно, и да ви е приятно дори когато мълчите... Бъдете щастливи.  kiss dancing

Облаче, рожденият ден отбелязахме в тесен семеен кръг - с Мишо, Децата, Майка, Татко и Сестричката ми и не на последно място - любимият ми Племенник.  Heart Eyes Така реших - непретенциозно, спокойно и приятно - у мама.  Mr. Green Тя беше подготвила вкусна вечеря и хапнахме като за празник  Animal Pig - вкусно, ама много.  Имах подарък - торта с Джеймс  Heart Eyes /от Металика/, но тъй като нямах свещички, татко ми изряза, а децата оцветиха такива от хартия....  Joy Посмяхме се... и така.

Стана ми много чоглаво, че на Боги момчето така го объркаха със смените. Много добре знам какво е - "Ще си дойда, ама кога, не е много ясно."  Crossing Arms Татко почти винаги така го отлагаха, или нещо се объркваше с полетите, или със смените... въобще - неприятно е - много. Сигурно си е стегнал багажа в очакване за полета ... и хоп... ама няма да летиш днес, а след седмица. Това си е игра на нерви.  Confused Боги... прегръщам те. Скоро ще е у дома. И само как ще ахне като те види, така свежа - защото промяната ти наистина е очевадна.  Heart Eyes

# 267
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Сервирам кафето и бягам по задачки!


После пак

# 268
  • Мнения: 2 282
Kато ви чета, и на мен ми става топличко на душата!
Благодаря ви за хубавите пожелания... което ми напомня - така и не успях да честитя рождения ден на ММЗ - Миме, слънчева, усмихната, пълна с любов и успехи година ти желая!

# 269
  • Мнения: 1 187
Вики се обади ревяща ... имала мускулна треска на главата.  ooooh!
С две думи - много я боли глава. Оказа се, че въобще не може да си завърти вратлето на страни... Сега са с майка пред лекарския кабинет. Дано не е много сериозно, дано, дано...  Praynig че точно със същите симптоми беше на инжекции преди няколко години.  Cry
Много ми е криво, много.
А сутринта и нямаше нищо, абсолютно нищо предвещаващо това сковаване.
 Confused

Общи условия

Активация на акаунт